Jump to content

C&C 3 - TIberium Wars


ZerBah

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kada igram sa NOD-om, najcheshca kombinacija za napad su Viper-i, stealth tenkovi, shkorpioni i beam tenkovi. Kao pomoc (uglavnom protiv peshadije) koristim nekoliko ekipa shadow.

Za GDI, sve je prosto - brzo napraviti gomilu predatora i mamuta, dodati rail upgrade + 3-4 APC-a sa bazukashima koji razbijaju kako rokaju avionchice.

Za Scrin josh nisam igrao :/

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Kada igram sa NOD-om, najcheshca kombinacija za napad su Viper-i, stealth tenkovi, shkorpioni i beam tenkovi. Kao pomoc (uglavnom protiv peshadije) koristim nekoliko ekipa shadow.

Za GDI, sve je prosto - brzo napraviti gomilu predatora i mamuta, dodati rail upgrade + 3-4 APC-a sa bazukashima koji razbijaju kako rokaju avionchice.

Za Scrin josh nisam igrao :/

ala se nase igranje sa NOD-om razliku :) Ja ne pravim ni jedan jedini tenk sa NOD-om dake samo stacionarnu odbrani i to bas puno nje + za sve ostale pare vertikal bombardere. Nisam probao ovo protiv zivog igraca ali sam preso NOD kampanju bez tenkova [:D]

Link to comment
Share on other sites

ala se nase igranje sa NOD-om razliku :) Ja ne pravim ni jedan jedini tenk sa NOD-om dake samo stacionarnu odbrani i to bas puno nje + za sve ostale pare vertikal bombardere. Nisam probao ovo protiv zivog igraca ali sam preso NOD kampanju bez tenkova [:D]

A ja sam celo moje igranje NOD kampanje zasnovao na Venom-ima , i ponekim Vertigom

(Vertigo skine PVO, armija venoma sve ostalo [:)] )

Inace jesam probao da stavim beam tank da pomaze obelisk, jeste jaci, al sam cuo (nisam probao) da moze da se stavi vise beam tankova na jedan obelisk?

Link to comment
Share on other sites

Odslusao sam podcast za 1.05 patch. Sto se tice rebalansa, nisu previse pricali ali su recene neke kljucne stvari:

GDI:

- Mam. Tank ce imati malo veci build-time, malo vecu cenu, i malo manju stetu na projektilima

- Rig ce biti malo pokretniji

- Firehawk-ov anti-air loadout ce imati promenjen sistem ispaljivanja... tako nesto

- Dig-in ce kostati manje i brze ce se ukopavati

Nod:

- Attack Bike ce imati povecan damage za do 30%

- Flame Tank ce imati dosta (i do duplo) veci damage

- Scorpion Tank ce imati smanjen damage za do 25%

- Avatar ce imati smanjenu cenu (2000 - 2500)

Scrin:

- Harvester nece stvarati Ion Storm kad umre

Scrin nece mnogo menjati... Greg Black kaze da su oni OK i da bi ih, ako ih menjaju previse, mogli prenerfovati...

MSc
Link to comment
Share on other sites

jeftin je i brzo se stancuje, bio je red malo da ga ojade.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Zato sto 90 % igraca na oficijalnim serverima su bili nod i radili jednu jedinu taktiku ...

Ovako ide build order ,

kran , + expanzija ( truck koji pravi expanziju )

rafinerija + power plant

+ rafinerija + war factori

Prodas staru rafineriju imas 2 harvestera , tako uradis i na expanziji

Za to vreme izgradis 2 a kasnije u partiji 3 warfaktorija , + 1 za vipere zgradu ...

Sve sto treba da radis jeste da stancujes nenormalne kolicine skoripion tenkova koji su neverovatno jeftini prave imba dmg i brzi i mobilni su ...

ili ti ultimativna taktika za 1x1 .

aka imba

Avatar treba da se smanji na 2k da kosta . To je jedinica za koju trentuno potrosis 6k $ a ne moze ni da se krece i puca istovremeno niti da puca na air + ako uracunas sve build time koji ti treba da ga napravish jedno 5 puta se sporije gradi od bilo cega u igri ... pa mislim lol bre .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ovo je za nod x nod , nod x gdi ...

Gde je totalna imba .

Scini su underpowered trentuno ... ne mogu da objashnjavam ... imash na oficijalnim forumima krsh high rated replaya pa vidi :) .

Inache svaka pesadija je osudjena na propast .

Dignes 1 shreder turet protiv scrina i cao zdravo .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ja imam CD-Key i igram na oficijalnom serveru oko nedelju dana.

Igra je jako igriva i dinamicna, mechevi retko traju preko 10 min.

Istina da je malo monotona (uglavnom se samo tankovi koriste),

ali ne zato sto su tankovi imba nego zat osto vecina ostalih jedinica sux.

Obicna pesadija umire jako brzo, zato i iscekivani patch izgleda kao sto izgleda,

oce da nateraju ljude da mixuju jedinice vise.

Problem ce biti scrin, na koji se vec zali jako puno ljudi, a u sledecem patchu ih ne nerfuju skoro uopste,

no videcemo kako ce sve to izgledati.

Igra je zanimljiva i toplo preporucujem svima da nabave CD-key i zaigraju.

Novajlijama preporucujem da odgledaju par replayeva za Build Ordere pre nego sto se upuste u Ladder.

TibWars ce biti prisutan i na WCG-u, videcemo koliko ce kod nas zaziveti.

Link to comment
Share on other sites

ide na zivce sto sa nodom se ne moze endgame da se prezivi, ako ne iszergujes scorpionima il ne udaris po harvesterima....spusio si cim ti protivnik napravi svoj prvi mamoth/tripod...

jeste da nod ima xyz disable opcija, al kad krene futka na otvorenom, surova sila gdi/scrina je 2x jacha

Link to comment
Share on other sites

(U sluchaju da je vec neko odgovorio sorry nisam pri vremenu da sve prochitam...ali skontao sam da opet spamujete :D ;) )

Pitanje jedno :

Da li obichna peshadija i uopshte vojska prilikom prelaska preko minerala gubi helt...kao u ranijim delovima tipa c&c (prvi deo) i red alert 1???

XBA/\A!

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...