Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

ahaha, pricha se o Tumbi za selektora, koji rofl

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

TUMBA FTW! [:D] ... zajebavam se, teraj ga bre u kurac, samo nam je on falio. :))

Selektor nije koren problema, odnosno najveci problem. Mnogo je gore od toga shto bata Terzu nema ko da smeni. 'Strucni savet' se sastoji od: kosana, djore, santracha...(dosta je, ne mogu vishe da nabrajam) sve sami trenerski asovi dokazani po raznim svetskim vukojebinama. Prochitao sam njihov izveshtaj o Klementeu, e to je tek R.O.F.L. ... + Gomila, gomila drugih problema koje niko ni pominje a kamoli reshava...

Tako da, spremimo se za duvanje kare i za mundijal 2014. :))

Link to comment
Share on other sites

TUMBA FTW! [:D] ... zajebavam se, teraj ga bre u kurac, samo nam je on falio. :))

Selektor nije koren problema, odnosno najveci problem. Mnogo je gore od toga shto bata Terzu nema ko da smeni. 'Strucni savet' se sastoji od: kosana, djore, santracha...(dosta je, ne mogu vishe da nabrajam) sve sami trenerski asovi dokazani po raznim svetskim vukojebinama. Prochitao sam njihov izveshtaj o Klementeu, e to je tek R.O.F.L. ... + Gomila, gomila drugih problema koje niko ni pominje a kamoli reshava...

Tako da, spremimo se za duvanje kare i za mundijal 2014. :))

ovo je stvarno vrhunac svega...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

I vi ste plakali kad je Muslin bio trener, pa to ne znachi da on treba da bude selektor. Realno, obojica su smeh u odnosu na bilo kog stranca, da ne govorimo da je Klemente sigurno najbolji izbor, samo da mu drugi ne sastavljaju tim.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Procitao sam par njegovih intervjua, deluje ko pametan lik, ali ce ga kurac zvati. Izgleda po stampi juche/danas, ne gine nam Tumba

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

realno pogledati ko sve sedi u onoj strucnom odboru (ili kako se vec zove):

ljupko petrovic (aj da kazemo jedini koji je to i zasluzio bio je prvak evrope al se posle toga vozao po bugarskoj, kini itd i sam se hvalio kako je u espanjolu dobio otkaz za lapo godine)

milorad kosanovic (no comment, covek prica kako klemente nije stvorio igru, strucnjak koji je protiv ko p**** izveo postavu protiv arisa, covek koji u svojoj karijeri nista nije ostvario i bio isutiran iz svih ekipa)

milovan djoric (hmmm covek koji navodno vodi onu skolu koju papreno naplacuju iako je ta lincenca dobijena kako bi se razvio fudbal na ovim prostorima, koga ni bog nece oterati iz saveza, covek koji je u svakoj corbi mirodjija, sa strukom je operisan)

moraca ne znam ime (o njemu tek ne vredi trositi reci)

tumbakovic (osvajac silnih titula u bivsoj SR Jugi i to u doba Zeke i Bjeke, oprobao se i u evropi ako se secati oteran iz AEK, posto idol u Kini gde bi realno i mi postali idoli :D)

jedan od nasih proslavljenih sudija kojih vec par godina nema na listama uefe i fife.

direktor mladjih kategorija Partizana.

i jos jedan meni nepoznat [:D]

Realno meni se Klemente ne svidja, nismo imali igru cele kvalifikacije, Jermeni nas obrukase, nastupi su mu teatralni i prica kako nemamo mentalitet ko pokvarena ploca, al isto tako nisam ni jednog od nasih "strucnjaka". Imamo dobru repku i dobre igrace al "strucnjake" nemamo i vise sam za stranca al stranac i kosta.

Procitao sam u nekim novinama intervju sa Mihajlovicem o Terzicevoj prevari sa njim i Mancinijem.

Realno tesko nasem fudbalu dok je ova garnitura u foteljama FSS.

Edited by GIAAAAA

KULA JE PREDGRADJE VRBASA !!!!

Link to comment
Share on other sites

al realno nemamo mentalitet, nisam video da smo se barem u jednoj tekmi neshto trudili, pravili neke shanse. Realno smo igrali ko pichke..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

al realno nemamo mentalitet, nisam video da smo se barem u jednoj tekmi neshto trudili, pravili neke shanse. Realno smo igrali ko pichke..

realno jedini igrac koji se trudi i grize na svakoj tekmi je duljaj a on se i nije bas nesto naigrao u ovim kvalifikacijama a i mi realno mi i ne mozemo drugacije da igramo jer nemamo kreativce (jedino mozda donekle babovic). Jedino sto u poslednje vreme proizvodimo su stoperi i zadnji vezni [:D]

KULA JE PREDGRADJE VRBASA !!!!

Link to comment
Share on other sites

nije losh Babovic, nemoj tako. Slazem se za ljajdua, on stvarno svaki put ostavi srce na terenu, a umesto njega igrao onaj degen Kovacevic..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...