Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa...kad radim questove obicno mi plavi tenkuje ako su ozbiljniji mobovi i jos ne znam na sta idem, a kod skettisa su lvl 71 pa sam play safe cisto dok ne vidim sta i kako mogu...mada ako su moj lvl ili manji onda imp ftw i trcanje u krug kao sumanut [:D]

edit: jel' i drugima ne radi armory ili sam samo ja lucky winner da dobijam erore non stop kad pokusam da nadjem nekoga (npr mog lika)

Edited by kalky

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Joj ja sam tu farmovo za Frozen Shadowveawe set i smorio se ziv....farmovao sam pod vodom btw...cini mi se da su lvl 70 i bilo je opusteno sa impom...samo dotovi aoe fear kad su 2 na meni and move along!!

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

ma ne farmuje se tu primal water bre...ispred shatt. city ono jezero, lvl 63 su cini mi se...napravim krug, nadotujem 10-15 i dalje plivam i dotujem sve na koje naidjem, nakon 20 sec. lutujem i napravim bar jedan primal [formalin] to mi je i izvor kesha kad usfali pa odem, posvetim jedno sat-dva grindanju, napravim ~10 komada i pravac AH sa najnizom cenom [:D]

edit: ofc, budem na 100% hp i nekih 95% mane nakon takvog kruga...dark pact i siphon life ftw

Edited by kalky

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Tnx for da tip!!!! a lot...ma znam affliction fan here :D samo me smori kad pvpujem sto moram da se cimam da prezivim dok crkne i onda mi krivo kad dodje neko i hiluje ga ili warr prezivi za 2% hp or something pa popizdim odem full destro pure crit opremu stavim u udri...samo mi se desava da me 2 shotuju ali jbga :D

...

Link to comment
Share on other sites

probaj moj build...aff do dark pact i destro do ruin (najkracim putem)...imas i shadowburn i 4 dota (3 instant), imas +15% stamine (u demonology), destructive i grim reach...neretko se desavalo da ja uhvatim nekoga i dotovi/shadowburn/deathcoil/shadowbolt i gg...jos pogotovo ako ne obrate paznju na mene na vreme ili procuje nightfall...ih srece onda ^^

btw soulfire nikada, ali nikada nisam bacao u areni, nema se vremena :)

destro build po meni nije za arenu jer je fragile previse...svaki tvoj dmg ima casting time (od 1.5 sec pa navise) sto znaci da mogu da te prekinu, dotrce ti u melee, counterspeluju itd...za mene je aff/destro way to go...ni tamo ni vamo do kraja a imas viable dmg, mana regeneraciju, hp buff....i za pvp i za pve imo mada naravno, imas specijalizovane buildove i za jedno i za drugo...ja vise volim ovaj combo :)

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

heh ne moras da mi pricas nista bacio sam 1000g+ za respecovanje do sad i probao sve zivo...svidja mi se 42/8/11 shoadowburn ti je kao execute a UA sluzi da prcas priestove/palawane and da rest of da healers shit...igrao sam 2 arene sa destro(2v2) i tako te samelju da boli nisi ni za kurac...jedino shadowfury vadi situaciju...i nether prot...

...

Link to comment
Share on other sites

uff...samo se kontrolishem da kazhem nesto lockovima, aka klasi koja je najvishe whineovala za nerf huntera (klasi koju sada igraju samo mazohisti koji se po stepenu poremetjenosti mere sa nekadashnjim warriorima i koja trenutno trpi dupli nerf - i mehanika i oprema mu nedozvoljava da stekne nekadashnji ap i crit) edit ovde, igraju hunte i botovi =oD

recimo da kazhem ovo: warlock je postao klasa koju igraju dps hungry klinci, oni sto su prvo igrali rougove, pa presli na huntere u "owerpowered fazi" pa nakon nerfa presli na lockove jer se cheini da za igranje maga treba prevelik skil koji nemaju, no uskoro ce i vas da poklopi nerf stick, sto duzhe odlazhu taj chin vishe ce da vas boli ;oP

dont' diss teh huntards on this phorum boi, you won't like it!

