Jump to content

novogodisnje jutro.


Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eo da napravim rezime, spalio sam:

2 pojacala (tehnicsovo i od ortakinje jedno)

2 basa od dva do jaja zvucnika

2 kompletna zvucnika...

posto na zhurci nije bilo vise muzike (haha) otisli smo na trg na marka nastica, i tu je bilo bas do jaja, posle smo hteli u underground ali je ulaz bio 800 kinti... katastrofa. kada smo skapirali da nam noge otpadaju otisli smo gajbama...

hny

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

smor :)

ustala sam nesto bezveze raspolozena... docek mi je bio do jaja do pola 1 i posle sam se smorila zato sto su svi seli... a posle se meni nesto nije ni ustajalo i jebiga...vec sam spavala u pola 6 :P

srecna Nova godina svima ! :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

uf,definitivno jedan od boljih doceka.

Nasao se sa ortacima,odmah se napio :/ i zapalili na trg gde sam gubio patiku i kapu u shutci,ali hvala bogu nadjeni su odmah (Sharulja volim te <3). Zapalili u SKC gde je bilo bash bash lepo. Izblejao tamo do im visokotonci nisu prsli (lol) i kod ortakinje na gajbu nesto kratko.

Video bas dosta poznatih ljudi.

ma sve bre bilo [jupi]

sng svima.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Meni bilo vrh, ali vrh. Najbolja Nova do sada. Privatna kuca, skroz prazna, samo u jednoj sobi trosedi neki za chill...Pola srednje je bilo tu...uf, mnogo mi dobro bilo. Josh Duff posle, joj! Nekoliko tucha je malo sjebalo atmosferu, ali nishta neochekivano, standardno za NG.

[edit]Nisam se napio...nisam NISHTA pio. I to mi se svidja...alkohol je sranje. Inache, kad sam razvozio neke ljude, ja sam se stvarno plashio za svoj zivot (i tudji). Jedno 4 puta je bio bash bliski susret, milimetar falio da me zvekne neki retard...video sam bar 20 sudara, uzas. Mental note: za NG vishe ne vozim.[/edit]

[edit#2]A da, moji me probudili jutros da slusham bechki NG koncert. Ali sad sam malo pospan...[/edit#2]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

NG? Pure Pwnage!

Harbour Bridge je bljestao od lepote i stvarno je bio najbolji vatromet na svetu. Posle toga sam se probijao 30tak minuta kroz glavnu ulicu do nekog underground kluba , posto je ulaz bio za dz , i oko 7 am na voz nazad xD

Sve u svemu jedan od najboljih (A mozda i najbolji) docek.

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...