Jump to content

Sta nas ceka u skorije vreme ...


G!!!

Recommended Posts

Ajde i to, igras sat-dva dok te ne smori. Nego sto ima ... zidove, da tako kazemo. Znaci igras se igras, pratis pricu i onda BAMMMM!!! ulavom u zid i onda grind za implante, boostere, nove toon-ove da podignes na odgovarajuci nivo i tako. Stim sto moj plan da medica pretvorim u granatera se izjolavio jer ocigledno onaj splas od DLC medica ne cini nikakvu stetu pa dodavanje boostera na isto daje 0 dmg kad bacim to na neprijatelje. Ili mi je fokus mali a njima def veliki za to. Dok regulator radi logicni, dodas dmg na AOE slow i dodaje DoT dok su u tom krugu. Spaslo me jedno 10 puta kad su losi pulovi jer je KAMERA KRIMINALNO LOSA!!!! Treba bar jos jedan nivo na zoom out.

Igram malo ovo, malo intrusion2 koji sabija, sad se pojavio jos neki GoG i kompletan Magicko. A vrucina, klimu nemam jer sam sirotinja i tako :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Jos ne. Ili je tezak random ili jos nisam dosao do tog dela. Posto mi se jos u prvom gradu pojavio zeleni regulator i bruiser kod jednog reload-a, mora da je random generisan rooster. Malo sam stao sa igranjem ali sad ce vikend pa cu da sabijem igru.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
[xx(] Inquisitor, skino da overim grafiku i zgadio se na walk animation, ali ne smorio nego zgadio, isto što me odbilo doduše u manjoj meri i kod underraila, likovi imaju slobodnu putanju kretanja a animacija ima samo 8way orijentaciju i jebeni moonwalk, kapiram da ću se navići ali stepen amaterizma u tehničkoj izvedbi je ominous

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

To bi trebalo da je Idy projekat sličan 'Infinity'-ju. Navodno je akcenat na priči i sl.

Nevezano za grafku, baci utiske.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

[xx(] Inquisitor, skino da overim grafiku i zgadio se na walk animation, ali ne smorio nego zgadio, isto što me odbilo doduše u manjoj meri i kod underraila, likovi imaju slobodnu putanju kretanja a animacija ima samo 8way orijentaciju i jebeni moonwalk, kapiram da ću se navići ali stepen amaterizma u tehničkoj izvedbi je ominous

Па јеси дрко тамо на псеудо перспективу у ђавлу двојци, а тамо исто иду у два и по правца, а путања је слободна од тачке а до тачке б?:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Па јеси дрко тамо на псеудо перспективу у ђавлу двојци, а тамо исто иду у два и по правца, а путања је слободна од тачке а до тачке б?:)

Hold that thought. Sad ću da odgledam neki D2 video samo da potvrdim da se ne sećam kroz nostalgia glasses da je D2 bio hiper-realizam animacije za ono, ko zna možda je razlika samo u moonwalku i slightly off turn anglesima, to be updated

Evo pogledao sam - ne brate nisam blesav, D2 ima 16 putanja i 16 orijentacija i lik ide po tom gridu i JEBE KEVE kako je gotivan

To me odbilo i kod underraila, taj 8way approach uparen sa slobodnim slajdovanjem i pozicioniranjem, obaška što je ovo van svako sinhronizacije između animacije i kretEnja, underrail svoj hendikep bre nosi dostojanstveno [:D]

meni nije problem grafika kao takva, meni je problem jer sam odrastao na kvalitetnim AAA naslovima i ovo indijanisanje me podseća na klonove koji kroz deformisane usne (?) šupljine cvile "kill me", i mrači me, kao ziljavog programera, kad naiđem na posao koji je gore odrađen nego što bih ja sebi sa svom prokrastinacijom i phoning it in at the last minute dozvolio ma koliko mi "fokus bio drugde".

Nije ono neki /ragequit deinstall deal-breaker, čak i WoTovi su kul, može da se igra samo prenosim svoj prvi utisak o igri, dodatno isprovociran već pomenutim underrailom koji me naterao da se zamislim "šta me to ovde toliko unsettleuje, pojavno" pa je siroma Inquisitor došao da odgovara za dvojku posle nekog ko nije znao baš za 4 pa je bilo ono "evo jel znaš ti nesvojstvene integrale" "ali ja polažem srpski" [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

sf rpg na Marsu, daj bože da ovo bude dobro :)

http://www.spiders-g...s/mars-war-logs

Edit, sad vidim da je ova spiders ekipa radila i gray matter, avanturu koja se meni veoma dopala, tako da se nadam da će da nastave u tom pravcu što se kvaliteta tiče.

A trenutno rade i na drugom rpgu ''Of orcs and man'', izlazi uskoro - http://www.spiders-g...of-orcs-and-men

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...