Link to comment
Share on other sites

1) nikad se nisam zalio na huntove uvek su bili tardirana klasa imo(mene se ne svidjaju prevedeno)

2) ako se neki hunt zali na locka L2specc BM TARDO i pravi se da si pve program koji pokrenes sa ctrl+1(da da bm hunteri su pure olicenje skilla)(jos uvek se ne zalim na njih)

3) as i've said lock je overpowered(par postova iznad)

4)imam i shamana i maga i lockovi su mi hrana kad igram na njima i uzivanje je igrati protiv njih(em znam sve sto mogu da urade em je neopisivo velik broj novih halfretarded igraca warlocka zbog uzasnog whinea na forumima-uuuu vidi svi kazu da je lock najjaci ajde da krenem locka uuuu) pa kad kukate naravno da ce ih biti sve vise i vise

5) true lock ce da popije nerf stick sto i zasluzuje imo jer je pve dmg koji radis smesan(u svakom party-ju sam 1vi na dmg metru) ali i kad dobije nerf necu da prestanem da ga igram...cak sta vise tek tad ce da postanje phun, ovako je smorno ponekad

6) jos jedna primedba ne znam sto svi lockovi kukaju na rogue-ove kad su svima osim destro lockovima u nekoj krsh opremi free kill

7) a onaj flame je bio cisto provokacija da se ukljuce malo ljudi da ne crkne forum

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

omg omg respecovao sam se na oomkina i savijam listu, 700 dpsa WTF, al ostaje mnogo brzo bez mane :(

wrath hit po ljadu, a 26% crit =D

one muve rade 1500 dmg/12 secs, tako da, NREF OOMKIN FFS radi imba dmg

al za pvp je kesa najgora lol nikoga nisam u duelu dobio ^^

Link to comment
Share on other sites

nether protection ti bas znaci kad ti uleti u bubrege MS warrior i krene da te vesla ko budalu [:D] protiv njih i rogova (ako nisu nub klinci) nemam puno sanse (death wish - smrt za lockove)

@Kole

pitam se sto su botovi i dalje hunteri [:D] ne znam dal' si probao nekada da igras sa lockom ali zaista, to je daleko od skill free klase...nije ni blizu onoga "roll my head over my keyboard and wtfpwn 4 ppl in a row" sto neki misle, nego u nekim momentima moras u hobotnicu da se pretvoris koliko toga moras da ispritiskas pa ti opet ni to ne bude dovoljno (probaj seduce/banish/chainfear i dps u isto vreme pa da te vidim [:D] )

lockove svaka klasa moze da dobije (sem magova koji i dalje mogu samo da nam se sagnu, pom pyro me skine na pocetku fajta na nekih 40% hp i vise ne stize da baci nista) samo ako je igra neko ko zna kako da je igra.

warrior i rogue su atm zaista smrt za lockove, sa ostalima mozemo da se nosimo...i shadow priest je u neku ruku egal sa nama ako je skilled player...BM hunter cepa cloth i castere kako hoce, shaman purge/grounding i tremor totem i gg...da ne nabrajam sad

edit: sad sam skontao da sam upravo nekim nabovima objasnio kako da ubiju locka, omg... [:D]

Edited by kalky

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

omg omg respecovao sam se na oomkina i savijam listu, 700 dpsa WTF, al ostaje mnogo brzo bez mane :(

wrath hit po ljadu, a 26% crit =D

one muve rade 1500 dmg/12 secs, tako da, NREF OOMKIN FFS radi imba dmg

al za pvp je kesa najgora lol nikoga nisam u duelu dobio ^^

lalalallalalal go stealth exit cat form cast cyclone w8 2,6 sec start casting starfire wrath moonfire rinse and repeat...manja pauza drugi put(prevod meni je ovo radio balance/feral druid) i dobio me 6 duela za redom(bio sam 67 lvl aff specced i on je imao pola gladijatora ali jbga)

...

Link to comment
Share on other sites

omg omg respecovao sam se na oomkina i savijam listu, 700 dpsa WTF, al ostaje mnogo brzo bez mane :(

wrath hit po ljadu, a 26% crit =D

one muve rade 1500 dmg/12 secs, tako da, NREF OOMKIN FFS radi imba dmg

al za pvp je kesa najgora lol nikoga nisam u duelu dobio ^^

moram da priznam da me boomkin u areni iznenadio jednom....treanti, starfire neki ultra crit (ni ne secam se) pa me jos stun pa moonfire pa svasta...igrao sam balance druida i znam sta moze i sta ne, al' ovaj me bas odro ko zeca jer sam ga zanemario :)

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

sry sto otvaram jos jedan posta ali da prokomentarisem kalky-ja-arena 2v2 vs 2 fire maga znaci nether proc mnogo-druge situacije ne-roga je lako dobiti samo da prezivis stun lock onda moze da se sagne...a warr zna da bude najgori protivnik a nekad je isto tako smesan...realno u pravu je totalno kalky svaka klasa moze da dobije locka i on je mnogo blizi balansu nego sto mislite...samo da mu se malo smanji pve dmg(samo ne znam kako to da izvedu majke mi)

ah da shadow priest ako imas felhuntera je rofl silencujes mu shadow skolu i onda ga wandujes :D

cyclone najjaci cc ingame atm

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

za farmovanje nema bolje/jednostavnije klase od huntera, naopako da botovi igraju ko dobri hunter

