Jump to content

Garmin nuvi 360


dovlagsi

Recommended Posts

Jako kul stvar za one koji dosta putuju.

http://www.speed-industry.com/articles.php...ta=5&id=224

garmin5m.JPG

garmin29m.JPG

Ovaj konkretno kosta nesto preko 600 evrica, ali ih ima vec za oko 300.

Nema nikakve mesecne pretplate, dvd diskova, bla bla bla.. ima cak i da se naruci sa kartom Srbije.

Inace, u Evopi ih S.V.I. imaju! U svim kolima su ili nakaceni na soferku ili imaju one fabricke ekrane...

Stoga, ovo je za nas novotarija koja stize, pa da znate sta vas ceka u blizoj buducnosti. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Lik koji je pisao opis je car!

@ gps - najludje je sto gps ima i fitja iz 70 i neke i najskuplji auto na ulici i slicne varijante :) A da je dobra stvar jeste, posebno zbog toga sto nema pretplata i svega, a i taj mp3 plejer je funkcionalan, verujem i blutut. Ajd' sad fotke manje vise, ali mozhe da bude zgodno da se ne becis na malom ekranu fotoaparata dok si na putu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

a kolika je velicina tog displeja meni deluje malo sitno :)

koliko traje baterija?

koje su konkrente razlike izmedju serija street pilot, nuvi, zumo? (da li se modeli u istoj seriji razlikuju mozda po velicini ekrana ili su svi isti?)

kako se vrsi reprodukcija mp3-a preko blututa?

da li se redovno radi na osvezavanju mapa srbije i gradova :) u smislu dodavanja novih zadrzaja i tako to

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

a kolika je velicina tog displeja meni deluje malo sitno :)

koliko traje baterija?

koje su konkrente razlike izmedju serija street pilot, nuvi, zumo? (da li se modeli u istoj seriji razlikuju mozda po velicini ekrana ili su svi isti?)

kako se vrsi reprodukcija mp3-a preko blututa?

da li se redovno radi na osvezavanju mapa srbije i gradova :) u smislu dodavanja novih zadrzaja i tako to

Q&A: :)

Displej je negde oko 5" dijagonale i sasvim je okej u voznji. Realno, kad ukljucis da ti govori kuda da ides, neces ga ni pogledati. :)

Bateriju smo jedva istrosili i to samo jednom, kapiram da moze dva-tri dana da te ok sluzi.

Pored razlike u velicini ekrana, OS-u i komandama, za nas su najbitnije prednosti nuvi modela, jer su za njih radjene detaljne karte nase zemlje i za kola su uredjaji ove serije idealni. Street Pilot je nesto starija serija a Quest ja ne znam ni da li imaju u ponudi...

Ne pusta mp3 sa telefona. Samo sa SD/MMC kartice ili interne memorije (700 MB slobodno kod nuvi 360). Moguce je primati pozive, direktno birati broj preko ekrana GPS-a, iscitavati imenik, aktivirati glasovne komande mobilnog i iscitavati sms poruke na ekranu GPSa. Mada ja bih realno uzeo osnovni nuvi 300 sa SCG i dodao Full Europe kartu, sto bi sa sadasnjim popustom izaslo oko 55.000 din.

Da, trenutno je aktuelna verzija 1.2 koja ima Beograd krajnje detaljno, ocekujem da ce sledeca verzija imati detaljnije ostale vece gradove koji trenutno nemaju bas sve funkcije. Mada i za njih korektno radi posao.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Bateriju smo jedva istrosili i to samo jednom, kapiram da moze dva-tri dana da te ok sluzi.

Pa dobro, mi smo ga doduse skoro uvek drzali na punjacu, pa nije ni bilo prilike da se isprazni, ali kapiram da drzhi kao kod standardnih pda uredjaja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...