Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Malo se pichkarao sa drugaricom, ne znam da li cu nastaviti da izazim sa standardnom ekipom. Druzenje sa njima mi je postalo neiskreno, i vishe lichi na naviku nego na ono na sta bi trebalo.

Al' razveselio me predveche kartman sa izvalom: "Nemoj da ti lupim shamar, pa da pakujesh knjige 15 dana" =)

Link to comment
Share on other sites

pocrveneo sam

C i asembler radimo u ubuntuu

i ima implementiran gcc i ddd

Ma sta ce ti c i asembler u zivotu o crni darijane :(

oces da zavrsis kao vudu sa guzicom u fotelji i joypadom u rukama? :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Al' razveselio me predveche kartman sa izvalom: "Nemoj da ti lupim shamar, pa da pakujesh knjige 15 dana" =)

zapravo ,rekao sam ti "Nemoj da ti puknem shamar,da pakujesh iste knjige cele nedelje" ^^ :D

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

kao svaki dobar vernik sacekao sam 12 sati i otisao na slanu palacinku...kad ono tamo masa, osecam da si svi cekali da prodje 12 pa da se nakrkaju:)

ccc pa zasto tako brate dule!?!

ja sam se sinotj iskontroliso samo tako i pojeo jednu pomorandzhu kad sam doshao sa rhh...iskontrolisao ne zato sto postim (mada jesam silom prilika jer keva kuva+nije bilo mleka za kafu u kuci) nego sto se obichno nazhderem pre kunta onako kvalitetno... =o))

inache pre 2 sata sam upalio cnn, ide larry king live bez larry kinga (neki lik ga menja)....i ono, fasciniran sam sposobnoshtju cnna da ispuni programsku shemu nichim (prichaju o zomg paparacima =o))

Link to comment
Share on other sites

Ma sta ce ti c i asembler u zivotu o crni darijane :(

oces da zavrsis kao vudu sa guzicom u fotelji i joypadom u rukama? :)

hahaha

pa dobro, to je prva godina. moramo od neceg krenuti ^_^

u trecoj se opredeljujem za softversko inzinjerstvo i smer internet poslovanje i baze podataka i sl.

mozes videti ovde kako sve to lepo izgleda:

http://www.ftn.ns.ac.yu/index.php?mode=vie...amp;document=37

postoji i Cisco Networking Academy za dobijanje ciska i

Automation Training Center (Siemens i sl kompanije...)

ma dobar fakultet samo ako te ne mrzi da ucis i ako budes jurio dobar prosek imas zagarantovan dobar zivot.

Link to comment
Share on other sites

kolika je cena ipoda u srbiji?

ovde nano od 30gb 250$, pa ono, da znam da li da kupujem ovde ili da chekam

uzmi:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

bio do bake, pokosio travu...

sad dosao kuci, sredio neku myziku, nisam znao da su sjebani tagovi i da neki fale... sad sam srecan :]

uskoro rucak, pa pranje kose, sto znaci nema spavanja popodne :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...