Jump to content

Prebacivanje zoo vrta u Surčin?!


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vudu, realno, zivotinje tamo zive u hehumanim uslovima. medved ne moze da provede ceo zivot u prostoru velichine tvoga stana a da ne poludi od dosade.E sada druga je pricha sto se ne razmishlja o premestanju na veliko ratno ostrvo ili na kozaru (banatska obala preko puta velikog ratnog ostrva).

btw, meni u zoo vrtu uopste nije romantichno kada vidim leoparda u kavezu velichine 2 x 4m

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Bio sam u 7 zoo vrtova u sedam razlicith gradova i svugde su bili ne bas na periferiji grada, ali tu negde ... upravo zbog zivotinja. E sad, ja kapiram da nas zoo je zaista na cool mestu sto se ljudi tice, medjutim i ja mislim da je bolje za zivotinje da budu na vecem prostoru.

Inace kad je zoo malo dalje od "grada" ukljucuju se za prevoz only zoo busevi, tako ce biti i kod nas verovatno, tesko da ce neka medjugradska linija da vozi ... ako vec imaju kinte za selidbu, i ovo ce da ukljuce :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li ste čitali u novinama, neke individue nameravaju da prebace zoološki vrt s Kalemegdana u Surčin. Šta je u glavama tih ljudi ne znam, možda se radi o nekom zakulisnom biznisu, ali "obrazloženja" su krajnje retardirana: te životinjama treba mnogo više prostora, te sad nije po svetskim standardima, te ovo te ono. Nema veze što se zoo vrt sada nalazi u savršenom ambijentu, što je većini blizu i kad je lep dan mogu fino i da prošetaju gradom recimo. Ovako će ga prebaciti u selo Surčin koje se nalazi u sred ravnice, i do koga se dolazi gradskim smrdobusom preko ravnice u kojoj nema apsolutno ništa da se vidi, i to će verovatno biti na sred neke livade. Od ambijenta i romantičnosti neće biti ni "a" ni "r", respektivno. Sada ćete pred polazak moći da kažete devojci "ne oblači ništa novo da ne povuče smrad u šestokecu" a roditelji će sitnoj deci, koju su do sada vodili na sladoled u knezu, obuvati čizme zbog blata i spremati sendviče za put. ffs.

A što je najjače, neka profesorka biologije u dvanaestoj gimnaziji pokrenula peticiju da se ovo ubrza i prikupila skoro hiljadu potpisa. Jebote, mozga nigde.

Jao da bash bedak sto ces ti da se usmrdish u shestokecu, a nije bedak sto ce zhivotinja da odlemi sa mozgom? Koji savrsheni ambijent? Ko pri zdravom razumu ide svaki dan u zooloski vrt? To je da odes par puta u godinu dana i nije mu mesto na sred jebenog centra. Bolje da tu naprave nesto korisnije, a zooloshki vrt da premeste negde lepse tipa ratno ostrvo ko sto rece igi. Druga stvar je sto se ni ja ne slazem sa surchinom ali ovo gde je sad je debilno.

I za kraj, sta se ti koji moj bunis? Nit imas devojku nit idesh u zoo nit si romantican ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Jao da bash bedak sto ces ti da se usmrdish u shestokecu, a nije bedak sto ce zhivotinja da odlemi sa mozgom? Koji savrsheni ambijent? Ko pri zdravom razumu ide svaki dan u zooloski vrt? To je da odes par puta u godinu dana i nije mu mesto na sred jebenog centra. Bolje da tu naprave nesto korisnije, a zooloshki vrt da premeste negde lepse tipa ratno ostrvo ko sto rece igi. Druga stvar je sto se ni ja ne slazem sa surchinom ali ovo gde je sad je debilno.

I za kraj, sta se ti koji moj bunis? Nit imas devojku nit idesh u zoo nit si romantican ...

Ovo je bilo iz pete :))

Naravno da treba gledati kako vise godi zivotinji , one vole prostor i slobodu . To i vidim po mom psu stalno se dere da je vodim napolje mislim stvarno ono nekada joj nije dosta ni 3 puta da je izvedem znaci ne bi jela samo da je setam da moze da trci i da je slobodna , stvarno moja " LADY " bi sve dala da moze da ide kada pozeli napolje . ( a kada treba da se spava nocu onda mi skace u krevet gde je ususkana i boli je a vamo hoce napolje vidis sta su ti psi :D )

Treba gledati druge a ne samo sebe kako kome odgovara .

Link to comment
Share on other sites

I za kraj, sta se ti koji moj bunis? Nit imas devojku nit idesh u zoo nit si romantican ...

au mohi.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Treba premestiti zoo vrt. Da ne ponavljam argumente drugih ljudi. Loshi uslovi su obrni-okreni, ali moze da bude manje loshe u svakom sluchaju. Ratno ostrvo bi bilo idealno, Surchin isto ok. Ma, bilo gde samo da ima brdo mesta.

@profesorka iz dvanaeste thing: Sanja je car zena, ali car. Nemoj je dirati, vudu. [:(][:)]

Link to comment
Share on other sites

VRO da se pretvori u parking trebale bi desetine miliona dolara, a u funkcionalan zoo cenim nesto trocifreno, a ovom gradu vishe trebaju josh 3-4 mosta preko save i 1-2 preko dunava...

gde god da ga sele samo da je rentabilno i da uslovi za one zhivotinje budu bolji i ja sam kul sa tim...

na stranu sto je onaj ko je prvi stavio zoo u tvrdjavu koja je istorijski spomenik, a ne mesto gde zhivotinje smrde, kompletni retard

u pravi zoo se ide da dodjesh i odvalish ceo dan, ili bar 5-6 sati, ne vidish sve, al si siguran da cesh doci opet, a ne neka akcija od 75 min u centru grada...

mada ni ono sto neko reche da se potpuno ukine nije losha ideja, zoo kao vid zabave, lol najbolje da je edukacija u pitanju, je dobrih 10 godina prevazidjen. jedno je imati safari parkove, drugo velike vrtove za zhivotinje pred istrebljenjem pa da ih sachuvamo, ali nesto ovog tipa (ko na americhkom karnevalu frakshow) nam stvarno ne treba

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...