Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

@kole

necu bate, mene zapravo do jaja nervira shto imam ovaj lokalizovani europsport, pogotovu kad se komentatori trude da simultalno prevode, blagi uzas, mislim sve, cutite molim vas.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ali, odlican je komentator, kada je na kraju meca dao znojnicu coveku u kolicima, ovaj kaze, bravo za invalide!

fali ti tu zarez posle bravo,svi znamo na sta je mislio :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nadal je mnogo zajeban iz prostog razloga sto lopte za koje drugi igraci ne mogu da stignu da se nameste, ne moze ni on, ali ih tako nisko, kratko sto znaci brzo, jos uz liniju vrati da se covek prosto demoralise. Dakle, izvrtis ga po celom terenu i mislis da si napravio viner, a on ne samo da vrati nego napravi viner. To i procena sta ce protivnik odigrati su za mene njegovi najveci kvaliteti. To sto je on brz, sto dobro udara skoro sve udarce, je manje vazno.

E sad, kada bih ja bio na Noletovom mestu, sa tim skilom, ja bih igrao na Nadalovu gresku (koje on retko pravi, ali...). Gledao sam ga danas protiv Moje. Stvar je u tome sto je Nadal psihicki jak onda kada vodi, ali ako ga brejukujes i on ne brejkuje odmah posle tebe, mislim da psihicki pada. Sa druge strane, kako mec protice on je sve bolji i bolji, tako da je idealno da ga ovaj brejkuje sto pre. Tako je to bilo protiv Fedija u jedinom mecu koji je ove godine izgubio na sljaci. Jes da Nole nije Fedi, ali po taktici i poznavanju raznovrsnih udaraca jeste.

Suma sumarum, Nole nece moci da dobije, osim ako ne bude igrao najbolje sto moze.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

uf mnogo ce zajebano da bude...

nadal je favorit uopste za RG,ali sa navijacke strane mislim da nole ima sanse :)

jos sta je zajebano kod nadala je sto baca one frljave duge lopte i to sve uz servis liniju koje su veoma teske za vracanje.

ali ajd da se nadamo da je nole detelajno proucio njegovu igru...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

bice dobro polufinale, mislim da nole ima neke sanse

Sudeci po kvotama, sansa mu je 7.0 / 1.08 :)

Nisam gledao mech, ali vidim po rezultatu da je bilo ok. Medjutim, plasim se da protiv Nadala realno nema neke sanse :( No ako je za utehu, trebalo bi da pokupi barem neke fine poene i jos i neke fine novce, tako da super, moze da bude srecan onim sto je postigao. Nije da do sada nije dobio Nadala, doduse ne na sljaci, ali ono, nek se potrudi i bice ok :) Mislim da bi boletova taktika mogla da uspe, ne znam samo jel nole tamo ima net da se nakaci :>

btw, sutra zenska polufinala i dubl polufinale, ako se ne varam, nadajmo se najboljem. Kvota na Anu je nesto kao 2.00 / 1.7 sto nije lose a Jelena je na 2.5 / 1.3, ali sve je moguce :) Pa ako vec predpostavimo da nole nece moci da udje u finale, onda barem da imamo to zensko finale a da zimonjic uzme oba dubla ;)

Link to comment
Share on other sites

realno,mislim da Nole BAREM moze da se odigra u hendikepu,realno je totalno da uzme Nadalu barem jedan set,ono fazon da dogura do tajbreka

isto mislim da i Jelena i Ana mogu da se odigraju u hendu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ummm...kad su danas mechevi? Jurosport ima u programu Anu u 14h i Jelenu u 15:55 (lol) ali livescoreovi razni imaju od da su oba mecha u podne od da je prvi u 13 a drugi u 14:15... nekako sam ikliniraniji da verujem jurosportu no opet...ako neko ima accurate info slobodno nek kazhe =o)

Link to comment
Share on other sites

Nadalov intervju posle poraza u Hamburgu:

Evo nekoliko delova iz Nadalovog intervjua nakon izgubljenog meca u Hamburgu. Iz ovih delova intervjua mozete saznati i zakjuciti kakav je Nadal ne samo kao igrac, vec i kao covek.

"You must be a little disappointed that the streak is over," I say lightly.

"Am I crying?" he replies grimly. "I get over these things quickly.

"When you walk out on to the tennis court, one of you is going to win and the other is going to lose. That’s how it is."You cannot win every match."

In essence, there are two Rafas. One is the ruthless, relentless competitor, who will slug and grunt it out for hours on end while playing to the gallery with his exuberant, extrovert style.

Then there’s the home-loving boy, the unpretentious, unobtrusive, ordinary guy next-door.

"The only thing that has changed is that I am more famous.

"Everything else is the same," he says.

"I still live at home with my parents and sister in Manacor.

"I have the same bedroom. My mother still chastises me if my room is untidy, my sister still teases me.

"When I go out in the evening, it is with the same friends, who I have known since we met at school aged four.

"We don’t talk about tennis. They have their work, I have mine.

"What I do is just my job. The people in the village are the same.

"I have lived there all my life – why should they treat me any differently?"

Nadal shows few signs of material success. His mobile phone is just a standard type without a camera.

His rubber-strapped watch is similarly basic, while his clothes could be from a sale rack. He drives a modest Kia at home.

"I won a Mercedes in Stuttgart but I leave it in the garage. I prefer a simple car," he says.

"I have everything – what more could I want? As for buying my own home, why would I?

"I’m only in Majorca two months of the year. The rest of the time I am travelling.

"Besides, why would I want to come home to an empty house? I’m far happier being with my family."

Buying a place will come later, of course.

"You have to remember, I am just a boy."

One thing he is sure about: he will not be joining the throng of sporting tax exiles in Monte Carlo.

"What other people do is up to them but I would never move somewhere I didn’t want to live, just to save money.

"There is only one place in the world I want to be and that is in my village.

"It is my home; it is where I want to grow old. It’s so peaceful and calm, so laid-back. People just quietly go about their lives. Nothing changes there."

It was his uncle Toni who encouraged him to take up the sport and still coaches him today (he could have chosen to follow the footsteps of another uncle, Miguel, a football international who played in three World Cups).

His father, Sebastian, takes care of finances. "I have no idea how much I have," Rafa says casually.

"I don’t play for money. If I was not good enough to be a professional, then I would join a club and pay to play."

Svaka chast klincu :)

Link to comment
Share on other sites

brate, više proseravanja nisu u kraći tekst mogli da smeste. imam mercedes ali vozim kiju, raaaaaaaajt.

dečko je pošteno zaradio svaki cent i naravno da niko normalan neće reći ništa loše što troši te pare, ali ovo je PR najobičniji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...