Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ova ana nije normalna. Izjednaci sa 6/2 u setu, i svi kao jee, jeee, i ona izgubi servu i sad je 3/2 na servis vaidisove :(

A djole 1/1 u cetvrtom setu, mog'o bi da wrap up-uje taj mech, kapiram da Hjuit ima vise snage za zavrsnice.

edit: Izgleda da je hjuit uzeo brejk Djoletu :(

edit2: Ali je djole vratio brejk? Medjutim, ana je u nezgodnoj situaciji, Vaidisova ima mech loptu, sad se ana malo izvlaci, ali ako i uspe da dobije ovaj sledeci gem mora da se "brani" da ostane u mechu, jer je 3/5.

edit3: Uspela je da izjednaci ana na 5/5 sa brejkom u pravom trenutku i ostane u igri, ou jea! Sad samo da se ne usisavi, uzme svoju servu i jedan brejk i idemo dalje! A nole igra 3/3 i servira!

Link to comment
Share on other sites

ANA, ANA, ANA, ANA! :)

Bas kao sto sam se nadao, Ana je uspela da izjednaci na 5/5 a zatim uzme dva gema i pobedi sa 7/5 ou jea! Cestitke nasoj ... uf, bese princeza ili kraljica, mora manager da mi pomogne u tome :) :)

To ce reci da Ana u polufinalu igra protiv Venus Williams koja je dobila Kuznetsovu 6/3 6/4. Kakva su misljenja oko toga koliko Ana mozhe da postigne ovde? Sad kad pogledam, ova Uvenus nije imala toliko tezak zreb do tek pred kraj (sto je logicno), ali deluje da je bio solidno lagan. Nadam se da ce Ana uspeti da je dobije.

Djole - Hjuit 4/3.

Link to comment
Share on other sites

Nole, Nole!

I nole je dobio Hjuita, u finalnom setu sa 7/5 u tiebreaku cetvrtog seta!

To ce reci da u cetvrtfinalu ide na Bagdatisa, sto ce biti jako interesantan mech mora se priznati. Kapiram da ce njega igrati vec sutra, da bi polufinala mogla da se igraju u subotu.

Link to comment
Share on other sites

srbija do engleske....

rulaju ...

nole imao krizu kao i ana ali su je savladali na vreme i izvukli se... samo napred

nole prolazi bagdatisa cenim na keca :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Bravo za Novaka i Anu...

Kapiram da Novak moze da prodje Bagdatisa i posle bi igrao verovatno s Nadalom koga moze realno da zgazi na travi ako odigra svoju igru.

Meni je interesantan mec bio Federer vs Ferrero koji je prekinut zbog kishe... Federer vodio 5:2 i onda je Ferrero popio red bull i izjednacio na 5:5. Mislim da je mec prekinut na 40:40 na Ferrerovom servisu.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Bas ce biti zabavni mechevi, a ja necu moci da ih pratim sutra ... nadam se da ce neki biti tipa u 16h, to bi mi bas leglo :)

Aha, vidim sad, u 12h igra Nole protiv Bagdatisa, a Ana igra treca po redu nakon nadala, pa federera, sto ce reci da pocinje (naravno ako kisha ne napravi problem) oko recimo 16-17h.

A u 12h igra i zimonja svoje cetvrtfinale, dok za jelenu vreme igranja jos uvek nije objavljeno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...