Jump to content

C&C 3 - TIberium Wars


ZerBah

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da preskocim standardne komplimente... grafika, muzika, filmovi, ekedi-smekedi...

U igri postoji (skoro)savrsen balans. Razlicite rase su pogodne za razlicite faze u igri: Nod je najpogodniji za pocetak, Scrin za late-game (lol, imaju Carrier-e), a GDI je zlatna sredina. Pesadija je malo mekana i ima sumnjivu upotrebnu vrednost (narocito Commando). Nema stekanja, mora se ekspandovati, dinamika je savrsena i partije traju do 20 min. Igra je MEGA optimizovana (pored ostalog vertex-i su koricseni gde god je to moguce). ZAPANJUJUCE je, za EA RTS, da igra nema usporenje u LAN-u. Jednako brzo radi u single player-u, u LAN-u sa dva igraca i u LAN-u sa 8 igraca.

Ponvljam... RTS King opravdava nadimak; cista desetka!

Izbalansirana je jer su nod i gdi 80% isti :) u pesadiji ima je jedina razlika u ovim sa granatama i ovim sa plamenobacacima. Slicn je situacija u u vozilima samo se 2-3 vozila sustinski razlikuju.

marsovci su druga prica sa njima su se odvazili da malo experimentisu. i cenim da oni imaju najjaci start jer imaju brutalnu pesadiju od koje je odbrana na malim mapama herojski poduhvat :)

Link to comment
Share on other sites

E, jedno pitanjce>

Presao sam GDI kampanju na NORMAL tezini, i na kraju mi je izbacio animaciju u kojoj se pominje jos jedan od oni alienskih towera (i u jednom od predhodnih filmica se takodje spominje ista stvar). Takodje, odradio sam sve bonus objective i pootvarao sve one intel stavke (ni jedna mi nije cekirana sa X na kraju misija, nasao sam ih sve), ali mi na kraju ipak nedostaju dve. Jel to znaci da postoji jos jedan, 17 nivo i da moram da igram na HARD da bih stigao do njega? Poslednji nivo kod mene je bio onaj u kojem se paralelno shibam sa NODovcima i SCRINsima, njihove baze su u gornjem levom i desnom uglu ekrana.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Izbalansirana je jer su nod i gdi 80% isti :) u pesadiji ima je jedina razlika u ovim sa granatama i ovim sa plamenobacacima. Slicn je situacija u u vozilima samo se 2-3 vozila sustinski razlikuju.

marsovci su druga prica sa njima su se odvazili da malo experimentisu. i cenim da oni imaju najjaci start jer imaju brutalnu pesadiju od koje je odbrana na malim mapama herojski poduhvat :)

Greshish, ovaj, silno greshish sinko...

Peshadija kod NOD-a nije ni za kurac, da prostish, nasuprot GDI, a da ne prichamo o Scrinsima...

Avatar je majka, opravdava svoju visoku cenu, iz prostog razloga sto mozesh da ga upgrade-ujesh preko 4 razlichite jedinice da bude uber killing machine [:D]

E, jedno pitanjce>

Presao sam GDI kampanju na NORMAL tezini, i na kraju mi je izbacio animaciju u kojoj se pominje jos jedan od oni alienskih towera (i u jednom od predhodnih filmica se takodje spominje ista stvar). Takodje, odradio sam sve bonus objective i pootvarao sve one intel stavke (ni jedna mi nije cekirana sa X na kraju misija, nasao sam ih sve), ali mi na kraju ipak nedostaju dve. Jel to znaci da postoji jos jedan, 17 nivo i da moram da igram na HARD da bih stigao do njega? Poslednji nivo kod mene je bio onaj u kojem se paralelno shibam sa NODovcima i SCRINsima, njihove baze su u gornjem levom i desnom uglu ekrana.

Pa da, imash 2 kraja GDI kampanje, prva je da ubijesh normalno onaj alienski relay, a drugi je da bacish Liquid Tiberium bombu, i to ti to... Samo je razlika dve razlichite krajne animacije, nista vise.

To sa bonus objectivima nemam pojma kako ide, verovatno sve na hard kad bi preshao sa svim bonusima osvojenim bi bila neka krajna nagrada, ovako nista... Ja sam igrao na hard ali nisam odradio sve bonuse, tako da meni isto dodje :)

Enivej ko predje obe kampanje cheka ga malo iznenadjenje :)

Link to comment
Share on other sites

da ali mene nervira jer i dalje smatram da je mamut uber all around sranje ...

