Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mogao si da otvoris novi topik Draganche.Posto realno i zavredjuje novi topik.Ovi nashi smradovi su neverovatni.Jebo bi im mamu svima.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Dramatičnom pobedom na gostovanju protiv Saturna, 2:1, Rubin je stekao nedostižnu prednost nad drugoplasiranom ekipom CSKA iz Moskve, a prvi šampionski pehar u klupskoj istoriji timu iz Kazanja doneo je Savo Milošević, golom u 89. minutu.

lol :)

Link to comment
Share on other sites

pretece me :)

prvo, nisam znao da jos uvek igra, drugo, nisam znao da igra za rubin, trece, nisam znao da ce biti prvaci :) cekamo ga u partizanu kao i kezmana kad dodje iz psga :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

kad je Sava krava otisao u Rubin,rekao je da dobija pare ko da je Ronaldinjo :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebote. i on je nekom dao gol.strasno..

nego gledam ove igrace za izbore razne najigraca i nemogu da se ne smejem..koji su tu sve kandidati, sacuvaj me Boze..

Alesandro Nesta - jel ga neko primetio prosle godine? misim lezao je u bolnici ili na klupi..kad je igrao milan je bio jadan kao i bez njega..

Gianluigi Buffon - ?..samo stara slava

Andres Inijesta - ?? u redu dobar je on, al ima 500 boljih..

Deco - ahahahah..pa covek u barsi jedva da je igrao, a i to sto je igrao je bila beda..aj sad tu i tamo se u celziju popravio al ne da bude u izboru za najigraca..

misim mogo je da bude i kezman opusteno..

Link to comment
Share on other sites

Fudbaler Zenita iz Sankt Peterburga Andrej Aršavin od januara će nositi dres prvaka Španije Real Madrida, objavili su mediji na Iberijskom poluostrvu.

Španski sportski dnevnici "Marka", "As" i "Diario Sport" prenose da je Uprava "kraljevskog" kluba već završila posao sa 27-godišnjiim fudbalerom i da će Aršavin do kraja sezone igrati na pozajmici, a da će nakon toga potisati višegodišnji ugovor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...