zbog toga sto hunt = lak osrednji dps bez mnogo mozga 90% igracha, kao i kod svake klase uostalom, ne koristi vecinu potencijala iste, sto je najgore nunter i nema toliko potencijala no budale i dlaje nece da nauche da igraju iste, hunt nema shirok spektar mogucnosti/opcija kao ostale klase nego je 2 trick pony ili bm = rupa kad je pet na CD, ili ss kad je krit ok ali oprema je sranje i rotacija stedija i arkejna sa ponekim trapom je sav skil koji ta klasa ima (a opet botovi koji korite rotaciju i zamke ne postoje =o)) nekotj davno kad su oprema i mehanika bili na strani hunta chovek je mogao da se zaleti u 3-4 moba svog ili 1 visheg nivoa i da izadje veseo zbog zezanja, kao i da ucmeka 2 nepazhljiva pripadnika suprotne frakcije, sad huntove izbacuju iz partija jer ljudima treba dps =o)))

lock (a i bilo koja druga klasa) zahteva ipak toliko skila i odluchivanja u toku borbe da ne mozhe da se botuje lako kao hunt koji mozhe totalno mindles autoshot+mend pet da se igra, no to nije nachin na koji zdrav igrach igra klasu, ma koliko jednostavn, i trenutno limitirana bila

sve u svemu, krenuo si da hejtujesh celu klasu (koja je trenutno najnerfovanija od svih u igri, pogledaj dmgmetre i ko je debelo poslednja dps klasa) na osnovu jednog encountera sa nekim bolidom, e to ne dopushtam

naravno da sam pristran ka hunterima

but this is not a wowocracy

this is a wowtatorship

deal with it ;oP

Link to comment
Share on other sites

probaj seduce/banish/chainfear i dps u isto vreme pa da te vidim

strasno, ne mozes da ubijes 4 protivnika in the same time :(

@kole: heroic slave pens, me = tankadin, hunt = UBER FUKING KITEZ0R :D na stranu sto je lik jebeno mocno kitovao, nego sto povuce 2 non-ccable guardiana(kako se vec zovu) i dok ih vrati(a namerno ih odvlaci dalje nego sto treba :) jedan mrtav a drugi na pola hpa, pa ti vidi. naravno da je lik MM, a ne trendy omfgwtfbmmastah huntard

Edited by L'Italiano
Link to comment
Share on other sites

eh da vise citas video bi da sam rekao da ono nije bio hate zato sto sam zlonameran ili mi smetaju hunteri or whatever nego cisto onako da ljudi pricaju malo(awfull truth-skidam patch pa mi uzasno dosadno i moram da maltretiram vas izlivima iz svog mozga)! njoy da hunter if ya want i still don't like it

edit: cookie for l'italiano(jos uvek mozemo da izujemo 3)

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

Pa boomkin može da napravi katastrofa damaž...samo sutra, pošto mu treba tenk sa jedno 600 ms treta da ne bi agrovo. Kad bi to imao...eh.

A ovo za napušavanje hantera, pa 'ajte molim vas, kakav je to argument što ga igraju kinezi? Valjda smo prevazišli fazu da nije klasa loša ako je uglavnom igraju debili (vidi pod: Paladin). Uostalom, ja i dalje mislim da je hunter kralj za outdoor pvp (a rog kralj za pvp, tačka). :)

Mislim, ne treba misliti da je klasa retardirana ako ljudi znaju samo pve ili znaju tri fore sa klasom. Nadji dobrog i iskusnog pvp huntera na serveru, pa ga pitaj za par duela ili da te povede u ganking party, pa da vidiš da li je kesa od klase.

Ja sa druge strane mislim da su igrači koji igraju magove nepodnošljivi. Jebote, svi kao da su ispod kalupa izašli - u pvp-u spamuju instante i skakuću i za sebe pričaju kako su bogovi za pvp. Onaj ice lance je čist cheat, bre.

Link to comment
Share on other sites

strasno, ne mozes da ubijes 4 protivnika in the same time :(

@kole: heroic slave pens, me = tankadin, hunt = UBER FUKING KITEZ0R :D na stranu sto je lik jebeno mocno kitovao, nego sto povuce 2 non-ccable guardiana(kako se vec zovu) i dok ih vrati(a namerno ih odvlaci dalje nego sto treba :) jedan mrtav a drugi na pola hpa, pa ti vidi. naravno da je lik MM, a ne trendy omfgwtfbmmastah huntard

naravno MM 4evah! ali trebao si da ga pitash koliko sati je pokushavao da udje u parti za heroic bilo sta ;o))

Link to comment
Share on other sites

Ti bese zivis negde blizu starog merkatora?

Ajde ako da, dodji do deusa sa usb-om, har diskom sta god oces da ti kopiram wow/patch sta god :)

Znam kakve su ti muke :)

f4ts0 = pertuamor aka Igor aka mega bulja ololol? [cao]

Zashto menjate uz0rnaeme... i I'll be there in a jiffy sa rw-om! [:D] Oko 12:30-13:00, moze?