Mamut se pravi brze kosta manje roka na air , puca iz pokreta avatar je skuplji i ne moze nista od toga da radi blah .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Greshish, ovaj, silno greshish sinko...

Peshadija kod NOD-a nije ni za kurac, da prostish, nasuprot GDI, a da ne prichamo o Scrinsima...

Po cemu nije ni za kurac kada je jedina razlika tipovi sa bombama vs tipovi sa plamenobacacima ?

da ali mene nervira jer i dalje smatram da je mamut uber all around sranje ...

Mamut se pravi brze kosta manje roka na air , puca iz pokreta avatar je skuplji i ne moze nista od toga da radi blah .

Pa u tome i jeste fora jer GDI treba da bude tehnoloski najnapredniji i da ima nesto brutalno poput mamuta. Nod ga dobija da hit & run i na masu jeftinih jedinica.

Link to comment
Share on other sites

Da naravno ... ali fora je da avatar ne odgovara tom profilu hit and run taktike ... Na netu gde se igraju ranked mechevi ako partija potraje vishe od 15 min ... ne postoji nachi da se zaustavi mass mamuti itd . Jer za cenu koju daju za njih sve tvoje one forice sa stealth tenkovi sabotaze itd ... tebe vishe kostaju nego on da ih masuje .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Po cemu nije ni za kurac kada je jedina razlika tipovi sa bombama vs tipovi sa plamenobacacima ?

Pa u tome i jeste fora jer GDI treba da bude tehnoloski najnapredniji i da ima nesto brutalno poput mamuta. Nod ga dobija da hit & run i na masu jeftinih jedinica.

Strchi se sa nod obichnom infantry peshadiom na 2-3 squada GDI peshadije pa ces da vidis [:D]

Da mamuti su stvarno majka, pogotovu sa railgun upgrade-om O_o

Link to comment
Share on other sites

to je bash dobro, jer se treba expandovati shto pre, i zashtiti taj exp

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Mene najvishe nervira shto se tiberium mnogo brzo harvestuje - tj. tiberium polja se brzo potroshe... Da je mamut jeftin u odnosu na ostale "mega zverke", jeste...

E a zato Scrinsi imaju lepu spravicu koja se stavi u tiberium field i ono ubrzava rast, tako da ti generalno nikad ne nestane :)

NOD ima onu bombu sto se baci pa ubrzava rast.

A GDI ga duva onako polagano po tom pitanju [:D]

Link to comment
Share on other sites

Cudno, ko bi rekao da ce mi se neka EA igra dopasti :)

Vrlo zarazno, prosto i ludo.

Na tragu RA i Yurija

Ono cega sam se ja bojao je to da ce tehnicki deo igre biti kao Generali : prezahtevno i prezahtevno. Svojevremeno na prilicno snaznim masinama generali su brljali :)

A vid sad srece : na osrednji komp stavim ovo, 1280*1024 na haj i igra leti :)

A i izgleda bas ludo.

Odlicna igra

Jos da ekran ne leti onako idiotski, bila bi stvarno super.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

igra razbija, ali je (osim jedne ili dve uber heavy misije u nemackoj) prelaka. u principu se svaka misija da zavrsiti tako sto napravis 10 apgrejdovanih mamuta i gotovo :)

satju da krenem sa nodom, pa da vidimo kako je ^_^

i da, igra stvarno leti, sve sam nabiflao do daske i ludilo je. jel ima neko problema sa tastaturom? nekad nece da prihvati komandu iz prve. ili ce biti do baterije u istoj [:D]

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Eh te baterije [:D]

Kako se zovu ona leteca chuda kod Scrina koja liche na jastoge? Mnogo su me ozrachili u misiji u Bernu. Jedini plus je shto ne mogu da pucaju na letelice, pa su ih moji avionchici izmasakrirali, ali zato ne da rokaju ground jedinice sa onom kishom plasma loptica nego ubijaju...

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

izvalio sam da ih najbolje resavaju apcjevi sa bazukerima. ta misija je ufff.

devastator warship se zove. bash jebe keve.

p.s. da li verujete da je proslo 12 godina od prvog c&c :O

od ovoga

conquer.gif

do ovoga

command-conquer-3-tiberium-wars-20060809002043187.jpg

:))

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...