Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

"spijuniram" profile ljudima na majspejsu,pratim razne svadje,skupljam traceve .... nemam druga posla dok se ne nakanim da pisem sastav za sutra :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kakav sharen dan

radio do pet ujutro, digao se u pola devet i otisao do studenjaka poslovno, u 12 na glavnoj autobuskoj docekao ortaka garija iz Novoga Sada pa sa njim otisao do slovenacke ambasade, pa onda jeo u tribeci u knezu, pa dobio honorar, pa se po najvecoj mogucoj sparini dovukao autobusom kuci i nakon hladnog tusha strovalio na 2 sata spavanja...

veceras me opet ceka nocna seansa rada ali sam zato skinuo Lovca na Jelene i trecu sezonu Voyagera da mi pravi drustvo

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Evo sad sam chuo na dnevniku da je neki lik od 17 godina ubio druga iz razreda... O jebem ti sve... Bash sam se skenjao :(((

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ma šta vas bre boli kurac što je neki tamo ubio nekog. gledajte vi svoja posla bolje, i brinite se samo za ono što može i vas da ugrozi, a ne za tamo neke izolovane slučajeve. u protivnom, bensedin vas čeka.

in other newz0rs, sa 27 stepeni na <10, gg no re. saću da gledam simpsonz0re a jea!

Link to comment
Share on other sites

pljusak izgleda samo mene nije iznervirao :)

sve sam pozavršavao što sam imao, i taman se vratio sa trčanja kad je počela kiša. i još me sačekao džek bauer srezan na dvd. klopanje na kauču dok džek na tv-u pwnuje teroriste, ihaj!

Link to comment
Share on other sites

Evo sad sam chuo na dnevniku da je neki lik od 17 godina ubio druga iz razreda... O jebem ti sve... Bash sam se skenjao :(((

i drugi lik koji se udavio na ex-u. kako umeju vesti da smore...

Vas dvojica prichate o istom dogadjaju inache [:)]

Juche je nestao dechko, danas ga izvadili iz jezera i u izjavi tog drugara ima nekih neslaganja pa su ga priveli bla bla.

Sabio sam rachunovodstvo \o/

Matematiku nisam... uopshte nisam... Ostavljam je za septembar. Preglup predmet realno, preglup.

Link to comment
Share on other sites

naspavao sam se ko zmaj :)

Sada skidam heroje. Eh sto ti je isp predhodnih dana mi su vuko na 12 KB/s i sada kada je vazno da skinem brzo heroje ide 80 KB/s! In your face marfi [:D]

Juce sam iskiso ko zmaj po onome potopu i upropastio mi kombinaciju za duff :/ Danas osecam dobar dan :)

Link to comment
Share on other sites

Sprovodim teror na poslu. Mukice moje moraju da rade vishe nego kad nam je mrmot tu. Grozna sam i ponosim se time.

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

juce ispizdeo zbog cinjenice da nam trebaju vize za neke zh drzave.

spavao 2 sata.

...kako neko moze da bude baksuz jeeeebooote

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ustao i video da se komp restartovao i izbacio mi onaj debilni "izaberi od ponudjenih samo tvoj account i klikni da se logujes" screen...

hmm.. posle toga jos 2 restarta, pa me ostavio u cudu iskreno...

al evo sad radi fino.

ostalo, palim uskoro do fax0ra da proverim rezultate, pa malo da se provozam po gradu kad sam tu, pa kuci da mozda spavam, a mozda i ne :P

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

can fifteen strippers run their own airline? find out tonight on the all-new fox reality series - landing strip!

iz nove epizode simpsonsa... zagin'o sam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...