Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

vidi ovu dvjicu, tek sad sam overio topik :D

koja crna zadnja godina. on igra tako od kada ja pratim repku, shto tje retji od kada su nam ukinuli sankcije na sport.

da je bio brzhi igrach, pa da je nastavio da igra krilo kao na pochetku karijere, pa da kazhesh. jer zaista ima i centarshut pored tog famoznog izvodjenja slobodnjaka. mada mu je tu hendikep nedostatak tehnike.

ono shto on nema, a shto je bitno za poziciju koju je igrao, su brzina i mozhda visina/skochnost. pola golova koje smo primili, primili smo zato shto on nije stigao igracha ili ga je lopta preletela. ma uopshte je tu odbranu igrao polutuzhno.

i naravno ima tu poganu narav zbog koje trpi ceo tim, a koju srbende kod njega gotive :]

preterujes, kojih pola golova? :) zadnju godinu-dve je bio prespor sto je bilo normalno s obzirom na godine, ali je cesto to duelom nadostizao jer je ipak imao lakat za respect :P

a i normalno je da covek pogresi i vidic je izvisio u polufinalu LS i kao olololo vidic je rupachaga primili su pola golova, ti prices o njemu kao o nashoj najvecoj rupi u odbrani ikad? covece pa one je rulao u svakom klubu gde je igrao i tad je i u repki bio madafaka

na stranu njegova nekultura koja je uticala na ekipu (barem nije hvatao za jaja protivnike), ali nije da smo zbog toga gubili plasman u finale evropskog prvenstva...

njegov problem je sto se nije na vreme oprostio iz repke, jer igranjem za nju nije mogao da dobije nista vise a mogao je da izgubio svasta, i izgubio je jer ce ga sada mnogi kao i ti pamtiti po zadnjim tekmama u kojima naravno da nije pruzio svoje najbolje partije...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e,apsolutno to:)

Jedina tekma iz "njegovog" vremena da je on tesko zasrao je kad je dobio crveni protiv Slovenije

ovo protiv Finske i tog ciklusa kvalifikacija kad se nismo ni plasirali na euro,necu racunati

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

na stranu njegova nekultura koja je uticala na ekipu (barem nije hvatao za jaja protivnike), ali nije da smo zbog toga gubili plasman u finale evropskog prvenstva...

nemoj me pogresno shvatiti, ja sinisu obozavam i bio mi je idol kao klincu, ali ovo ne stoji nikako..

sta bi sa onim udaranjem mutua? pljuvanjem i vredjanjem na rasnoj osnovi vijere? pljuvanja u usta jensa jeremisa na svetskom prvenstvu 98. ?? igracina je bio i sve ostalo sto si napisao stoji, al da je prgav- jeste, itekako. mozda mu je to najveca mana, jebao ga je temperament tokom karijere.

Link to comment
Share on other sites

prvestvo sveta u francuskoj '98.

2:2 sa nemcima... za oba primljena gola je on krivac. od tada ga pazhljivije gledam, umesto da mu se slepo divim zbog golova iz slobodnjaka. :D

i nije on izgubio na brzini pred kraj. on je takav od vajkada. zato mu u italiji i nisu dali da igra krilo, nego ga tutnuli u odbranu.

Link to comment
Share on other sites

nemoj me pogresno shvatiti, ja sinisu obozavam i bio mi je idol kao klincu, ali ovo ne stoji nikako..

sta bi sa onim udaranjem mutua? pljuvanjem i vredjanjem na rasnoj osnovi vijere? pljuvanja u usta jensa jeremisa na svetskom prvenstvu 98. ?? igracina je bio i sve ostalo sto si napisao stoji, al da je prgav- jeste, itekako. mozda mu je to najveca mana, jebao ga je temperament tokom karijere.

e to rasna osnova :D mislim koga briga ?:D to je neka nova fora :D pa nekom jebu mamu sestru vicu da je kurva to je ok :D ali kad kazu aaa crnjo jedan to je skandal :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

nemoj me pogresno shvatiti, ja sinisu obozavam i bio mi je idol kao klincu, ali ovo ne stoji nikako..

sta bi sa onim udaranjem mutua? pljuvanjem i vredjanjem na rasnoj osnovi vijere? pljuvanja u usta jensa jeremisa na svetskom prvenstvu 98. ?? igracina je bio i sve ostalo sto si napisao stoji, al da je prgav- jeste, itekako. mozda mu je to najveca mana, jebao ga je temperament tokom karijere.

ma nismo se razumeli, bio je prgav (i tono bas ciganski, da te bude sramota sto to gledas), jbga stresno je to vreme bilo :)

da vredjao je vieru rekavshi mu da je crno govno kao sto je on njemu rekao da je on cigansko govno i tako u krug... jeble vas rasisticke psovke, kao da nikad fudbal niste igrali :)

to sto je pljunuo mutua spada sluposti u poznim godinama... znate nije on igrao fudbal od pre 4 godine... onog jeremisa sto je pljunuo steta sto mu nije zalepio jednu ogrlicu :)))

prvestvo sveta u francuskoj '98.

2:2 sa nemcima... za oba primljena gola je on krivac. od tada ga pazhljivije gledam, umesto da mu se slepo divim zbog golova iz slobodnjaka. :D

i nije on izgubio na brzini pred kraj. on je takav od vajkada. zato mu u italiji i nisu dali da igra krilo, nego ga tutnuli u odbranu.

on je takav od vajkada? mmmok... ajd sad idi gledaj VB =)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mihajlovic ? po meni , nikad nije bio neki igrach ...

jedni sam ga voleo u menadzeru 2001 kad sam s laciom igrao i kad mi je redovno izvlachio utakmice ..

al ipak , to je igra , ovako vishe ga se setjam po ispadima , svadjanjima , glupostima i tako tome nego po nekim lepim potezima i golovima ...

Link to comment
Share on other sites

Ma mozete vi da pricate shta hocete ali Mihajlovic je bio igracina.

Chinjenica!

Mihajlovic u sredinu....i shta je sada ovo?Goooooool,gol,gol,gol ljudi moji jeli to moguce,Crvena Zvedza je u finalu! :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ne mozes mu reci da je krivac sto ga je napucala lopta dok je isla ka golu

a pokusavam da se setim prvog gola,ali ne mogu da me jebes

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

protiv nemaca ili ? Protiv nemaca je drugi bio glavom iz kornera, ako se dobro secam

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ako je neko propustio Kolarov gol ovog vikenda: Kolarov Objashnjava

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ludak slomio 3 prsta Sivilji pre toga na treningu nekom

zverina od igracha :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

BOze kako su brzi ovi Jermenci to nije zajebancija...Sreca nasha samo shto su kutlavi pa ne umeju da daju gol.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...