Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

svaka chast za hrvate, iako sam ostao dosledan i navijao za engleze, ko i uvek do sad [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

drago mi je sto su rusi prosli definitivno,ali nisam sigurno navijao za hrvate... :D

inace,na 0-2 sam hteo da ispljujem ove nase,prebacio sam kanal,posle vratio i video 2-2,i do kraja su napadali i trudili se...ne znam sta da mislim...

Treba da mislis da smo se svetski izmajmunisali, nismo uspeli da se izborimo u grupi u kojoj smo realno gledajuci bili drugi gledajuci kvalitet ekipa... Onoliko mrtvih kikseva na jednim kvalifikacijama... Gore od svetskog prvenstva...

Kakvih je sve sranja bilo, sa Stankovicem i sa ostalima uopste me ne cudi sto smo ocajno igrali...

Ne samo reprezentacija, vec se i Zvezda blamira sa onim golom sa 50 metara od Levadije, dva puta povedu protiv Bayerna na Marakani i na kraju izgubi...

Partizan koji je realno mogao da napravi nesto u kupu izbacili... Posle gol razlike 11:0

Potpuno sam razocaran [:(]

Link to comment
Share on other sites

jebote kakvi carevi Hrvati

ja i ortak smo navijali da ispadnu Englezi samo da bismo videli da li ce na kraju da im daju wild card :))

Prosto ne mogu da verujem da su to sebi dozvolili

definitivno iznenadjenje kvalifikacija

sad barem mogu da budem miran i da kazem da kad nema jedne Engleske na EP,koji cemo mi kurac tamo :))

Ni nismo za bolje,ona Poljska je vapila da im damo gol,osecam da su svi Poljaci igrali iz dva u jedan,a mi nismo znali da im damo gol :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

McClaren to stay until 1 January 2008

kvote : Yes - 6

No - 1.11

Razmisljam da li da zalozim stan i dobijem jos jedan wc :))

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

e a 5 postova pre tekme gruja napomene mocnog izdanka shvajcarske shkole preobuchenog u hrvatski dres- Mladen Petric aka Bombarder iz dortmunda:))

jebote znao sam da lik zna..ali da ce da da gol koji izbacuje engleze sa ep..pa to ni on u najvecim snovima nije imao sigurno..

svaka im cast da sam hrvat danas bi bio ponosan i isho bi da ih chekam na aerodrom u zagrebu..

a nashi ne zasluzuju nikakav komentar..zigic koji ne moze da da go glavom sa 5 metara..lazovic izgubljen u vremenu i prostoru, krasic koji je brzi od svakog poljskog igraca ali ne ume da ih pretrchi..jedino onaj karleusin majmun naucio da centrira ko bekam jebote..

Fabregas je otisao iz Barse sa 16god.Mogao je da cheka priliku u vecem klubu od Arsenala,koliko god ga ja voleo,moram ipak da se pomirim sa tim

neeeee ne priznajeeeeeem:))

salim se, u pravu si naravno barsa je insititucija, al to se pravimo da ne znamo:D

Arsenal rulz [8D]

Link to comment
Share on other sites

jebote kakvi carevi Hrvati

ja i ortak smo navijali da ispadnu Englezi samo da bismo videli da li ce na kraju da im daju wild card :))

Prosto ne mogu da verujem da su to sebi dozvolili

definitivno iznenadjenje kvalifikacija

sad barem mogu da budem miran i da kazem da kad nema jedne Engleske na EP,koji cemo mi kurac tamo :))

Ni nismo za bolje,ona Poljska je vapila da im damo gol,osecam da su svi Poljaci igrali iz dva u jedan,a mi nismo znali da im damo gol :))

ovaj...o kakvom wild cardu ti pricas?14 iz kvalifikacija plus austrija i svajcarska=16?ili je to bila sala:)

mada mi se ucini da je komentator u jednom trenutku rekao da je engleska "najverovatnije" izbacena sa ep.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ma shala brate,to se samo sprdamo sta ce sve da ucine da bi ih poslali tamo.

Gledam sad izjave Hrvatskih novina.Preterali su jebote.Vec ih vide na postolju EP.Da igraju dobro,igraju,ali mnogo su poleteli.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ok pretpostavih tako:)

(AGI) - London, Nov. 22 - After yesterday's 2-3 defeat against Croatia, which cost England their Euro2008 qualification, the English team sacked coach Steve McLaren after 15 months. The television announcement was made by 'Sky News'. It is the first time since 1984 that England does not make it through to the European finals. Fabio Capello has been named as one of the possible replacements for McLaren.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Sastav za tekmu protiv Kazahstana nam je vrhunski

Tutoric, grbavi, Fica, Lazic, Radisha Ilic..

Gde su Kahriman i Kolarov, chak je i Milijash pre ove trojice iz zvezde zasluzio da se pozove..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mislim, sve sve sve, i tutoric i andjelkovic i lazic, ali cemu fitja djordjevic?!

jeste da je nebitna utakmica, nema nikakvog znacaja, ali cemu on?

cime je on zasluzio da igra u reprezentaciji? tek je poceo i u mladoj da se dokazuje, u zvezdi ima 3-4 neuspesna starta.. da nije mozda zbog toga sto je prosle sezone u radu u drugoj ligi dao 14 golova? mislim ...

a i kakva je to prica o njegovom caletu? jel stvarno u upravnom odboru zvezde? neki direktor, sta?

Link to comment
Share on other sites

Djordjevicevi su nesto u NISu tako nesto sam ja cuo

nijedan od ove trojice pozvanih iz Zvezde ne da ne zasluzuju da igraju za repku nego bojim se da je Klementea 30 igraca pre toga odbilo pa je morao njih da zove

meni je jos uvek u glavi kako je onaj grcki robijas najsporijim biciklom na svetu izbacio Tutorica iz koloseka

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ali koliko smo propali. Hrvatima svaka chast. Da su igrali Kezman i Ilic umesto nekih pacera na bitnim utakmicama, otisli bi na EP. Najtuznije sto ce Zvezdan da kenja i dalje...'lopta je okrugla' i ta sranja...

Edit: zaboravio sam i baju Predraga Djordjevica. On je MORAO da igra.

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

a Kezman se nadavao golova u picku materinu

on covek shpic,a kad da gol plache od srece(ne kazem da je Pantela bolji)

ali jebem mu mater shvatite da je Kezman ispao pichketina

A Predrag je rekao zbogom posle SPa,zato nije igrao.

Ilic je morao igrati tu nema sta,samo covek se smorio u onoj Austriji,kaze da mu velika greska sto je otisao tamo.A i kad je otisao ovi odmah najurili Mateusa koji ga je i doveo.Kovacevic apsolutno nema mesta u repki.A napadachi su nam ono stvarno.Bolje su kombinacije sa Jankovicem i Krasicem kao krilima i Zhigom kao jedinim shpicem,nego sto igraju Pantela,Lazovic i Jovanovic.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ma ovaj Klemente nema pojma iskreno :). Kako su shpanci samo mrtvo igrali dok je on bio trener, onako pederski. Ljudi ne shvataju da smo mi Srbi...narod bi ovde bio zadovoljniji da nashi polome Engleze na terenu recimo pa i da prime 3 gola. Cujem neshto Mihajlovic selektor ovo ono, zna li neko neshto konkretnije? =)

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...