Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

bravo, bravo......uspela si u zivotu...........

@topic........ustao skoro juce zaglavio do 6h kod ortakinje na rodjusu bilo fino sve u svemu.........treba ortak da mi dodje da ugradi neku muziku pa kod ortaka na ping pong.....multiplejer kaunter [:)].......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OMG na jednom velikom domacem forumu je pukla baza i SVI korisnici su dobili admin prava :) Za samo mili secundu sam pomislio sta bi se desilo da se rur-u desilo isto jujuju daleko bilo.

na kom ?

edit, pročitah ostale postove :((

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa valjda na ovom sto ga pominje mara iznad?

Bio kod babe na supici, piletini i krompiru, pa se sad spremam da sredim zivotni prostor ;) Jutros sam usisao, sad samo da doteram pitanje prasine, koja se, btw, sad nakuplja vise nego ikad, valjda prolece, ne znam ni sam :)

I onda neki mailovi i tako te stvari, pa posle finale u tenisu i taaako.

Link to comment
Share on other sites

Pocinjem da se poitam kada cu ja u svom zivotu dobiti admin prava :) Vec me smara sto sam i dalje jebeni user...

Inace, opravio/doradio stari komp i sada je to mega giga turbo masina! 1 GHz intel cel, 512mb ram, geforce 2 prophet ololololol... jos jedan komp u kolekciji, sad imam ispod stola 4 komada :)

Samo ne znam koji ce mi kurac... ok, another linux workstejsn!

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

e a u kom bloku blejite?

bio sam 2-3 cuke na bajsu i slusao moju omiljenu ziku za bajs, pederski brit pop - suede ^_^ mega sam se izvozao, treba da uzmem da radim sa tegitjima a mrzi me, no kapiram da cu se iscimati...posle neka bleja omg, a sutra ujutru - posao. sto vikend nema tri dana, eh...

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

blok 70. vizla mi komsha :)

inace, kruko, za bajs (kao i za roshke) je extra ovaj put kod mene sto vodi do ostruznice. pa svratite nekad, vi na bajsevima ;)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

e mega, proslo leto sam isao svaki dan bajsem do ostruznice :) aj mozemo da iskombinujemo neki drajv ovih dana, lepo je vreme 8)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

za doručak čivas i sladoled sa sisa

neko prosipa 1stapril sale, ili je imao srece nocas [;)]

bio do nekog lika, odneo mu krsh muzike, poqpio krsh muzike.. a nista od toga necu slusati nikada :P

al valja imati... nikad ne znas sta ce od toga sto tebi ne treba zatrebati nekom ko ima ono sto tebi treba.

^^ uberpwnage [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

blok 70. vizla mi komsha :)

inace, kruko, za bajs (kao i za roshke) je extra ovaj put kod mene sto vodi do ostruznice. pa svratite nekad, vi na bajsevima ;)

e mega, proslo leto sam isao svaki dan bajsem do ostruznice :) aj mozemo da iskombinujemo neki drajv ovih dana, lepo je vreme 8)

`Ocu i ja, `ocu i ja. Ja sam na roshkama!!

Elem, downloadujem k`o pushten s` lanca. I tako...

Sutra na fax malo vishe, moram da vidim shta se deshava tamo. Kolokvijumi idu, ne svidja mi se to.

Link to comment
Share on other sites

pukao me neki talas skenja...

gledam nesto unazad, i kontam kako su svi kojima sam ucinio uslugu ikada, ili maximalno iskulirali, ili mi prvom prilikom zavukli patku do zeluca...

natera coveka da se zapita, ima li ista u cinjenju usluga drugima ??

ili da mozda pocnem da budem skotina, pa da naplacujem unapred...

idu crni dani...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...