Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

megacim do rakovice i nazad, bespotrebno. i još je neko opsadno stanje ovde, ne znam ko ima miting u areni, al gužva je i autobusi čudno idu, nema ih pa naiđe pet komada, kao da murija negde zatvara saobraćaj pa pušta sve odjednom..

Link to comment
Share on other sites

ne znam ko ima miting u areni

znam da su sinoc radikali tamo imali miting i bila je bas bas guzva. prolazila ja..

konacno zavrsila citanje ilijade, al sta mi vredi kad moram da pocnem s interpretacijom.. hmm, pogledacu ipak film jos jednom, sa breduskom pituskom! :D

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

znachi ne....troja je dobar film koliko toliko, ali je sve sem istorijski tachan odnosno radjen po knjizi.

NPR - Lik Parisa, koga glumi Orlando Blum, u filmu je predstavljen kao najgora plachipicka, dok je po knjizi Paris bio sin kralja troje koji je proteran jer je po predskazanju bio omen/uzrok buduceg pada troje, pa su ga umesto ubijanja proterali. Da bi se vratio nazad, da bi ga kraljevska porodica primila morao je da se dokaze kao borac i pokazao se kao najbolji strelac i fajter generalno. Bio je sve sem feminizirani plejboj iz filma

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

troja po meni ima vise rupa.

1. Grad se brani tako sto se ustekas unutra a ne da mu izadjes na bojno polje.

2. Ovi nisu imali nikakvu masineriju koliko sam video cak ni merdevine :) a da ne pricam o nekim katapultovima trebucetima itd. I mojne neko kaze da nisu znali da naprave jer su mogli konja da naprave.

Link to comment
Share on other sites

FREEEDOOOM!

zvali me iz telekoma, moj adsl nalog je spreman!

da sam ochajan otishao bih oma, ovako cu sutra prepodne kad budem u gradu =o)

znachi kako sam se nadao da ce biti kraj marta (umesto obecanog decembra) ovo je super =o)

happy, happy, joy, joy

happy, happy, joy, joy

happy, happy, joy, joy

happy, happy, joy, joy

happy, happy, joy, joy

happy, happy, joy, joy

happy, happy,happy, happy,happy, happy,happy, happy,happy, happy, joy, joy!, JOY!

\o/

Link to comment
Share on other sites

troja po meni ima vise rupa.

1. Grad se brani tako sto se ustekas unutra a ne da mu izadjes na bojno polje.

2. Ovi nisu imali nikakvu masineriju koliko sam video cak ni merdevine :) a da ne pricam o nekim katapultovima trebucetima itd. I mojne neko kaze da nisu znali da naprave jer su mogli konja da naprave.

1.delimicno si u pravu

2.skroz si u pravu

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

\o/

FREEEDOOOM!

zvali me iz telekoma, moj adsl nalog je spreman!

da sam ochajan otishao bih oma, ovako cu sutra prepodne kad budem u gradu =o)

znachi kako sam se nadao da ce biti kraj marta (umesto obecanog decembra) ovo je super =o)

happy, happy, joy, joy

happy, happy, joy, joy

happy, happy, joy, joy

happy, happy, joy, joy

happy, happy, joy, joy

happy, happy, joy, joy

happy, happy,happy, happy,happy, happy,happy, happy,happy, happy, joy, joy!, JOY!

\o/

3t.jpg3t.jpgmed_scarlett-johansson-joy-1.jpgmed_scarlett-johansson-joy-1.jpg

Edited by daki
Link to comment
Share on other sites

Brate jel bolelo?

Moram i ja ove ili sledece nedelje...

Uzhas!

Pa pazi, dok ti rade nista ne boli, samo je zesce odvratno, ali kad prodje

anestezija, pocinje zesce da boli i da bude neprijatno, sada mi je malo bolje, ali oko

13h sam hteo da umrem.

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

troja po meni ima vise rupa.

1. Grad se brani tako sto se ustekas unutra a ne da mu izadjes na bojno polje.

2. Ovi nisu imali nikakvu masineriju koliko sam video cak ni merdevine :) a da ne pricam o nekim katapultovima trebucetima itd. I mojne neko kaze da nisu znali da naprave jer su mogli konja da naprave.

statore, koji si ti geeeeeek. pa ako cemo tom logikom da diskutujemo, onda su trojanci mogli da bace napalm na napadache. Na kraju krajeva, grci su razvili "grchku vatru" koja je gorela na vodi, samo nekih 700 godina kasnije.

Mi pricamo o tome kako je film drugachiji od knjige a ne o glupostima odbrane. A takodje grci, 1200 pre nove ere nisu imali nikakve bojne naprave. Prvi pomeni upotrebe bojnih naprava (ako izuzmemo one koje su koristili na brodovima) su bili tek 800 godina kasnije kada su gradjani Sirakuze navodno koristili neki ogromni kran kojim su dizali protivnicke brodove iz vode i lomili ih....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Danas su moji konachno videli knjizhicu.

Umesto chetiri dvojke izbrojali tri... Znachi matori ne gleda prosek, nego koliko dvojki imam, jer kazhe da je to po njemu sramota.

A srecom keca sam najavio [:D]

Profa mi rekla da imamo popravni u sredu sledecu. Moram za vikend da vezhbam :(

Link to comment
Share on other sites

Danas su moji konachno videli knjizhicu.

Umesto chetiri dvojke izbrojali tri... Znachi matori ne gleda prosek, nego koliko dvojki imam, jer kazhe da je to po njemu sramota.

A srecom keca sam najavio [:D]

Profa mi rekla da imamo popravni u sredu sledecu. Moram za vikend da vezhbam :(

ajd brte vec jednom namakni tu dvojku iz mate

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...