Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

bartuce pliz turi ovo u stiki

i to je to,nema vise offtopica na ostalim topicima :))

izmedju ostalog Perica Ognjenovic postigao gol na debiju u dresu Ergotelisa :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bartuce pliz turi ovo u stiki

i to je to,nema vise offtopica na ostalim topicima :))

izmedju ostalog Perica Ognjenovic postigao gol na debiju u dresu Ergotelisa :)))

sad si se zamerio lexu. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Odlichan topic ;)

btw opet demantovali vest da Murinjo ide iz Chelzija na kraju sezone.

OTkud to? [:D]

Ja mislim da bi se otvorila opcija da Murinjo ode,prvo mora da se pojavi neki trener koji bi mogao da ga uspesno zameni a takvog trenutno nema(tj. nema slobodnog) tako da ne verujem da ce otici...isto tako mislim da eventualni odlazak zavisi od LS ali daleko je finale LS...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Calderon oce da kupi Murinja i Lamparda.

Pitam se kad ce svatiti da nije neophodno da ima 11 najskupljih igraca i trenera da bi nesto osvoijo.

Real je doveo i 2 argentinca iz boke juniorsa i river platea za 44 miliona.Njima se bas bacaju pare.

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

i doveli su i Marsela, koji se vec povredio, i nece igrati 6 nedelja :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pericu nazad u zvezdu! :)

inace imam 108. derbi na VHSu, kad perica daje dva gola kralju, gledacu da prebacim na cd pa da uploadujem

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Chitao sam i ja svashta, ali sam skontao da od njega Roman zahteva LSH, jer kako je on rekao, to je pravi trofej.

pericu nazad u zvezdu! :)

inace imam 108. derbi na VHSu, kad perica daje dva gola kralju, gledacu da prebacim na cd pa da uploadujem

Aj probaj to molim te ;)

Link to comment
Share on other sites

sevilja izduvala jbt i jos sto je bio obrnuti prelaz znaci totalno neocekivano

e da,ste videli sto je Kapelo pokazao "srednjak" nekim navijacima sinoc...i kao fazon to su kao neka dvojica koji ga konstantno vredjaju i koji su ga vredjali i pre 10godina prepoznao im je glasove :))))))

izvinio se navijacima zbog gesta

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jel gledo neko tottenham vs newcastle?

jebote koji go je dao martins... juju, dao mu je covek 10 cm i sutno je iz trka u raslje i to do jaja jako... neodbranjivo.

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

lopta kad je grunula u mrezhu ko da se od precke odbila jbt

ali Anri tata sto je dao gol

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jel gledo neko tottenham vs newcastle?

jebote koji go je dao martins... juju, dao mu je covek 10 cm i sutno je iz trka u raslje i to do jaja jako... neodbranjivo.

igrao sam specijal na toj utakmici ...lol za gol

inache sta je sa Zidanom ... ????jel on igra o5 fudbal ili sam se izbagowao nesto ?!

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

cek gde je Drulic sad?Znam da je Pera Perica Zvezdina perjanica u Ergotelisu i da je prosle nedelje debitovao i dao gol

i Ilica trazi Monako a ne PSG

a Stojke ode kod Danka,nakon sto je propao Disljin i Jevrin transfer u Vitese :)))

Dislja ce i dalje da trune u Metalurgu,a Jevra ce izgleda negde u bundes ligu kao nije mu odgovarala ponuda Vitesea...a steta sto Stojke nije zavrsio kod Pantele u Herti...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...