Jump to content

Kjoot na RTS-u!


Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imam interne probleme da kjoot zastupa igrache u srbiji, ono ortak je on nama, ali samo vizuelno doprinosi onome sto ovaj retardirani iy centra za odvikavanje pricha

also koji k se kichic guzi u tu emisiju? sta on je gejmer u dushi? strashno...pa radije bih da me smatraju za asocijalnog narkomana nego da me kichitj (od)brani...kjoote ako bijesh nekoga nabodi kichitja =o)

inache emeisija nije live, snima se u neku nedelju ali svi treba da gledamo i glasamo preko smsa da je kjoot totalno u pravu iako je takav kakav jeste =oP

za oblachenje, obuci se da izgledash koliko toliko normalno kjoote, mozda poseta frizeru i berberinu u najavi? ono, nemoj bezh kompletitj od istog shtofa i na konju si ;o)))

Link to comment
Share on other sites

imam interne probleme da kjoot zastupa igrache u srbiji, ono ortak je on nama, ali samo vizuelno doprinosi onome sto ovaj retardirani iy centra za odvikavanje pricha

milsim da su njega pozvali kao zavisnika, tj da plashi decu;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

čisto da i ovde napomenem da mislim da bi trebalo da izgledaš maksimalno civilizovano i da naglasiš da imaš koliko-toliko normalan posao, gajbu, devojku, da ideš na godišnje odmore i izlaziš i više nego što je uobičajeno za tvoje godine.

Link to comment
Share on other sites

Kojot je pametan. Sulja i pantalone da ljudi vide da mi nismo neki underground spodobe vec jako atraktivni ljudi...

show them ;)

i love you

P.S. Povedi i mene pliz ja ocu da im pokazem da mi ne samo sto igramo igrice vec imamo toliko ozbiljne teme o svemu, a i bogami i o politici na RUR na RK i da je to jedan od jako dobrih nacina koji pokazuje da je kompjuter internet stvar koja povezuje i uci ljude i daje im koristne i nove informacije...

V

Link to comment
Share on other sites

http://men.style.com/ pa se sam odluci o sablonima retardiranih

a sto se mog misljenja tice obuci se po svom nahodjenju i obaveznoo platronics oko vrata sa mikrofonom naravno

čisto da i ovde napomenem da mislim da bi trebalo da izgledaš maksimalno civilizovano i da naglasiš da imaš koliko-toliko normalan posao, gajbu, devojku, da ideš na godišnje odmore i izlaziš i više nego što je uobičajeno za tvoje godine.

a sta ako tamo imaju detektor lazi :)))))))))))

Edited by Ak4t0R
Link to comment
Share on other sites

http://men.style.com/ pa se sam odluci o sablonima retardiranih

a sto se mog misljenja tice obuci se po svom nahodjenju i obaveznoo platronics oko vrata sa mikrofonom naravno

a sta ako tamo imaju detektor lazi :)))))))))))

AHAHAHAHAH LOL KAKVA FORA WOOONO DEBELI KOJOT KALASH RULA!!1111

ništa od onoga ne bi bila laž u kojotovom slučaju.

Link to comment
Share on other sites

realno kojote samo ne ulazi u detalje oko igara i sve tje biti uredu. shto se oblachenja tiche nikako neke od kombinacija sa mora i posle duzheg razmishljanja nemoj ni kalash maju sem ako netjesh u tandemu sa kitjitjem da odradish neki zez .. a poshto kapiram da nemash njegov kontakt da dogovorite neku akciju onda nishta od toga. ako kojim sluchajem imash telefon zakazhi neki dogovor za sutra i reci mi da pochnem da oshtrim kamu :)))

voditeljku samo bezobrazno.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...