Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kad radi, telekom adls je super

mada je "retard friendly" znachi nista ne radish, on se konektuje sam i cao zdravo

ono sto mi smeta je sto je u poslednja 2 dana 2x crko na nedoredjeno vreme (oko 1h i oko 15 min) i to kad crken on i dalje kazhe da veza postoji a ti se misli =o))

Poshto sam morao da pozovem tehnichku oko nekih sitnica, operater mi je lepo napomenuo da treba da ochekujem neke probleme oko neta koje bi trebalo da otklone, poshto ,,nisu ochekivali toliki broj prijavljenih korisnika".

Edited by stalja_
Link to comment
Share on other sites

jutros na italiano do pola 12 pa u biblioteku na ucenje do 15 do 3 .. sad moram da nastavim :P :)

..."ljuljaj me nezno...ljuljaj me fino polako .... ti znas da je bolje tako..." :))

e da..drale, poseti izlozbu olje ivanjicki koja se odrzava u zgradi gde radis , a na izlozbi radi jedna moja ortakinja ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

nervi na glavi nikako da mi prodju, vetj pochinjem da se brinem :(

zbog istih, a i zbog nekih razmishljanja nisam zakuntao do 08 ujutru i onda sam cepio sleeping pils posle sto godina i jedva i uz njihovu pomotj zakuntao. horor :|

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaa napokon petak... sace se pije [:D]

joj da kad smo kod alkohola... mora se kupiti tabako za nargilu i ta sranja... lal :D

6 flashi piva ostalo u frizideru, mmmm :))

inache, nothin new watchin moviz animez siriz... itd:)

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

po kisurini isao do faksa da mi lupe 2 pecata na potvrde da sam redovan student, ali shipak. prave nove pecate, nema nista. Moram ponoovo u ponedeljak :(. Hteo sam da se ponovim ali izgleda kao da je sva dobra roba prodata pre nove godine...btw koja je to velichina mushkih dzempera XS?? odkad to, neko ko nije dete, nosi extra small? I odkad su karirane kosulje ponovo u modi? Udjem u springfield i ono sve zelene, narandzaste karirane...PA NECU DA IZGLEDAM KAO PADAVICAR IZ 90TIH!!! Ne secam se da sam ikada ranije imao pare a nisam pozeleo ista da kupim u nekom takvom butiku. Ovako sam kupio neku knjigu o Klimtu a ostatak cu da potroshim na veselje danas i sutra.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

I dalje sam bolestan, danas neko opijanje a ja sedim kuci :)

Razmisljam dal da odem pa kao da se lazem par sati da cu samo "caj" da pijem il da stvarno izkuliram, ipak moram na posalu u nedelju, vanredna situacija ;p

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

bio danas do fax-a izgubio brdo vremena ali sam odbranio seminarski koji mi je uslov za ispit. Izcimao laleta sa protivurecnim mailovima/sms-ovima ali ajde zna on da nama studentima nije lako. Inace sam odstampao ogroman poster i sada ga kacim na zid sa svim protokolima standardima ird sve to rasporedjeno po OSI slojevima :)) mmmmmm

Link to comment
Share on other sites

ok, tu je samo isti feeling dupeta i sve je ostalo drugachije

inache, migsha...ove tvoje slike su prastare. nece ti ovako izgledati ni evo x ni lanser sportback. slichno ali ne isto

znam, koncepti su... majka mi je pokazala neke slike malko novije koncepta al ono... kontam da ce do kraja 2007 izmenjati x puta... al nadam se da ce ostati glantov shmek :)

uf jedva cekam 2008 da vidim na sha ce da lichi:)

vidi ga, bas je mica : ))

:)))

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

Nastavak algebre.

Tj. matematika koja se bavi logičkim zezanjima, skupovima i celim brojevima.

znam da nema veze sa tom matematikom, al svejedno:

nemam pojma bezuova teorremu, a sl. nedelje imam kontrolni!! :(( sta da raaaaadiiim?? :'(

edit: a mozda i ima veze? jao bre, nem pojma... uhvatila me panika.

Edited by medolinka

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

znam da nema veze sa tom matematikom, al svejedno:

nemam pojma bezuova teorremu, a sl. nedelje imam kontrolni!! :(( sta da raaaaadiiim?? :'(

edit: a mozda i ima veze? jao bre, nem pojma... uhvatila me panika.

nema tebi spasa

CoB-Six Pounder

ubila me kisa...

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...