Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

malo popodnevne dremke, pa posle dolazi familija iz bg-a, malo generalnog smaranja i ostalih sranja koje se rade pri takvim reunionima..

posle smor party, al cu makar da se ogovedam sokolski [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

A izasto bi rekao ne :)

"Umirovljenici zelite li umrijeti kao junaci na bojnom polju ili kao kukavice raspuklih zeludaca?"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Dosao si u godine i ti kad zene vise ne gledaju plocice i tet na ledjima. Tako da slobodno pusti trbu :)

zasto pushtao stomak sa 25-6 godina?

ne daj se ! samo bez nocne klope a od piva samo valjevsko (da ti se ogadi pa da ga manje pijes :P)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Stigoh kuci, bio do redakcije da pravim neke planove, pa onda posle svrnuli i drugari, pa sam onda dobio nidzu par partija u Virtua Tennisu ;) Sad kao da pogledam malo tv i to, pa cu do grada.

Dobar je ovaj Nemacki idol, nemci ne bi bili nemci kad ne bi

smislili nesto svoje :))

Link to comment
Share on other sites

lol G to su te profi tehnike domacih pivopija =o))

evo ja danas uz roshtilj samo sok od dzhusa + kosilicom uzbrdo nakon toga, ledja mi pukla jebote, i sad sam ready for some action =o))

a DSDSS - ima smisla donekle jer za razliku od simona cowela koji je poznat po tome sto je gej englez u americi, prokleti dieter je bar imao 5 hitova u zhivotu (koje je sam napravio) + se te pesme i danas vrte/obradjuju...

Link to comment
Share on other sites

juce sam se od 10 do 6 smarala po gradu, pa sam se nocas svetski naspavala koliko sam bila umorna..sad me straaaaasno iritiraju sitna deca koja ceo dan vriste u komsijinom dvoristu, mislim da cu ih ispolivati vodom sa terase

nadam se da ih nisi ispolivala, jer se to dogodilo i meni i mojim drugarima pre polaska u 1. razred, od strane naravno babe namcora :/ koji kreten.

Suvishe mnogo jedem i precesto i previshe u poslednje vreme. Ali tako je tesko reci ne.

so true! :'(

;)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...