Jump to content

RHCP


f4ts0

Recommended Posts

drago mi je sto ima onih koji su otisli i svidelo im se

nisu odsvirali under the bridge, other side, road trippin', aeroplane ...

no po ovome sto igi pishe drago i meni sto nisam otishao, iz istog razloga ne idem na stonse, par stvari koje zhelim da chujem netje biti svirane...shteta

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bilo vrh kratko ali jebitacno ;)

osecam da su svirali tacno onoliko koliko im je organizator platio, mada je i cela organizacija bila kao fetival a ne samo koncert pepersa

ebiga nije ovo moskva pa da im dodje milion ljudi

a i postoji mogucnost da su oni sami videli sa bine grmljavinu rekli daj da palimo dok je jos vreme ;)

standardno parkiro sam se u tri lepe pokiso ko mis al samo sa leve strane ;)

sve u svemu ponovo bih iso

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Sjajan koncert, prekratak koncert - jebem mu mater, cekam ih 15 godina ko najgora sirotinja, pa nisu bas morali da odrade tezgu. Nisu.

Ali ucvrscena moja odluka da vise nigde ne idem sem u poneku instancu i raid.

Dosta je bilo

Word.

Koncert je bio extra, svirali su onoliko koliko se i pricalo, festivalski nastup - 1h and 15 minutes, nisam primetio da je bilo kome nestajao glas i slicno, super sam se proveo, odrastao sam na njima i krivo mi je sto nisam cuo jos barem 2-3 stare stvari, mada ni ovo novo nije lose, nisam pokisao ali kola su mi bila u prvom redu do bine, bukvalno kod onih pljeskavica, tako da je parking-indjija putesestvije potrajalo od 11:45 do 3:15, ali sta da se radi, pepersi su to bato [:D]

I pre koncerta, u iscekivanju samog pocetka, izjavio sam "ovo mi je zadnji koncert, niti imam sta vise da vidim, niti me zanima" i ostajem pri tome.

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

I pre koncerta, u iscekivanju samog pocetka, izjavio sam "ovo mi je zadnji koncert, niti imam sta vise da vidim, niti me zanima" i ostajem pri tome.

uz duzno postovanje, ti onda bas i nemas neke standarde, ako mislis da nema vise sta da se vidi.

mala kompilacija hejta sa drugih foruma:

1. parking 500 dinara.

2. parking redari na dolasku - nema parking redara na odlasku.

3. svirali krace nego sto je najavljeno.

4. mogli su bar za usrani koncert da srede da vozila sa kartom ne moraju da placaju putarinu, malo li je jos 400 din iz beograda, na onih 500 za parking?

5. Na koncertu koji traje ceo dan, premalo standova sa hranom, ali sa picem koliko hoces.

take money and run.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

uz duzno postovanje, ti onda bas i nemas neke standarde, ako mislis da nema vise sta da se vidi.

mala kompilacija hejta sa drugih foruma:

1. parking 500 dinara.

2. parking redari na dolasku - nema parking redara na odlasku.

3. svirali krace nego sto je najavljeno.

4. mogli su bar za usrani koncert da srede da vozila sa kartom ne moraju da placaju putarinu, malo li je jos 400 din iz beograda, na onih 500 za parking?

5. Na koncertu koji traje ceo dan, premalo standova sa hranom, ali sa picem koliko hoces.

take money and run.

Ali za sta su tu peppersi krivi :)

Kriv sam ja jer nisam citao mala slova da je to green FESTIVAL a ne soisticki koncert, kriva je organizacija i blabla. Mislim meni je sve bilo super, sem kise ali jebi ga. Dranje po usima, super, neka nam je za nauk.

A i realno kad se slegnu sad utisci i dalje ostaje cinjenica da su uzeli skazije, tieste, narko-mastice i ostale za rukice, udarili im po macolu i poslali ih po pivo

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

1. parking 500 dinara.

2. parking redari na dolasku - nema parking redara na odlasku.

3. svirali krace nego sto je najavljeno.

4. mogli su bar za usrani koncert da srede da vozila sa kartom ne moraju da placaju putarinu, malo li je jos 400 din iz beograda, na onih 500 za parking?

