Jump to content

prvoaprilska shala


Recommended Posts

i? jeste napravili danas neku prvoaprilsku salu? [:D]

ja sam odustao, sve ideje su mi bile previse bolesne [b)]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

napravio sam dve.

rekao sam drugaru da je lep pametan inteligentan decko sa velikom perspektivom u zhivotu... posle cega je sledio aprililili

video sam u gradu jednu bivsu, nesto sam se cimao i pitao je da se pomirimo, posle nekog razmisljanja krenula je da mi krne zvaku, na cega sam je zaustavio i rekao "e secas se kad sam pitao da se pomirimo? e pa aprilililili" okrenuo se i otisao.

gad sam znam... ali payback je tako sladak :)

zhene 0 - mushkarci 1

:)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

dule to su svi ludi faxovi u zgradi ETFa njihova specijalnost tu ispiti subotom i nedlejom popodne...na medicini teshko nagovoriti profesore da radnim danom dodju na posao/otrezne se pa zato nema teroje vikendom da ih vidish

ne planiram danas nesto...

Link to comment
Share on other sites

Ja napravio jednu .

Rekao Mami da nece ici u Prag jel su kao zvali ujutro da kazu da drugi lekar prati Gimnazijalce na eskurziju :))))

Zena zamalo nije zaplakala krenula da zove Gimnaziju i onda sam reako " APRILILILILI"

Bas sam gejzoor aa [smajli3]

Link to comment
Share on other sites

mycity..

svi postali admini..

eo sad pricham sa glavnim..

kazhe da mu se usijao icq/mob/pp..

eo citira mi neke pp..

ja sam i dalje navodno admin . . .

vidim sebe dole kao narandzastog . . . bobbyju sam izneo problem sinoc . . . da te ne davim, mogu da ulazim u admin panel i tako . . . vidim admin i av zonu i textove koji nisu za citanje . . .

pozz

Koliko ja mogu da primetim postao sam u admin... Very Happy

Kod svakog vidim ovo:

Admin panel

Banuj korisnika

Edituj korisniku profil

Hvala na unapredjenju. ;)

:)))))))))))))

kako to da se niko ne seti prvoaprilske shale?!

Link to comment
Share on other sites

mycity..

svi postali admini..

eo sad pricham sa glavnim..

kazhe da mu se usijao icq/mob/pp..

eo citira mi neke pp..

ja sam i dalje navodno admin . . .

vidim sebe dole kao narandzastog . . . bobbyju sam izneo problem sinoc . . . da te ne davim, mogu da ulazim u admin panel i tako . . . vidim admin i av zonu i textove koji nisu za citanje . . .

pozz

Koliko ja mogu da primetim postao sam u admin... Very Happy

Kod svakog vidim ovo:

Admin panel

Banuj korisnika

Edituj korisniku profil

Hvala na unapredjenju. ;)

:)))))))))))))

kako to da se niko ne seti prvoaprilske shale?!

kad bi se to desilo na ruru, i da traje 2-3 sata... pa verujem da bi dosta ljudi bilo banovano... anarhija!!!

:D

mada, mene boli pendula osiguran sam imam jedno 5 altova na standby`u koji se nisu josh uvek "pokazali" buwahah

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne, mrzi me da se trudim da smisljam. Ali evo jedne upravo sveze, zvoni telefon i javlja se moja sestra, sa druge strane radnica koja pravi burek kaze "Bole me ledja, u velikim sam bolovima, ima da dodje neka druga zena da umesi burek", sestra "OK" i spusti slusalicu i krene po kuci da se ljuti "Pa kakav je to nacin" ovo ono, vidis zvonce, sestra otvara vrata a ono ta radnica sa kezom i "Aprilililili!!!". Sestra da je ubije, heheheheheh.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

nista.. al poslacu danas brutal sms jos-ne-zvanicno-bivsoj.

mozda i pomisli da je aprilska shala... al hohohoho.. nije..

btw kontam da delujem dovoljno mrzovoljno da mojima ne pada na pamet da me zajebavaju [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...