Jump to content

Post  

99 members have voted

  1. 1. Jeste li se "omrsili" za Badnji dan?

    • Nisam!
      47
    • Jesam - slucajno
      23
    • Nisam vernik / ne pratim obicaje
      29


Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Lag

Sta, a to sto si ti napisao je pametno? ok

Decko mi nije clan foruma-glup si

ma batali...

A i avatar sam promenila u 'primamljiv zov kurca'...

Fantasticno je to sto su ovde svi najpametniji i svi sve znaju.

Evo, Dakica je shmeker koji sve proziva i on nekome kaze "glup si" i uopste ne stedi tu recenicu a uzivo je mutav i manji od makovog zrna. Daki sine, nisi rech jednu smeo da kazes kad su te prozivivali na Tasinom rodju. Gde su tada bili tvoji pametni odgovori? Brate, upirano je prstom u tebe i podjebavali su te u facu a ti si samo crveneo i pokupio se i otiashao ali nisi rech izustio...

I neki Sasha Matic koji je doshao niotkuda i sa kojim nisam razmenila ni jednu rec niti sam ga u zivotu videla dodje i pricha da sam ja uobrazena razmazena kuchkica. on pricha da li sam ja glupa ili ne i da li je mohi retard ili ne. Ko si bre ti, strashni sud? I da sine, ovaj put te je usralo, u pravu si, jesam razmazena kuchka i moze mi se a ti kad zavrshish sa prosipanjem mudrosti po forumu podvij rep i dodji da mi lizes stopala.

Kad sam ja pitala medolinku sta je dobila time sto je postila stvarno me je zanimalo sta misli da je dobila time i koji je razlog ljudi koji poste. Poenta mog posta od koga je sve pocelo je da 90% ljudi ne zna sta je zapravo post i koja je njegova poenta a svi seru tako samouvereno. Ali valjda zato i sluzi forum, da svi budemo ono sto zelimo a ne ono sto jesmo.

I brate, Darijan ce da PROCISTI DUSHU JBT!!!! Darijane, da li znas da je greh kada se mazes kremama, shminkash i sredjujesh da bi drugima bio lep?

Rekla sam sta sam imala da kazem i vishe necu da odgovaram na vashe prozivke na ovom topiku...

Edited by Marinica
Link to comment
Share on other sites

Sasa matic je de1-on i tjebe imaju izgradjen odnos :)

Bice od ove marinice dobra rurovka :)

Samo moraju ti hejtovi biti kraci i sazetiji / napravljeni tako da se odnose na nekoga a u stvari ne , vec da se prati fabula :) Na primer, ponekad kao slucajno, umesto Ivan_ napisati Ivana_

Inace za sve koji prozivate dakicu da je zenstven, zapravo nije, momak je bas muzevan :]

I tako to...ja bih iskreno postio kao moj kum iz jagodine (on nesto puuuno posti vec dugi niz godina) kad bi neko hteo da mi pravi posne djakonije :)

U stvari kad bi neka htela / neki hteo jeo bi samo pirinca ribe, posnih kolaca, prebranca...ghhhhh

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

....

pitanje ti je u startu bilo uber-glupo.

iako kazes da si zelela da stvarno pitas ljude shta misle o poenti posta, upakovala si to u neku anti-mainstream formu i izazvala revolt. [ipak je vera u pitanju - ne ulazim u to koliko znamo o njoj]

"ljudi ne znaju chemu post" [shto je mahom isitna] - pa si ti dosla da im otkrijes "veliku istinu", ili da ih napadnes zbog te cinjenice?

ne kapiram shto si izabrala ovo drugo.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

@Lag

Sta, a to sto si ti napisao je pametno? ok

Decko mi nije clan foruma-glup si

ma batali...

A i avatar sam promenila u 'primamljiv zov kurca'...

haha

izvini cico ali to shto ne pratim bash toliko tracheve

to ne znachi da sam glup

i, pre svega, ja tebe nisam PROZIVAO za to

vidish da nisi nishta shvatila

a za avatar - u pravu si

startuju me i pederi

dok ti da bi nashla kurac

morash da dodjesh na gaming forum pun zagorele cheljadi

Edited by LaG

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

@Lag

Sta, a to sto si ti napisao je pametno? ok

Decko mi nije clan foruma-glup si

ma batali...

A i avatar sam promenila u 'primamljiv zov kurca'...

Fantasticno je to sto su ovde svi najpametniji i svi sve znaju.

Evo, Dakica je shmeker koji sve proziva i on nekome kaze "glup si" i uopste ne stedi tu recenicu a uzivo je mutav i manji od makovog zrna. Daki sine, nisi rech jednu smeo da kazes kad su te prozivivali na Tasinom rodju. Gde su tada bili tvoji pametni odgovori? Brate, upirano je prstom u tebe i podjebavali su te u facu a ti si samo crveneo i pokupio se i otiashao ali nisi rech izustio...

I neki Sasha Matic koji je doshao niotkuda i sa kojim nisam razmenila ni jednu rec niti sam ga u zivotu videla dodje i pricha da sam ja uobrazena razmazena kuchkica. on pricha da li sam ja glupa ili ne i da li je mohi retard ili ne. Ko si bre ti, strashni sud? I da sine, ovaj put te je usralo, u pravu si, jesam razmazena kuchka i moze mi se a ti kad zavrshish sa prosipanjem mudrosti po forumu podvij rep i dodji da mi lizes stopala.

Kad sam ja pitala medolinku sta je dobila time sto je postila stvarno me je zanimalo sta misli da je dobila time i koji je razlog ljudi koji poste. Poenta mog posta od koga je sve pocelo je da 90% ljudi ne zna sta je zapravo post i koja je njegova poenta a svi seru tako samouvereno. Ali valjda zato i sluzi forum, da svi budemo ono sto zelimo a ne ono sto jesmo.

I brate, Darijan ce da PROCISTI DUSHU JBT!!!! Darijane, da li znas da je greh kada se mazes kremama, shminkash i sredjujesh da bi drugima bio lep?

Rekla sam sta sam imala da kazem i vishe necu da odgovaram na vashe prozivke na ovom topiku...

ne.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Lazhe i marinice, ako hocete da se objasnite, imate PM, pa izvolite. Mozhete tamo sve to isto da napishete, samo nemate ovakvu publiku. A ajde i da vam je nekakva publika, nego su svi u fazonu "jo sta ti rek'o za kevu". Kada biste barem diskutovali o stvarima iz naslova topica pa i ajde, ali kada ste poveli prichu i pederima i tome ko gde nalazi kurac, slozicete se da ste malo "odlutali".

Link to comment
Share on other sites

Daki, sve se ono gore napisano odnosi i na tebe, pa ako hoces da se muvas sa marinicom, takodje upotrebi PM. Svako naredno neprilicno ponasanje bilo koga od vas povlaci sankcije.

Realno, ljudi, tu smo, salimo se, super smo, shega, i ja se nasmejem na dosta postova i sve, ali nekada se zaista pretera i odete dalje nego ono likovi koji se svadjaju na pijaci, a siguran sam da to necete.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...