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

@ all hunter lowers

nakon komentara o botovima bio je smajli...el' treba dalje da komentarisem? :)

imam 2 zaista imba huntera u gildi od kojih je jedan i u arena timu samnom..otkako sam ih upoznao i shvatio da znaju da igraju svoju klasu, uvek su mi na listi za party pre mnogih rogova...mislim, njih dvojica su na moroesu mrcvarili onog retri palu i MS warriora do besvesti [:D] , njima (i svim ostalim skilled igracima) skidam kapu na poznavanje klase jer su se n puta dokazali do sada (znam znam, moroes je nab primer)

p.s. ko god da kaze da hunteri imaju slab dps taj neka porazmisli malo...mm hunt koji je samnom u areni neretko je ispred svih po dps a i PvE razbijaju

@ L'Italiano

ovo je bilo za PvE, u PvP ces imati extra malo sanse i vremena da uradis tako nesto :) ili mislis da lockovi nemaju global cooldown i imaju "IWin" button zalepljen na sred ekrana :P

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

. Nadji dobrog i iskusnog pvp huntera na serveru,

podebljao sam najtezi deo... i naravno da je hunt kralj za outdoor pvp kad stane iza drveta na 41 yard oshine te aimed arcane steady i tek tu pochinje fight...isto je sa rogue-om...ne kazem da su klase LOSHE samo da mi se ne svidjaju sto su limitirane na takav still borbe jer ne mogu nista da urade ako nemaju 1st attack(rogue je lol kad nije u steltu)

aha ice lance je cheat a? ajde ti kastuj 3sec fireball u pvpu i nemoj da skaces okolo kao majmun plz

edit:ovo je bilo za PvE, u PvP ces imati extra malo sanse i vremena da uradis tako nesto :) ili mislis da lockovi nemaju global cooldown i imaju "IWin" button zalepljen na sred ekrana :P

ja imam:death coil i shadowfury :D give aftermath stun chance not daze

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

Posto mi je main warr tank, a alt warlock (pue demonology) ajede da pitam profije nesto : a kako to warrior da ubije locka. Pricamo o situaciji 1 na 1 isti level i oprema manje vise, oba imaju isti iq?

Sa warriorom koji je do 70 lvl bio pure arms, i solidnom kasnije opremom (highend plavo) nikad ali nikad nisam uspeo da ubijem locka. Cak i kada sam uspevao da mu pridjem i isecem ga ko krpu, uvek je falio jos 1 udarac. U duelima kada me je lok prvi napadao, realno nisam imao sanse. Warr je undead, imam WOF, koristim ga, koristim berserker...prosto ne ide.

Isto tako warlocka (koji je bas za pvp po opremi mada ne po talentima) nikad nije ubio warr. Cesto igram i BG-ove, zezam se i ono, cini mi se da lock jeste prejak. Kad furam voida ja NE MOGU da umrem :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

meh pa meni je warr najtezi protivnik...ne mozes da ga kiteujes ne mozes da ga fearujes...ispada da je najlaksi sa destro...+ne znam kakvu opremu imas sa arms ali to je zlo sta moze da ti uradi...ja jesam slab na hpu kad sam u destro opremi ali brate charge+hamstring+mortal strike ostatak ne znam sta mi rade ali znam da boli...veoma...

eh da btw lock jeste najjaca klasa u outdoor pvp...svakih pola sata...secam se na 60 pala rank 14 oprema i warr 60ice u silithusu me gankuju pola sata nekako pobegnem i summonujem voida,hs,ss,pot zaletim se u njih, dotujem malo bezim i tako to pala bio lenj da hiluje crknem ss insta void i zavrsim posao...steta sto nema soulstonea u areni :D

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

ajd' da ti bas ne pravim macro al' ovako da te pitam...u kojem stance-u sa kojim CD upaljenim si immune na fear? :P pustis prvo da te deathcoiluje (ako je nab, uradice to odma nakon charge) pa onda raspalis CD i iseces ga ko repu (intercept a vec na sebi ima hamstring/mortal strike)...eto...jel' treba jos nekome neki savet kako da se ubije lock? ne moz' prostije od ovoga...

btw, lol kakva arena neko vece...udjemo protiv 5 shamana...svih 5 bace zilion totema, ne moz' ih markovati, i svih 5 opale chain lightning u naseg MS warriora...ostali samo dugmici od njega i hunterovog peta a nama se pusi iz dupeta...sta god da sam bacio na njih dobijao sam "Immune" (grounding ftw), ako neko i bude blizu toga da bude mrtav, ostala 4 automatski ga hiluju...ma, smeh od partije...apsolutno nikakve sanse nismo imali :)

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...