Jump to content

Kako izgleda kada se nadju jedan admin, moderator i member...


dovlagsi

Recommended Posts

Ja pohvaljujem tekst, nekako izgleda kao da je najveci deo istog pisao neki car!

Mozda, ali ti nekako uspevas da ovakvim drugim postovima ubijes ceo topik! :)

Inace, care, nisi nista napisao za Colt-a, pa sam morao da intervenisem...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Namerachio sam se bash na Suzuki Swift - mali je, ekonomichan, ima dosta mesta (osim u gepeku :), ima fini motor i mogu da ga relativno jeftino kupim sa skroz nabudzenom opremom. Drugi izbor bi mi bio Colt, ali mi se ne svidja kod njega shto ima loshiju preglednost napred i oprema mu je slabija za istu cenu...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Namerachio sam se bash na Suzuki Swift - mali je, ekonomichan, ima dosta mesta (osim u gepeku :), ima fini motor i mogu da ga relativno jeftino kupim sa skroz nabudzenom opremom. Drugi izbor bi mi bio Colt, ali mi se ne svidja kod njega shto ima loshiju preglednost napred i oprema mu je slabija za istu cenu...

Sta da ti kazhem kad je i moj potajni favorit upravo Swift. Ono, meni se dopada i kako izgleda i kakav je iznutra, i kakva je situacija sa prostorom, a cujem da ovi sto poznaju automobile kazu da je i ovako, sto se tice izrade i to sasvim dobar, tako da deluje kao win win.

Link to comment
Share on other sites

^ jeftin je zato sto se proizvodi u Madjarskoj.

A opet, i Audi TT se proizvodi tamo. :)

Nemoj gledati Colt-a, ima prostora, nekome mozda fino izgleda, ali onda u periodu eksploatacije shvatis da je on, po nekim karakteristikama, ipak za generaciju iza svih ostalih konkurenata.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

^ jeftin je zato sto se proizvodi u Madjarskoj.

A opet, i Audi TT se proizvodi tamo. :)

Ovaj Swift koji ja hocu se proizvodi u Japanu (provereno). Swiftovi sa automatom se proizvode u Madjarskoj, a sa manuelnim menjachem u Japanu. Dodushe znam nekoliko ljudi koji imaju Swift sa automatom i jako su zadovoljni istim iako je iz Madjarske.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

^ pa zato sto je napravljen u Japanu! :)

enihau, ima mnogo boljih opcija od Colta, koliko god bila dobra varijanta kupovine... Swift je npr. bolji, ali mi je ipak nekako zhenskast, kao i Yaris. Kako god obrnes i okrenes, uvek nekako dodjes do zakljucka da je Clio keva za sve u ovoj klasi. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Clio je mnogo skuplji u Rusiji zato shto je evropski i cena je u evrima, a Swift je u dolarima (kao i svi japanci). Ovde se uopshte ne isplati kupovati evropska kola...

A zashto manuelni menjach - pa zato shto ne znam kakav je automat na Swift-u (nekako nisam navikao na preticanje sa automatom) i naravno zato shto je napravljen u Madjarskoj, a manuelni je japanski. Dodushe svidja mi se i kako izgleda manuelni menjach u Swiftu.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ma jok, nema to veze. u iole boljim kolima je osećaj brzine pri malim (gradskim) brzinama nikakav, pa svejedno moraš da gledaš u cajger da bi znao da li ideš 50 ili 70 (recimo).

prednost automatika je što imaš mnogo manje posla pri gradskoj vožnji, pa i zaglavljivanje u gužvi nekako lakše preživiš.

Link to comment
Share on other sites

Jedini automatik koji bi uzeo je onaj gde mozesh da menjash brzine na volanu :)

Kod automatika prvo shto najbrze propada su kochnice [plochice ili diskovi], pa onda problem sa shaltanjem brzina [cimanje kola i sl.]. Automatik je samo dobar za dzipove, autobuse i kamione. Vozio sam mondea automatik i ono mi je prosto za voznju ali opet treba da zaletim mrcinu da bi mogao brzinu da promeni kako treba, a vozim yuga sa drvosecha menjachem pa mi ne smeta ni najveca guzva :). Kod novih [ljudskih] kola manuelni menjach je lepota.

Edited by stalja_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...