Jump to content

Bele patike?


Recommended Posts

Obisao sam grad trazeci bele patike i nisam uspeo da ih nadjem, pa se vama obracam za pomoc ;) Svojevremeno sam video jedan model Kswiss belih, ali ih sada nigde ne mogu naci.

Sta mi treba?

- Bele patike, skroz bele, ili bas ako ne mozhe a ono sa minimumom drugih boja (u vidu nekog logoa itd)

- Da samim tim sto su bele nisu zenske (sa nekim zlatnim ili presijavajucim efektima)

- Da imaju malo vishi ris (tj. da malo vise vuku na one "skejterske" a ne na one puma "splavarske")

- Brend mi nije toliko vazan, ali ako je Adidas necu se buniti ;)

Hvala :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imash u Balkanskoj prodavnicu na samom uglu , preko puta fast food-a i pakom prodavnice kompa (ako se ne varam), i imaju extra fine bele tike reebok , cena im je oko 5k.

Kvalitetne su , nosam ih vec godinu dana i josh uvek su u ok stanju...

Valjda se zovu "Oldtime" ili tako nesto , i imaju mali grb NY ili LA....

Proveri ih , moja preporuka za njih!

Nesto ovako ali malo drugacije (prednji deo je malo drugacije uradjen , jbg nisam nashao sliku)

157934.jpg

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ja imam skoro identicne ovakve: http://www.trainerstation.com/catalog/imag...nis-classic.jpg samo sa nekim ruskim grbom i jos nema ovako izrazen znak,samo ima kao rupice koje oblikuju znak.bile su nesto "dzabe", tipa 6000 u decembru,krajem decembra u onoj prodavnici patika pored eskade u knezu.cini mi se da sam ih video pre 3 dana i da ih i dalje ima

inace sam i ja jurio kswiss classic,ali jbg bese dosla zima pa su imali samo kswiss bakandze.htedoh reci da mi je kswiss bila inspiracija pri kupovini.zato mislim da ce ti se ove dopasti.

ovake imas odma da kupis u delti: nije skroz belo,ali su ok: http://shop.kjsko.dk/images/hvid%20blaa%20nike.jpg

Edited by Sx Mchn

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

ima nike neki beli model (classic), skroz bele, a znak je kao odshiven tj samo su rupice tamo gde je znak... nisu sportske vec kao ove ribok gore, extra se kad se malo zaprljaju :D

imam jedan par nisu lose....

mozda sutra iskopam sliku...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

realno ove ribok sto ste okacili sliku rade posao

ali ja sam se zaljubio u noviji najk model

skroz jebeno bele

isto malo podignute

ah kako su lepe

i znak je beo

EDIT:

sad sam procitao da ih je vec G!!! spomenuo

vrh patike

ahahaa koji sam degen

skroz su bele i znak im je beo :)))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Imash u Knezu u onom SportLine-u (ili tako neshto, nisam siguran, pored Replaya tu negde), tamo gde valjaju Guru etc, Lacoste patike bele sa malo plavog skroz do djona i nazad, mnogo lepe, bash tako kako si opisao. Iste takve, samo sa narandzastim imash u radnji u Kralja Petra u kojoj prodaju Lacoste. Ja imam te sa narandzastim vec 7-8 meseci, jako su udobne i mnogo me dobro sluze. Kada sam ih ja kupovao bile su 9900, sada ne verujem da su preko 8000.

Link to comment
Share on other sites

Hvala na pomoci drustvo.

Videcu da sutra prepodne obidjem ove radnje koje ste napomenuli, pa javljam ako negde pronadjem ono sto mi odgovara. Naravno, neka vas ovo ne spreci da i tokom danasnjeg dana nabacujete ideje za kupovinu :)

Link to comment
Share on other sites

sad provaljujem kome sam na ignore:)

ako pucas na mene,nisi mi na ignore,ali nisu to te najke na koje sam ja mislio...slicne su,ali nisu iste,ove na koje ja mislim su jebozovnije :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...