Jump to content

Hrcak ili papagaj?


Zverinjak  

65 members have voted

  1. 1. Koju zverku da kupim?

    • Hrcka
      30
    • Papagaja
      35


Recommended Posts

U duhu novogodisnje leptiritj akcije molim vas za misljenje :)

hteo sam kuce ali posto nemam uslove kupicu ili hrcka ili papagaja.

posto nijednu od ovih zveri nisam imao do sad (mislim jesam al kad sam bio 3 god), zanima me koja se moze vise pripitomiti, tj s kojom se moze vise druziti, koja je pametnija i tako to. verujem da treba isto paznje za obe no to mi ni nije toliko bitno, bitno mi je koja je zivotinja vise human-friendly :)

ako je izbor papagaj, postoji li neka odredjena 'rasa' il kako se kaze papagaja koja je pitoma (necu ono sivo veliko sa krestom)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zhako papapgaj, skup, ne toliko lep, ali imba pametan (druga ptica na svetu po potencijalnom fondu rechi)

mali minus za sve ptice - reazni ptichniji virusi...kao =o)

sto se hrchaka tiche oni nisu nesto extra pametni...tj boje se previshe da bi se zabavljao onako lepo sa njim...mada oni vetji su kuleri pa se opuste nakon nekog vremena

opet mali minus - manje zarazni od ptica ali zahtevaju vishe odrzhavanja ili krenu da desmr =o)

Link to comment
Share on other sites

Definitivno Papagaj ako imash kesha.

Moj drug je imao nekog velikog , valjda Ara (ako ima takva rasa :) i garisha je i pricao i druzio se u nekoj ok meri sa obzirom da je ipak ptica :)

Hrcka nemoj nikako , mislim sta ce ti , glupavi su , ne rade nista , samo tako stoje...A ne mozes ih ni pripitomiti ni nista.

Link to comment
Share on other sites

Zavisi sta trazis od ljubimca, ja na primer volim da gnjavim zivotinje i za to su macka i pas sjajni! Samo sto mogu da uzvrate ako preteras!

Zato sam imam zeca koji je smeker, cuti i trpi... a posle mi izgrize sve kablove u kuci. =)

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

papagaja naravno.... mozeshi nimfu da pripitomish vrlo fino... extra su zanimljivi... pogotovo kad se osposobe da lete po kuci sami da ulaze i izlaze iz kaveza i tako to.... shmrc... ja sam imao simu 6 godina i extra sam smoren bio kad je ugino... radio je svasta od grickanja uveta do spavanja u maminoj kosi preko jedenja fotelje (!?)

jedini problem je sto serka gde stigne kad je mnogo slobodan, pri tom mislim da moze da userka mesto koje se ne vidi jer nije dostupno al kad krene generalno raspremanje stana zachudis se gde sve nuzda natera malog papagaja :D

hrchak je meni dosadan extra... plus ne mozes nichemu da ga nauchis...

o psu je po mom mishljenju totalno bezvezei razmishljati ako ces ga drzati u stanu.... oni zasluzuju mnogo mnogo vise...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

druže, ja bih na tvom mestu sačekao još malo da skupim keša i uzeo kera kao što si od početka i hteo.

osim ako pod "nemam uslove" misliš bukvalno to, da živiš u deset kvadrata sa šestoro braće fazon.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...