5. Na koncertu koji traje ceo dan, premalo standova sa hranom, ali sa picem koliko hoces.

Relativno je ok kompilacija :)

1. 500 dindzi za parking je stvarno puno, srecom pa sam te karte dobio, inace bih parkirao u kukurz ;)

2. Ovo je po meni najveci problem nakon zavrsetka koncerta i jedan od razloga kolapsa. Bila ih je gomila u dolasku, dal' je neko njima rekao - idite kutji cim udje i poslednji auto ili su pak sami pobegli od kise, pokazace izjave za stampu :)

3. Ja sam cuo da ce pevati cuku pa mi je cuka i petnes' cist tjar :)

4. Ovo je vec malo nezgodnije pitanje jer ukljucuje i potpuno drugu organizaciju + bi onda exit morao da plati putevima srbije neki procenat, cak i kada bi mogli tako nesto da se dogovore. A uvek imas alternativu autoputem do stare pazove pa izlaz pa do indjije :)

5. Ovo me nije doticalo pa nisam ni obratio paznju, video sam da ima za pitje dosta (pivo 150 din, voda 80), a i video sam neke za klopu, ali moguce da ih je bilo malo.

7 pesama ??

Sta 7 pesama, nije moguce da su pevali samo 7 pesama? Mada nisam broj'o al' deluje da u sat i 15 stane malo vise? :)

A koja je to fora sa festival <> koncert? Jel tu kao postoji neka razlika cim je toliko potencirate?

Link to comment
Share on other sites

Bilo je 14 ili 15 pesama koliko sam ja uspeo da zapamtim, ali su nekoliko pesama skratili.

Sam pocetak me je odusevio, ali sam se bas razocarao zbog duzine koncerta posle, mada kapiram

da su zapalili zbog kise, a mozda su im i organizatori rekli da zavrse, jer da su nastavili da sviraju

bilo bi mrtvih i tesko ranjenih... :)

Sve u svemu, ja sam se bas dobro proveo, zamerke na odlasku ono sranje i cekanje od 3 sata na parkingu...

Sto se tice cena i tako tih gluposti, vi ko da ste zaboravili gde zivite.

EDIT: E da, zaboravih jbt, to sto nisu svirali Under The Bridge, Road Trippin' i Otherside to

stvarno ne mogu da im oprostim, pogotovo Road Trippin'

Edited by KingLui[FOG]

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

pevali su 11 ili 12 pesama sigurno

Ja se secam ovih:

give it away

by the way

californication

throw away your television

scar tissue

dani california

she's only 18

mozda ti se chini da je manje jer su spajali po dve pesme u jednu celinu a izmedju nekih pravili pauzu od po minut, dva

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Moguce...ali svirali su Californication nekih 5 min, a sa solazama ga na svim koncertima sviraju oko 7-8 min....

Sto se tice pesama bile su jos:

Snow

Charlie

Can't Stop

.....dalje se ne secam :)

Edited by KingLui[FOG]

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

budi srecan sto si naisao na podmitljive murkane, kazna za prelazenje ulice je 1500 dinara.

elem, mnogi kazhu da pepersi zvuche loshije uzhivo nego studijski, ali ja tu razliku nisam primetio, cak ni sa smorenim kidisom i pucanjem glasa. Mada jeste bilo ocigledno da se smorio i da je samo odradio gazhu. Obichno je mnogo aktivniji i veseliji prilikom nastupa

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

poseta enesu bila super, od jurenja polupijnog po gradu za kartama za 2k din :) preko diplomiranja drugarice do kupanja na strandu i na kraju voznje vozom punih kretena do same svirke ;)

a i treba da vas deru kad ne idete vozom :P

extra je svirka bila, oduvali su maksimalno sto se tiche kvaliteta zvuka ozvuchenja svire profi meni delovalo, jbga mozemo samo da pljujem organizatore sto nigde nije najavljeno je u pitanju FESTIVAL omg mogli su josh koju pesmicu na bis

pljeski bilo pun kurac a vode nigde da se pije to je moj utisak, crko sam od zedji po onoj kishi

e da, ako ste videli nekog kako trchi ko blesav prema vozu to sam ja, bilo praktichno em nije bilo hladno em stigao medju prvima da zauzmem mesto u vozu :D

sve u svemu bilo je daleko bolje nego sto prichaju na televiziji

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jebala me indjija

krenuo sam vozom u 11 stigo u pola 1...sve je bilo super,bleja,zezanje,balablabla...kratak cert,5 kilometara po pljusku do zeleznicke,jedva usho u voz u 3...dosho kuci u 5...

skroz mokar,po malom vetru,...mislio sam da cu da dobijem neku boleshtinu,ali na svu srecu sam ziv i zdrav:)

cert je mogao da bude duzi...odradili su ga,malo mi je bzvz sve ispalo na kraju...al' ok...

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Mislim da price Pepersi nisu odsvirali koliko treba su bezveze. Gomila muzicara dodje i ne bude duze od sat i 15 minuta. Ono sto ja primecujem iz vasih postova je losa organizacija posle koncerta. To je jedino sto se racionalno moze kritikovati. Ni meni nije dovoljno kad moj omiljeni izvodjac svira "samo" dva sata, ali, takav je zivot.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...