Jump to content

Gotovo je...


Wulfgar

Recommended Posts

Pa jebem ih u usta nekreativna. Kakva je ovo muzika na sajtu Fallout 3. Bre nije ovo Day of Defeat i Wermacht. Ceo tim je zreo za jedno posmatranje. Sto nestavise muziku iz F1,2. Koja govnarija. Brate mora ovde cistiliste, pa sve ispocetka. [AWM]

Evo sa foruma glasanje i sta ljudi misle o muzici:

Way too Epic. [ 95 ] [54.29%]

Its Fallout-y. [ 11 ] [6.29%]

I like it, even if it is Epic. [ 69 ] [39.43%]

I hate it, even though it sounds Fallout-y. [ 0 ] [0.00%]

Edited by support
Link to comment
Share on other sites

?ekaj sad kako, pa u tih zadnjih 7-8 godina imamo PS:T, BG2, Arcanum, ajde ka?ite molim vas da sve to nisu RPGovi pa da po?nem da koljem.

Ajde lepo recite zadnjih 4-5 godina i mirna Bosna...

PS:T = 7.5, BG2 = ~6.5, Arcanum = ~6. Ako cemo vec da budemo precizni. [:)]

Ovaj topic je zanimljiv!

Nemoj da palish vatru, nema potrebe. [:D]

hahahaha legendo valjam se [:D] znachi ovaj post pogadja tako u centar da cu da ga quotujem gde god mi padne pod ruku, ako dobijem dozvolu :)

icon_salute.gif

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

muzika kao muzika na sajtu je okej ali ne za nesto apokaliptichno, nesto rusty, mora malo vise ambijentalno da zvuchi, malo klaustrofobije... ovo je kao da jashesh na konju sa drugarima da se osvetish za otmicu drage od strane zlog plemica chiji je stric kralj koji te je poslao da mu nadjesh charobni mach ... il tako nesto generic...

Tsk, tsk. Torment 7.5?!?!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Za sve one koji pljuju po Falloutu, na You Tube postoji jedan lep film o tome sta je to Fallout. Odlicna edukacija za neznalice.

Fallout - The Game That Wiped Out The Earth 06:55

PS: ove iz razvojnog tima treba vezati za radijator i pustati im 24h ovaj film.

Edited by support
Link to comment
Share on other sites

ALO bre tukao sam klinca sa drugog kraja grada jer nije hteo da mi da Icewind dale 2 alo bre...keca presho ali dvojka je bila...ijaaaooo mama salama i tata parizer...pa bg-2...pa pokushaj (mada samo da je malo bolje odradjeno) pool of radiance...ma idi bre to su bila vremena gde si chekao da se probudish taj dan samo da se donese igra makar i demo verzija...koja ce igra da mi zadrzi koncentraciju svaki mili sekund koji provedem za njom,prichom,AI-em a pritom da nije iz pomenutih doba kada su izashle ove vec epske igre!?

Igram oblivion i dobijem epilepsiju od onih preteranih svetlucavih stvari...

Igram wow ili neku drugu "MMORPG" (osim eve-a) i dobijem penal na inteligenciju jer posle par sati igre shvatim da se isto osecam kao da sam unosio dzakove cementa u kucu za male pare...

chek malo...vama se ove danashnje "fizikalije" od igrica mnogo vishe svidjaju od bg-a,Tormenta,icewind dale,arcaruna(O BOZE) samo zbog vizualizacije i unapredjene grafike i priche idi ubi ove jer sam ja retard i nemogu ali opet nisam ja kriv kada me je programer takvog napravio??? ako je to tako onda dechko napusti prostoriju jer nisi dostojan ovih naslova ne da ih igrash nego da ikada stavish njihovo ime u usta!!!

Sram da te bude,ljudi nisu dolazili kuci po nekoliko dana iz igraonica samo da bi preshli neku igru i prichu a ti dodjesh i pljunesh ih u oko i kazesh da su neke igre danas bolje nego one!!! ej bre!!!

No hard feelings ali necu da mi neko pljuje po detinjstvu i najvecem razlogu zashto sam preshao sa konzole na rachunar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by Planetar

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

No hard feelings ali necu da mi neko pljuje po detinjstvu i najvecem razlogu zashto sam preshao sa konzole na rachunar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tu le

Link to comment
Share on other sites

svakako pod bebrizno detinjstvo podrazumevamo igranje fallouta dok padaju bombe 99e :D... ai fora je sto fallout ne igras jednom ili pet puta vec ga igras ceo zivot :) to ga i razlikuje od ostalih banalnosti tipa nwn ili oblivion ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nab, presho nwn i jednom mi je bilo dovoljno, isto kao i diabla, pricha nije neka i sve je ebeno linerano...

dok ovde mmm sloboda, zato je i nekkao interesantnije, npr. presho sam do sad fallout 1 jedno 4-5 puta, fallout 2 7 puta (jednom je bilo sa shiframa chisto da vidim na shta lichi, al bilo je previshe :D )

ne secam se da sam bilo kpoju igru tolko puta prelazio a da mi je josh uvek ostala zanimljiva:)

mada MDK sam presho jedno 4 puta :))) kolko je jaka igra bila, i isto se secam da sam chekao da izadje MDK 2 koji je na moje razocaranje biooo neverovatan krsh:/

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

Neeee, MDK2 je OK igra, ali posle sve revolucinarnosti i inventivnosti prvog dela, to nije ostavljalo taj utisak. MDK2 ima nove stvari (igranje sa docom i kucetom) ali je dozivljaj ipak blago ispod keca. A meni je najzapanjujuce da u nekim elementima deluje kao da je grafika keca bila bolja. Ok filtriranje tekstura i AA i AF i ostale dugacke reci, ali kao da se nisu dovoljno trudili pri dizajnu znajuci da imaju 3D hardware accelerated engine.

Znaci, 2 nova tipa igre (doca i kuce) ali sam gameplay ima slabiji dozivljaj. OMG grafika koja i nije bas OMG jer ne cini bilinearno filtriranje kompletan graficki utisak igre.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...