Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gg no re!

kako radi 64-bitni windows kao guest na 32-bitnom vmwareu pod 32-bitnim windowsom, nije mi baš najjasnije. razumem da je amd64 hardverski potpuno kompatibilan sa x86, ali ako piše da procesor može da radi ili u legacy ili u 64bit modu, kako onda mogu da mešaju ffs?!

inače lep dan danas.

Link to comment
Share on other sites

imitirao sam Pipov nacin radovanja dok sam isao gajbi

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Gledao tekmu sinoc, nishta posebno realno, al` ajde, i to je proshlo. Bilo bi mi mnogo draze da je Liverpool uzeo, al` nema veze.

Uzeo posle da se spremam za kolokvijum iz italijanskog i evo me u 7:20, i dalje uchim. Ne spava mi se, to je ok. U 11 na kolokvijum, pa kuci na zasluzen san. Spero che tutti vadano bene!

Link to comment
Share on other sites

Izvalio sam u lokalnoj pekari strava kiflice sa shunkom. Onako, odozgo imaju kim i so posut, a unutra urolano parche sunke sa kackavaljem. Jedna kosta 20 dindzi, i mnogo je dobro. Kupim jedno 4 komada (jer su onako manje) i lagano pojedem umesto dorucka ako zaboravim da jedem kod kuce.

Vidim da je i partizan pobedio u vaterpolou, sto je lepo, ona kisha sinoc je malo razladila a jos sam se razvalio od spavanja, od 23 do 08 ili tako nesto.

Link to comment
Share on other sites

Opšta ludnica u firmi. Direktor se danas vraća i svi žure da završe ono što ih je mrzelo da rade 4 dana. Kako je lepo gledati ih ovako frkične i panične.

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Isto kao i meni : Celavimo i kosa nam je sve draza i draza. Plus ja kad idem na shishanje osecam potrebu da operem kosu, a onda mi zao da je bacam onako cistu :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

za dvoumice sa kosom uvek imate ST dilemu:

shatner nema kosu i reshio je da to sakrije tupeom

stewart nema kosu i reshio je ono malo sto ima brije

brooks ima kosu ali je reshio da je obrije

mulgrew ima kosu ali rehsila je da pravi retardirane frizure

i skot bakula je gej i nije bitno kakvu frizuru ima

e sad, ovo kad se sabere imate 4 opcije

da stavite tupe, da pravite retardirane frizure, da budete gej, ili da ko mushkarci obrijete kosu i budete cool ko sisko i pikar =oD

ja sam danas obrijao bradu, opet je dosla u 10 day stadijum i pochela da grebe =o)

Link to comment
Share on other sites

Uvatila me je stasna zelja da otvorims svoj blog... A sto je najgore znam da cu da se smorim od cele stvari za jedno max 5 dana. Videcu ako me bude drzalo jos nego vreme blogeri eto mene. Mozda kupim i web kamericu pa otvorim na youtubu video blog cisto da budem u ovome web 2.0 trendu [:D]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...