Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

bio sam na vestima u 10 :)))))

prikazali su moj gol sa danashnje tekme. nisam znao da sam tako dobar, nahvali me chovek :P

kad fudbal nije video u zivotu

jk :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Al sam se napalio na lossless-kompresovane albume, baš sam se napalio! Jes da Blidn Guardian zvuči gotovo isto kao MP3 na ovim mojim sranjcima od zvučnika, al mi je dovoljno što pikovi u spektralnom analajzeru Winampa šibaju i do najviših frekvencija, dok je MP3 isečen na pola...

Danas nema faksa, pa ću dan iskoristiti za učenje, koristan rad a bogme ću da završim s čitanjem i neke knjige što sam uzeo još na sajmu jesenas i nikako da ih privedem kraju :|

ma veruj mi, primeti se razlika i na krsh ozvucenju. ah, nije mi jasno kako smo nekad mogli da slusamo 128kbps mp3ke, sad kad pustim tako nesto uzasno fush zvuci. na sljaci sam, igram se sa myexit.org, i krivinarim dok ne prodje radno vreme, a onda vikend, praznici, zezanje, jedva cekam. a bio bi red i neku muziku da odradim, bas sam je zapostavio.

pricao sam juce nesto sa knjigovodjom, i ta prica me je podstakla na razmisljanje o otvaranju neke svoje firme za usluge kad malo udjem u posao, ali sve je to jos uvek light years away. u medjuvremenu pokusavam da pronadjem nacin da imam vise vremena za sebe, izgleda da i 6 sati spavanja na koje sam se navikao ne ostavlja puno prostora za neki preterani zivot i rad bilo kakve vrste, te cu stoga ubaciti umesto popodnevne voznje bajsa - odlazak i dolazak na posao bajsem, pravi sam kineski predradnik.

Racunica je sledeca:

Ustajanje u 7, dolazak kuci u 17 = 10 sati.

Spavanje 6 sati.

to je vec 16 sati, u teoriji ostaje 8 sati, al' u kurcu. Treba skuvati neki has, jesti, odraditi sve sto treba u kupatilu, tu i tamo pocistiti nesto po gajbi, na kraju krajeva, ako sam bas sjeban, odmoriti pola sata-sat najvise. Tako da mi ostaje 6-8 sati, sto u neku ruku i nije malo ako je svo vreme za mene, ali uzevsi u obzir da imam prijatelje i devojku, mogu da se jebem. Kapitalizam sucks.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

dobila sam danas 2 iz mate. meni je stvarno vise svejedno, dok god nije kec. ali mnogi su se iznervirali i hoce da pisu peticiju protiv vesne ilic. can't wait :)

zovem sad napolje, niko nece.. fuck

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

zvrzvrzvr

A dal bi se vratio u besciljno bivstvovanje od pre par godina (posto smo svi mi besciljno bivstvovali jedan period i bilo je do jaja al ipak neka hvala) :)

Bas sam nedavno imao posalice sa bratom tipa :"e zamisli probudis se ujutro pijan na wc solji i ukapiras da je i dalje 96-ta a da si sve ovo samo sanjao"

[:o)]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Dan je poceo mutno. Nisam se naspavao, sav nikakav. U 12 neki kompjuteraski dogadjaj koji je trebalo da traje pola sata. Zavrsio sa tim u pola 4 najeden za naredna tri dana. Ne mogu da disem.

Tamo naceo ponesto u smisli dogovora, pregovora. Mozda bude i nekih para.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ponovo pocheo da malo uchim C... Valjda cu imati motivacije da izguram do kraja :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...