Jump to content

Kjoot na RTS-u!


Recommended Posts

Pokusaj da predvidis neka pitanja ili nesto slicno sto te mogu pitati pa onda smisljaj text za to , tj odgovor :)

I kontam da netreba da se svadjas sa tamo nekim retom koji hoce da zabrani komp deci tj uopsteno svima . Nego ladne glave da mu odgovaras i gasis ga :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pokusaj da predvidis neka pitanja ili nesto slicno sto te mogu pitati pa onda smisljaj text za to , tj odgovor :)

I kontam da netreba da se svadjas sa tamo nekim retom koji hoce da zabrani komp deci tj uopsteno svima . Nego ladne glave da mu odgovaras i gasis ga :)

bozeee, brate chitaj predhodne postove :PPP

ako je neko hardcore narkos i neprestano se drogira 3 godine, moras da mu zabranis drogu, isto tako je i za ovo, nisi ti od dana kad sednes za komp "zavisnik" vec ima par faza, pa sad ako izguras kroz sve 3-4-5 (koliko ih vec ima, ne znam tachno), i na poslednjoj si, onda si ti u tom nekom rangu gde ti treba zabraniti* (ne moze niko nikome nista zabraniti, vec samo dobra volja te chini da se polako odviknes :P).

[;)]

Edited by Shalala
Link to comment
Share on other sites

ne znam ja nekontam ako neko moze da ima hobi nprm. pecanje,vajanje , etc.. i da provodi izvesno vreme samo na tome i niko mu ne kaze e brate ti si zavistan idi leci se . A ko ono voli da sedi za kompom i to je njemu hobi i ko zna sta onda se to ubraja ko da si kockar da ne mozes da prestanes , ma daj idi molim te znaci tako ima tih govana pun mi ih je qrac vise kao tog tarda sto ce da zabrani kompove kod kuce .

PS: nadam se da ce dobro proci emisija i da ce mo mi izaci u najboljem svetlu .

Link to comment
Share on other sites

Ja sam oduvek pod "gaming nacijom" smatrao eldere koji su przili Quake i Unreal i imali dnevne sesije Starcrafta. Pristajem da uvrstim do 1.3 kao sto rece voodoo_ i igrace CS-a. Ovo sada je, da se ne lazemo, previse komercijalizovano. Igram igre i mlatim lovu od reklama. Pu, ovo ispade ko pljuvanje izmedju muzicara.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Sta je bre ovo na ovoj televiziji? Evo sad na Studiju B isto spika oko zavisnosti od igara i igrica ... "Zavisnik je onaj koji na racunaru dnevno provodi od 4 do 6 sati" ... ne znam samo sta se desava sa ljudima koji rade na racunaru :)

I opet prica sa ovim likom iz savetovalista. Kapiram da je on poslao mailove ili telefonirao svim redakcijama i kao "jao jao, igre zavist dajte da napravimo pricu oko toga, ja imam savetovaliste pa cu da ih lecim".

Kojote, samo se doteraj molim te pre nego sto ides tamo, i seti se da pomenes i neke lepe stvari iz tog gaminga kao sto je na primer mnogo dobrih prijatelja koji su se upoznali preko igara a sada pomazu jedni drugima, druzenje na forumu koje je preraslo u druzenje iovako uzivo. Pa sto da ne, pomeni i ta letovanja/zimovanja odlaske u kafanu na klopu ljudi koji se pre foruma i igara (u tom sastavu) nisu poznavali a sada se bas intenzivno druze. Zatim na primer koliko je ljudi naslo dobre i ok placene poslove zahvaljujuci igranju igara (novinari, rad u firmama koje se bave IT-jem) itd itd.

A ako krene spika oko WoW-a, ubaci slobodno deo u kojem se kaze da ljudi svoje naloge cesto prodaju cak i na ovim prostorima za izmedju 300 i 500 evra, neki i za vise hiljada evra. Samim tim se postavlja pitanje da li mozes da zameris nekome ko je lika prod'o za recimo 2000 evra, a budzio ga je pet meseci, sto je 400 evra mesecno sto je dupla prosecna plata u Srbiji. A cak i da igra 8 sati dnevno, to je jednako vreme kao i za posao, s tim sto ovde radis sta volis + biras sam kad ces da igras (osim u nekim dogovorenim raidovima i to).

Eto ... i ne stijo, nisam zeleo reci da je kojot retard, vec cisto da mu pomognem da se mozda seti neceg sto bi zaboravio.

Link to comment
Share on other sites

Sta je bre ovo na ovoj televiziji? Evo sad na Studiju B isto spika oko zavisnosti od igara i igrica ... "Zavisnik je onaj koji na racunaru dnevno provodi od 4 do 6 sati" ... ne znam samo sta se desava sa ljudima koji rade na racunaru :)

I opet prica sa ovim likom iz savetovalista. Kapiram da je on poslao mailove ili telefonirao svim redakcijama i kao "jao jao, igre zavist dajte da napravimo pricu oko toga, ja imam savetovaliste pa cu da ih lecim".

hhahaha i ja sam ga sad gledao.to su valjda emisije studenata sa fpna.

koji su r tards.zavisnik si ako si 4 sata na kompu

kao ako radis na kompjuteru na poslu, ne bi trebalo da ga posedujes kod kuce.koja glupa logika...

inace ima par teorija sa kojima se slazem a to je da su kompjuterske igre(pa i internet) u neku ruku zaraza, ali prodje. jos ce i lekove da pocnu da prozivode.asusol-za lecenje bolesti zavisnosti asusovih proizvoda. ili wowinol....

zavisi od toga da li se primas na undeadove ili ne...

tj, da li se Santa prima na njih ili ne...

btw jel to ova :

natasa_miljkovic_1.jpg

ako jeste, onda ima slatku facu...

jebozovna definitivno [:D]

yu-estrada.com/slike/natasa_miljkovic_1.jpg

ne ne, nije to ona [:D]

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

tako ne bi smeli da porede gamere sa nekim retardiranim likom koji svrsava u gace kad zakolje kantera sa snipom...
LOL

@TOPIC

Eyes of the world are upon you!

samo napred kojote bacaj fear onom dementu!!!1oneelevenseven

natasa miljkovic = hot <3

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Kojote, samo se doteraj molim te pre nego sto ides tamo, i seti se da pomenes i neke lepe stvari iz tog gaminga kao sto je na primer mnogo dobrih prijatelja koji su se upoznali preko igara a sada pomazu jedni drugima, druzenje na forumu koje je preraslo u druzenje iovako uzivo. Pa sto da ne, pomeni i ta letovanja/zimovanja odlaske u kafanu na klopu ljudi koji se pre foruma i igara (u tom sastavu) nisu poznavali a sada se bas intenzivno druze. Zatim na primer koliko je ljudi naslo dobre i ok placene poslove zahvaljujuci igranju igara (novinari, rad u firmama koje se bave IT-jem) itd itd.

I dvoje su se tako smuvali :D

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...