Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Laki, naravno ti si njegov najveci fan, znas da ga ja nisam gotivio, ali me njegov uspeh ne cudi. Ti znas ko je moj miljenik tako da se nadam da ce i on izdati neki album.

Bio sam na nekom rodjendanu. Omatorilo se, svi imaju bore i rade, jedini sam ja deckic. Ako, ako.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

seksi robot!

imao sam nevidjenu akciju, izasao da se provozam sa ortakom, on uzeo matorom kola (varburg star 20+ godina) a da mu nije ni rekao, nije poneo nista od dokumenata, i proda nas na par km od gajbe, na sred raskrsnice. ijaoj. srecom sve se dobro zavrsilo, pa smo zalili pivom jos jednu glupu akciju :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

"U raju je lepo,ali u paklu je ekipa"

[roflmao]

edit: nadam se da uskoro skidam ovaj member title. :P

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Laki, naravno ti si njegov najveci fan, znas da ga ja nisam gotivio, ali me njegov uspeh ne cudi. Ti znas ko je moj miljenik tako da se nadam da ce i on izdati neki album.

Pa verovatno jedan od glavnih fanova, mada mi nije bas bas najbolji :) Cuo sam i prvi singl od MekFiverke, nije los, onako sladunjavi pop, ocekivano, krece valjda 27. u prodaju ili tako nesto.

Link to comment
Share on other sites

ustao u 7, treba da idem na fax da overim semestar, al pre toga da ujurim jos jedan potpis...

pre toga svracam do ortaka na posao da pozajmim kintu za kartu za maidene...

osim toga, nasao sam da je uclanjenje u blaze bayley fancllub 30E, i da je to lifetime membership, tako da i to moram da uracunam nekako sto pre da odradim...

i tako.. sad se spremam da lagano zapalim...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

TReba da uramim neki poster i ne mogu da nadjem jebene letvice za njega ono odem kod staklorezca a ono oni tuku burek i pivo i kao fazon e pauza za rucak dodji za pola cuke dodjem posle sat vremena kada ono samo 1 tip tamo e majstor nije tu na "terenu" je dodji posle 4.. grrrrr jebena zaostavstina komunizma....

Link to comment
Share on other sites

regulisao odlaganje vojske. ladno sam zaboravio da im odnesem onaj papir sa faksa jesenas, pa sam sad morao neku molbu da pišem i da platim 150 dinara.

pri tom sam popizdeo kad sam video da su u opštini nbg umesto kojevećbanke ubacili hypo šalter. provizija po uplati 20 dinara, fiksno. u normalnim bankama je, inače, mnogo manje, a hypo, volks i ostale fensi ni neće da prime uplatnicu ako nemaš kod njih račun. al dosetila se bagra.

TReba da uramim neki poster i ne mogu da nadjem jebene letvice za njega ono odem kod staklorezca a ono oni tuku burek i pivo i kao fazon e pauza za rucak dodji za pola cuke dodjem posle sat vremena kada ono samo 1 tip tamo e majstor nije tu na "terenu" je dodji posle 4.. grrrrr jebena zaostavstina komunizma....

uramljivao sam ja nedavno neku sliku, nije bilo skupo i mnogo fino rade. jedino je radnja u zemunu pa ne znam koliko ti to odgovara, al kapiram da su sigurno bolji od ovih koji cepaju pivo..

Link to comment
Share on other sites

lal, sisice necete u vojsku [:D]

videcu sa majkom da sredim neshto oko vojske, da idem al na skracen rok (al sa obukom i sranjima) ... :)

vratio se s`faksa, verovatno cu cele noci da radim... al nema veze kewl je... :)

ah da, pochastio sam se kvalitetnom cigarom danas... ispucka cu je veceras :D

( [;)] )...

Edited by M!!!

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

dankesen-bitesen, opet sam u dojchlandu...

volim njihov net, pa to ti je...

stigao sam u 11h, a sad vec imam:

Desperate.Housewives.S03E11

Desperate.Housewives.S03E12

Desperate.Housewives.S03E13

Prison Break Season 1 [HDTV] s01e08 -bA

Prison Break Season 1 [HDTV] s01e09 -bA

znaci, 350+350+350+350+350=1750mb iliti 1,7gb.

srecan sam ko malo dete. icon_klatsch.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...