Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbt,sta se ovo opet dogadja,ovi podneli ostavke zato sto Bekvalac nije izabran za trenera mlade reprezentacije..da paradoks bude veci,jedan jebeni cudotvorac Dujkovic hoce zapravo da vodi nashu mladu reprezentaciju i ovi uzmu i podnesu ostavku zato sto je on izabran.Kakve gluperde,jebem im svima pijanu mater.

potpis

Dujkovic car. Sa Ganom je chovek ushao u 1/4 finala na svetskom prvenstvu jel da?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam gde bi ovo turio, ali ajde ovde. Bash me iznervirala ona odbojka, mater onim brazilcima a i nashima vala shto su izbananisali zadnji set.

Ali smo nabili italijane u vaterpolu barem. Hteli da nam ukradu, ali ipak smo bolji =P.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ne znam gde bi ovo turio, ali ajde ovde. Bash me iznervirala ona odbojka, mater onim brazilcima a i nashima vala shto su izbananisali zadnji set.

Ali smo nabili italijane u vaterpolu barem. Hteli da nam ukradu, ali ipak smo bolji =P.

jes vala mater im jebem da nam promene sudiju pa to nema nigde samo kad srbija igra usta ih jebem citgani pravi :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

nista sad ce morati opet po klubovima sa adrijanom da pravi lom..

Nego,skroz smo zanemarili u19 evropsko prvenstvo.prosli smo u polufinale,nije to malo..

Adem namestio sva 4 gola koja smo dali,sto iz prekida koje izvodi sto iz igre..dva komada uvalio mali aleksic iz vojvodine a dva neki stoper iz lokomotive.lik 91o, valjda ima vec preko 190cm i jak je ko stena..bice nesto od te dece

Link to comment
Share on other sites

prvi je proser golmana,ali drugi je u njegovom stilu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Mutu plaća Čelsiju 17,2 miliona

Sud za sportsku arbitražu (CAS) naredio je fudbaleru Adrijanu Mutuu da svom bivšem klubu Čelsiju plati 17,2 miliona evra kompenzacije.

Londonski premijerligaš otpustio je Rumuna jer je konzumirao kokain. Mutu se prošlog avgusta žalio sudu u Lozani na odluku Svetske fudbalske federacije (FIFA) koja je odredila da 30-godišnji rumunski fudbaler ipak mora da plati odštetu Čelsiju.

Čelsi je otpustio Mutua u oktobru 2004. godine nakon što su njegovi doping rezultati bili pozitivni na kokain i suspendovan je na sedam meseci.

Londonski klub je za Mutua 2003. godine platio Parmi 17,6 miliona evra, ali nije dobio obeštećenje kada je rumunski reprezentativac prešao u Juventus kao slobodan igrač, za vreme suspenzije.

Mutu je 2006. godine iz Juventusa prešao u Fiorentinu i još igra za klub iz Firence.

jebote bre, stoji da je presuda fer u odnosu na chelzi ali mi je neverovatno da je mutu sebi dozvolio da izgubi sve pare koje je zaradio (a sasvim moguce i vishe)... bash mi je zhao dechka, ali kad mu ga je davao po nosu trebao je da misli o posledicama...

Link to comment
Share on other sites

umro Bobi Robson :(

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...