Jump to content

Bele patike?


Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Realno i ja imam neko pravilo da tike ne placam vise od 3000-4000 dinara, ali ako nadjem neke bas bas dobre, dao bih mozda i pokoju hiljadu vise. A kad kupujem pa nesto nisam zadovoljan onim sto ima u ponudi, onda je 3k definitivno tops.

Link to comment
Share on other sites

Ima neka lacoste prodavnica u bg-u (treba mi za patike) ili neka da ima dosta lacoste modela n stufF? i gde se nalaze

Svidjau mi se novi modeli za spring/summer 2007

Ima, imash bash Lacoste radnju na kraju Kneza (skoro kod Kalemegdana), ali tu neshto i nema puno patika. Ima u Trendu na Terazijama, u jednoj radnji u Kralja Petra (kako krenesh iz Kneza niz Kralja Petra sa leve strane nekih 150m i u Sport Line-u ili Sport Life-u ili tako neshto u Knezu isto, gde valjaju Guru, Tommy Hilfiger etc etc. To je preko puta Diesela, a pored Replaya. Verovatno ima i na Bulevaru, al` ne znam gde.

Link to comment
Share on other sites

Nisam mislio konkretno na tebe, već na to da se ovde ljudi stalno bacaju ciframa od 9000-15000 za Lacoste ili slične patike. Kad sam ja tražio patike za trčanje, preporučili su mi model koji košta skoro 200 eura. :)

Ti me razumeš. :*

Za patike ne dajem vise od 80 evra.

A ono sam napisao voodoo iz zajebacije posto je njemu sve na ovom svetu skupo ;)

Link to comment
Share on other sites

pl518015-00p01v01.jpg

uvek su mi se svidjale, ali ih nikad nisam kupio jer mi se fazon sa tim "rebrima" na prednjem delu patike nikada nije dopao, i generalno mi je kvario izgled cele patike, rsmo :/

posto su mi ove na izdisaju, razmisljam sta dalje da kupim od patika..da li malo da se uozbiljim, ili i dalje da furam big fat daddy nigga pimp skate shoes!1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Dolazim u subotu za BG da pazarim "lacoste radiate"

http://www.sport-e.com/images/products/thu...j/jj088v40t.jpg

http://s7ondemand4.scene7.com/is/image/Ott...?$sm$

nisam nashao vece slichice, a moze i lepo da se vide na

http://www.lacoste.com/usa/main.html pa idete na footwear > men > sport i tamo nadjete

Nadam se da cu ih naci.. ako ih je neko mozda video, neka rekne gde :-)

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

ccc, smetaju vam ta rebra a to daje celi shmek patici :p

te superstar II su mozhda najbolje patike koja sam ikada nosio. imao sam ih preko 2 godine i nosio sam ih u svim prilikama (shto tje retji, i na fudbal, basket, grudvanje, plazhu, itd...), po svim vremenskim uslovima. sachuvale su isti oblik kao prvog dana sve to vreme... samo se posle 2 i kusur godine odlepio djon na prednjem delu.

a i nisu preterano skupe. mislim da su sada oko 4-5 hiljada, stim shto sigurno mozhe da se nadje jeftinije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...