Jump to content

C&C 3 - TIberium Wars


ZerBah

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znachi da je cava, kratko i jasno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pak neka igraona gde bi mogli da se skupimo i opikamo koju partiju :) by majebani-marko

Ako se budete skupljali u Beogradu u nekoj igraoni jel nije problem da gledam:) ko zna mozda sednem i odigram neku (odvalicete me garant).hehe

Edited by yamakasi
Link to comment
Share on other sites

Jel znate neki dobar sajt sa raznim tutorialima za BO, strategije (napad-odbrana), replays i koja je rasa najbolja za igranje? Jel se znaju mape za wcg koje ce se igrati jer moj drug oce da se prijavi pa da igra samo te mape. Jos jedno pitanje jel po vasem misljenju prosecan igrac moze da pobedi brutal balance?

Link to comment
Share on other sites

Svakog dana na CnC 3 site-u se okaci 5 javnih rep-ova. Uvek se moze nesto nauciti iz bar jednog od 5 (ima naravno i noob-ovskih rep-ova, koji smaraju).

GDI, je cini mi se, sada za nijansu jaci od ostale dve "rase" (ima brzu i jaku pesadiju (sto je bitno za pocetak partije), najmanje downside-ova i ne mora da koristi nikakve ekstreme taktike da bi dobio protivnika - Mammoth Tank-ovi su i dalje Mammoth Tank-ovi).

Dobijanje brutala ide sa vremenom (kao i u ostalim stategijama): kada se dostigne odredjeni nivo micro-a, i kada igracu ne gine previse vojske, brutal je pao. Bitno je da, kao i brutal, igrac mesa vojsku kako bi counter-ovao pojedine jedinice u vojsci brutal-a. Mislim da to svako moze.

Edited by Death Egg
MSc
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...