Jump to content

General Movie News Thread...


Recommended Posts

Ovaj Konan mozda nece biti epski i mistichni, no nece biti ni Clash Of The Titans. Mnogo je manji budzet, 3D je mnogo bolje uradjen nego u Clash Of The Titans, a realno gledano Jason Momoa vishe lichi na lika iz knjige Howarda nego Schwarz.

kapiram da "svaki ciga svoga konja hvali" ali koji je to film, 3d, nachinio boljim nego sto jeste kada se gleda samo gluma i scenografija. Uostalom sta cesh to moci da vidish od 3d u Konanu? Borbe machevima, sekirama??!? osim ako nisu uvalili neke mitske zivotinje ne znam zasto uopste snimaju u 3D.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zato što to povećava cenu bioskopske karte :)

A i nije da nema mitskih stvorenja, ova hidra/zmija npr. (daleko od toga da branim 3d, sranje je u 95% slučajeva).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Konan je jedan od filmova koji su snimljeni da bi bili 3D - shto Clash Of The Titans nije bio. A onaj ko misli da je 3D samo za VFX, nema pojma o 3D-u.

Shto se tiche filmova koji imaju smisao samo zato shto su snimljeni u 3D-u, ima ih, ali poshto su uglavnom snimani u Sovjetskoj Rusiji, ne verujem da ste imali priliku da ih vidite...

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Konan je jedan od filmova koji su snimljeni da bi bili 3D - shto Clash Of The Titans nije bio. A onaj ko misli da je 3D samo za VFX, nema pojma o 3D-u.

a sta je funkcija 3D osim da bude "eye candy"? Sigurno nije sredstvo za pricanje price, odnosno nesto sto unapredjuje radnju u jednom prosechnom Holivudskom filmu.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Naravno da je sredstvo za pričanje priče. Isto kao što postoji razlika između dugih i kratkih kadrova na primer, postoji razlika i u 2D i 3D. Način na koji pričaš priču u 3D i 2D jednostavno nije isti. Da li si unapredio samu radnju nije relevantno, jer je radnja povezana sa scenariom, a režija je ta koja prikazuje scenario. Ubija te stav da je 3D napravljen samo da bi se ljudima uzeo novac.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

jesam li ja rekao da je 3D napravljen samo da bi se uzelo ljudima para? pazi pre nego sto lupish tako sledeci put. Ja samo kazem da me iritira, sto je kod holivudskih filmova u poslednje vreme 3d, precesto, postao primarni argument i njihovog postojanja i promocije, pri cemu je on takodje pokrice da se zanemare kvalitet priche, dubina likova....iako svaki film kosta barem 80-90 miliona dolara. Nijedan od filmova koji se trenutno reklamiraju prvenstveno sa parolom "snimljeni u 3d", barem meni, nisu filmovi kojih cu se secati i vracati kroz koju godinu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

realno paul je skroz ok film

i realno deluje da ce ovo biti daleko losije

"What's Rons weed room?"

"It's a room full of weed, and it's Ron's"

WIN! :D

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

^^ Sve ono što je novi Džejms Bond trebao da bude.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...