Jump to content

Expres Tarot


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sto da ne? realno uzimas tardovima pare :)) dobro, posle goris u paklu ali mala cena za do jaja zivot ^^

VIDOVITI LAG

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro sat mu je 2400 dinara ili ti 30 evra, nije uopste toliko lose 30 evra na sat :)

Pa nije samo 30e. Mnogo vise oni uzimaju. 40din/min je cena ne samo za one koje se ukljuce u program. A i tih 40din se ne racuna od kad ljudi pocnu da pricaju sa Milanom, vec neki sigurno cekaju po par minuta da se ukljuce u program. Tako da sam siguran da uzimaju mnogo vise nego 30e

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Pa nije samo 30e. Mnogo vise oni uzimaju. 40din/min je cena ne samo za one koje se ukljuce u program. A i tih 40din se ne racuna od kad ljudi pocnu da pricaju sa Milanom, vec neki sigurno cekaju po par minuta da se ukljuce u program. Tako da sam siguran da uzimaju mnogo vise nego 30e

Pa dobro ali ja sam vise mislio na to da njemu sigurno sleduje 30e na sat, ima tu ostalih troskova naravno ali opet i da zaradjujes 30e na sat a ne radis u principu nista :)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Pita neki Lik: "Reci mi da li cu dobiti sedmicu na Lotou sutra?"

Milan: "OCES!!!"

Lik:"ok,cao"

Milan: "PA GDE ODE, A BROJEVE DA TI KAZEM?!"

PRICELESS !!!!!

OLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLO

Gledao sam ga juce, ustvari je smor. Na snimku na YouTubeu govori samo pozitivne stvari tako da je zanimljivo.

btw primetio sam nesto 14 mu je omiljeni broj. obratite paznju

Link to comment
Share on other sites

Lik nije normalan .

Zove neka riba i kaze ja cuvam nekog dedu u nemackoj , kada ce on da umre ? Ja zamalo se nisam prevrnuo :) a milan odgovara za 4 meseca lolool znaci pakao.

Ili zove zena kaze kada cu da se udam kaze lik za rumunskog plemica za 6 meseci , ja se prevrnuo .

Lik mlati pare nije mu dobro , uzima kesa na prodavanje reci koje bi nesrecni ljudi hteli da cuju .

Link to comment
Share on other sites

Ja sam danas sluchajno naleteo na isto nekog "vidovnjaka" na lokalnoj raspad televiziji, lik okrenuo flashu knjaza naopako vrti je i neshto mrmlja :)

A posle se javi neka zhena i pita oce mi se sin ozheniti, kazhe lik da, samo morate da ostanete na vezi dok ja to ochistim i krene da palcom kao chisti neshto na ruci :))))))

edit: typos

Edited by Dushan_

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...