Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1000-ti post! \o/

Anyway, doshao iz shkole, chekam da mi otvore RS premium account i tako... Smor

edit: typo

Edited by Dushan_

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

jel zna neko sta se desava kada padnes na popravni u 4toj godini ? osim sto ispises celu skolu sprejem "Radjenovicka kurva"?

i bez onih pametnih odgovora 'sednes i naucis' zanima me dal uopste moze fax da se upise, kada, da li mogu drzavni ove ili sledece godine etc

edit: dovoljno sam toga cuo od svojih ali jbg kad te uvati profesor za zub tj. bolje reci odeljenje za zub onda si gotov..

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

jao

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

@Mare

Koji idiot shalje na popravni u 4. godini ? To prvi put chujem, koliko ja znam, uglavnom se u 4. godini maksimalno gleda kroz prste...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

^ nazalost ne ide tako

shatro ne mozes da padnes godinu u 4toj dakle ne mozes da ponavljas istu

ostane ti (valjda) u avgustu kao ispit ako ne polozis onda se to prolongira i ne znam ni ja sta se radi ali znam da ne moze da se padne

a voleo bi vise da moze da se padne da mogu ko covek kod normalne profesorke fizike da imam nastavu a ne kod ove vestice

inace ovoj istoj su vec ranije ispisivali celu skolu slicnim sloganima jer je poznata da obara i maturante

inace zemunska je u pitanju...

znaci ako se pada na avgust

realno ne mogu nijedan fax osim lupam shumarskog i eventualno privatnog nekog faxa da upisem

dakle onda bi video da l' moze sledece godine da se upise, resio bi vojsku sto bi ubilo neko vreme i pripremio bi se ko konj za prijemni

ovako ne znam dal da uopste spremam maturski dal da spremam prijemni ili da se ko covek roknem posto kakve su prilike tesko da ce se iko od ovih "kriticnih" izvuci jer nam je jebala kevu sa zadacima

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

jel zna neko sta se desava kada padnes na popravni u 4toj godini ? osim sto ispises celu skolu sprejem "Radjenovicka kurva"?

i bez onih pametnih odgovora 'sednes i naucis' zanima me dal uopste moze fax da se upise, kada, da li mogu drzavni ove ili sledece godine etc

edit: dovoljno sam toga cuo od svojih ali jbg kad te uvati profesor za zub tj. bolje reci odeljenje za zub onda si gotov..

pretpostavljam da prichash o radjenovicki, profesorki fizike u zemunskoj gimnaziji. Osim ako nisi zasrao motku do kraja, onda necesh imati problema da popravish do kraja, iako je ostalo mesec dana. Ona je meni predavala na trecoj godini (na prvoj loknica, na drugoj i cetvrtoj Goca sa podocnjacima) i zena je, barem tada bila, kul na kraju prema svima koji su bili kul i prema njoj.Sto znachi da je pustala sve koji je nisu zvali kurvom ili pljuvali.

edit:sad sam video post u kome potvrdjujesh moje pitanje.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@Mare: Ovako, prvo gledaj da te baci na razredni za pochetak. Probaj da sredish sa razrednom da je pita, ako vec tebe ne voli. Ako ne moze tako, onda srachunaj koliko chasova treba da pobegnesh za taj razredni. Mada, poshto je kraj jako blizu, sumnjam da cesh uspeti da nabacish dovoljan broj, ako vec ranije nisi bezao. Ako sredish razredni, onda sednesh i nauchish, polozish i nikom nishta, polazesh normalno prijemni i sve. Ako ne sredish razredni, onda polazesh popravni u avgustu i, ako polozish taj popravni, polazesh prijemni u drugom roku (gde ostane mesta). Ako ne polozish, polazesh dok ne polozish taj predmet (ima neki rokovi kao ispitni rokovi, ne znam vec kako ide). Nisi rekao koji fax hocesh da upishesh, mozda ostaje mesta tu redovno, neki faxovi ostave svejedno mesta za drugi rok. Inache, vojska?? WTF? Pa nece je biti za 3-4 godine najvishe, zashto bi ishao u vojsku ako ne morash. Upishi bolje neshto shto se jako lako upisuje na budzet i radi neshto tih godinu dana, ako vec ne uradish nishta od onoga gore.

@topic: Bio na faxu do malopre, imam sutra kolokvijum iz rachunovodstva i sumnjam da cu izaci poshto ne znam skoro nishta. Ima i u subotu drugi pa cu kao, valjda, neshto da spremim za tada. S` druge strane, svratio sam posle faxa do devojke i napravila je palachinke, to je bash ono svetla tachka [:)]

Idem da gledam 88 minutes, zavrshio se download.

Link to comment
Share on other sites

Sto kazu drugari, ako vec polazes popravni jurices upis u drugom roku, sta ces.

Stigoh kutji, bio sam nesto napolju, odgledao heroje delom oko 6, delom sad, pa sad gledam fudbal. I tako ... imam nesto malo da sredim, ali nista specijalno, odmaram. Bas fino ... jedino cu ponovo morati da razmisljam o klima uredjaju, krece to vreme :) A kako to kod mene obicno biva, na kraju ne uradim nista po tom pitanju :)

Link to comment
Share on other sites

pa iskreno nisam imao toliko problema, ona misli da sam ja ok, ne pricam na casu i cutim ali opet imam 16 izostanaka sa casova (22 je za razredni)

ali to je sve opravdano tj. imao sam problema sa prstom na nozi (zarastao nokat) pa sam to operisao pa sam izostajao prilicno...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne znam zakon srednjoskolskog obrazovanja, ali da ne mozes da ponovic cetvrtu godinu mi zvuci jednako nemogucem. A uvek mozes da upises vanredno. Mislim, ja ne bih isao na tu varijantu svakako. Ovo sto kaze Igz mi deluje najlogicnije i najverovatnije.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

pa iskreno nisam imao toliko problema, ona misli da sam ja ok, ne pricam na casu i cutim ali opet imam 16 izostanaka sa casova (22 je za razredni)

ali to je sve opravdano tj. imao sam problema sa prstom na nozi (zarastao nokat) pa sam to operisao pa sam izostajao prilicno...

Nebitno da li je opravdano ili neopravdano, ako imash toliki broj izostanaka mora da te pusti na razredni, koji je pred 3 choveka (2 prof. fizike i tvoj razredni/razredna), tako da ne moze da te drka previshe. Ako mozesh da skupish 22, ja bih ishao na tu kombinaciju, po zakonu onda imash pravo na razredni i reshen problem.

I Bole, definitivno ne mozesh da ponovish chetvrtu. Ortak iz odeljenja je polagao filozofiju 7 puta, i polozio je u martu ove godine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...