Jump to content

end of WoW


moyo

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mora da sam nepismen pa me ljudi nerazumeju sta pricam. Ne hatujem ja talente, nego ne obozavam ljude koj imaju suptlety talente i addonove za to, jer je to stun forever. Izmedju svakog stana se pomeris za 1 do 2 pixela, on ce da te dobije, ali ne znaci da je on bolji od tebe. Mnooogo je lako igrati tu vrstu speca sa addonoviam, a mnooogo je tesko igrati je bez addona. Zato ja obozavam ljude koj igraju taj spec bez addonova i sabijaju, a divim se ljudima koj to pokusavaju bez addona. Assassin rougove podrzavam ako koriste addon za gogue, jel im stvarno to treba. Kombat rougovima samo treba da imaju zvuk da znaju kad su uradili pery, netreba im nikakav addon. Sad sto 90% ljudi koriste addonove, jbg kvare sebi zabavu ali, ja sam ok sa tim. Meni je zabavnije bez addonova i igram na preformanci. A wow sam poceo da igram prvenstveno zbog pvp-a. Sto se tice pve-a, u guildu sam gde nema epix frikova kao killy(nista licno) i raiduje sa kako se svi dogovore uz odobrenje oficira. Imamo 1 gm i 2 oficira, ali se svi smatraju jednakim. I nema onog pritiska moras da budes tacno tu tad i tad. I ne, guild nije ocajan zbog takog nacina igre jer su oficiri sa mozgom, normalni ljudi koj imaju zenu i decu i igraju "phor phun" i imaju veliko raid iskustvo (bili su ally, tier something,pa kad su uocili sa kojm kretenima su imali posla, presli su u hordu (ne kazem to ja nego su oni tako rekli)). Meni su primer dozvolili da nemoram da koristim ventrilo ili ct raid :), jos :(. (ne kazem da sam 1337 nego da ljudi imaju razumevanja). Nadam se da ste sad razumeli sta hocu da kazem.

1) Igrao sam malo vise od mesec dana po 4 sata dnevno. Ja vas nisam terao da se ubijate u raidovanju, niko mene nije terao da radim pvp ...

2) So true :D, cant live w/o it, <3 riposte

3) Pricam o mixu talenta i addonova, a ne o tome

4) Ni ja nisam mogao da verujem :), zato izgled da su se bavili malo pvp-om, inace bili su iz jakih pve gildova. Ja sam pomisljao da sam na nekim drogama, ali tesko, ja cak ni ne pusim :)

5) Assassinima netreba stun lock, combatima samo u nekim slucajevima. Na duel sa shamanima idem samo u zatvorenom prostoru, hi hi hi hi hi :). Ne, nisam ja taj sto spuca sve CDove, naprotiv, ja ih nikad ne koristim u duelu ili 1v1, cak ih retko koristim u 2v2 (ne kazem da sam 1337, ne znam zasto :)), CDove koristim u pve-u a sto se tice pvp-a kad sam flag carior ili jurim ally flag cariora sa nasom zastavom.

6) Mnogo koristis tu rec nab i noob, mora da si imba pro skill. Plz, molim te ko covek coveka da mi ispricas wow iz tvoje tacke gledista.

Nisam ja pro imba skill nego ti moras da shvatis da nije sve onako kako ti mislis da jeste. Nalupetao si vecinu stvari o PvPu(addon stunlock i to)... Stunlock je nacin ubijanja. Jel treba da ucim lika lvl 60(+?) koji ce uskoro da ima bolju opremu od mene kako se igra rogue?

Link to comment
Share on other sites

AMG

HEALERE SA HEALING ADDONOVIMA TREBA IZBACITI IZ IGRE

Mislim na pvp i pricam uglavnom o pvp-u.

Killy je moj idol :P

Xzor brate, STUNLOCK nije ADDON nego niz stunova iz kog ne mozes da pobegnes DOH

No shit !? Tesko mi je da pricam sa tobom kad neznam koju klasu imas. Si ikad video addonove za stun i slicno? To ti je ono cudo kad iznad nekog lika stoji ona kao "loading linija" i pomera se u zavisnosti = kolio je lik u stanu/koliko traje stun. Ja sam taku vrstu addona video.

Kako izgleda biti suptlety rogue sa tim addonom:

Boris se recimo protiv assassina ili combata, imas "master of deception", "camuflage", "initiative", "heightened senses", "dirty deeds" i "premiditation". Pocinje duel, 99% ces ti lupiti cheap shot, ako si video ostale talente primer "sinister calling", "deadlines" itd... dps nije sala. Posle 4 sec stana, thx to addon, tacno u 1 mikro sekundu kada istice cheap shot ti mu lupis kidney shot, i nastavljas da ga cepas naredne 5 sekundi. Thx to addon ti znas u mikro sekundu kad ces da istekne kidny shot i gledas dali imas priliku da ga ubijes ili ces da uradis gogue. Ako uradis gogue pobegnes 20ak jardi i odes u stealth, ne vanishujes nego odes u stealth pre nego sto te protivnik pogodi ranged weapon-om. (camuflage) ; Opet mu lupis cheap shot, ista procedura i gg. Samo jos treba treba da naprawis macro "/y flalas victory" i ispaces baja.

Uvek ima onih koj pogresno shvate pa cu reci, nepljujem ja navedene talente, nego su oni imba kad se koriste sa addonom. Zaboravio sam da kazem da imaju i "preparation" tako da ako neki rogue izadje iz gogua ranije, ili se desi da nas "imba subtlety pro skill with addons" kilza ne uradi gore navedenu proceduru ili slucajno omasi ili mu ovaj drugi dodguje ability, lik ima jos 2 popravna ispita, ako nije zaboravio da kupi flesh powder :)

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

ti ako ne uzimas master of deception i camouflage bez obzira na talente, jasno mi je kakav si rogue. dzabe ti stealth kada ce svaki mob da te vidi kada mu pridjes. svaki mob i svaki igrac.

U pravu si, Xzor je kao sto vidis i dalje u RP tripu. Talenti se kombinuju, niko ne koristi "full" Ass ili Combat ili Subtl. Prekini da se blamiras Xzor ovo postaje smesno.

Link to comment
Share on other sites

vigor / prep combo ftw

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...