Jump to content

Bezi brate...


Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

we need mroe skins !!!111oneone

Uvek najebu neduzni... welcome 2 Serbia....

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Evo sta sam ja saznao iz nekih mojih lokalnih izvora :)

Prica ide sledece. Neki tipovi su se skupili i prvo odrali od batina tog kineza. Onda im je on pojma nemam kako pobego uzao nozekanju i krenuo da ih juri. Ostalo znate iz vesti. Ali su nekako nase vesti propustile ovaj prvi deo da spomenu.

to sam i ja pretpostavio...sigurno je da je bilo nesto slicno

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

Taj prvi deo je verovatno izmislila Sonja Biserko

Da, mogucnost tog dogadjaja je ravna nuli.Posto smo mi narod koji nikog

ne tuce i ne maltretira.A ako ga je neko tukao to su sigurno bile krtice sa

severnog pola koje su zli Arapi nagovorili na to.

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

Evo sta sam ja saznao iz nekih mojih lokalnih izvora :)

Prica ide sledece. Neki tipovi su se skupili i prvo odrali od batina tog kineza. Onda im je on pojma nemam kako pobego uzao nozekanju i krenuo da ih juri. Ostalo znate iz vesti. Ali su nekako nase vesti propustile ovaj prvi deo da spomenu.

Zvucis kao neke nevladina organizacija.....

Link to comment
Share on other sites

Taj prvi deo je verovatno izmislila Sonja Biserko

Zvucis kao neke nevladina organizacija.....

Da neverovatno je poverovati da ovako fin i nenasilan narod moze da prebije nekoga ko je chak druge nacionalnosti u ovom periodu multinacionalne ljubavi i sloge.

Sa druge strane sasvim je objasnjivo sto je kinez ustao to jutro i rekao sebi "E danas cu da koljem ljude u knezu."

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Da neverovatno je poverovati da ovako fin i nenasilan narod moze da prebije nekoga ko je chak druge nacionalnosti u ovom periodu multinacionalne ljubavi i sloge.

Sa druge strane sasvim je objasnjivo sto je kinez ustao to jutro i rekao sebi "E danas cu da koljem ljude u knezu."

Verovatno je to sebi rekao na kineskom...

Link to comment
Share on other sites

Evo sta sam ja saznao iz nekih mojih lokalnih izvora :)

Prica ide sledece. Neki tipovi su se skupili i prvo odrali od batina tog kineza. Onda im je on pojma nemam kako pobego uzao nozekanju i krenuo da ih juri. Ostalo znate iz vesti. Ali su nekako nase vesti propustile ovaj prvi deo da spomenu.

Chinese Lover!

Link to comment
Share on other sites

Da neverovatno je poverovati da ovako fin i nenasilan narod moze da prebije nekoga ko je chak druge nacionalnosti u ovom periodu multinacionalne ljubavi i sloge.

Sa druge strane sasvim je objasnjivo sto je kinez ustao to jutro i rekao sebi "E danas cu da koljem ljude u knezu."

mohi, kucko jedna analna, [:)], opet podlo generalizujesh. Kako mozesh da tvrdish da imamo toliko losh stav prema kinezima, kada u ovom gradu nismo generalno klali i zlostavljali ni one koji su nam bili mrskiji poput hrvata za sve vreme rata?

ne znam za ove jadnike iz blokova, koji ne mogu da odu ni do frizidera a da ne vide nekog malog azijata, ali ubedjen sam da je velika vecina ovog naroda bez nekih definisanih odnosa prema kinezima.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Znam da u Novom Sadu vlada neko neutralno misljenje prema kinezima, kontam da treba da prodje jos godina da pocnemo da ih mrzimo jer nam unistavaju malu privredu.

Inace, ja bi ih sve proterao nazad u Kinu. Koji ce nam, realno?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

To je taj zakljucak, kinezi nam unistavaju privredu.

Kad cemo bre da se oslobodimo svih tih jebenih inostranaca da procvetamo/.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

samo jednu stvar da kazem posto vidim da je tred 5 strana

kakve-jebene-veze-ima sto je KINEZ to uradio? u vasem gradu ako se ne varam dnevno gine 10-20 ljudi, sad odjednom KINEZ pocne da pravi sranje i to je ono, full size vest.

podrzavam to sto rts nije preneo, ne bih ni ja.

iovako ima dosta skinera na ulici.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...