Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sta koji kurac on radi u cat formu na vrhu tog sijlka koji je to idiot druid :P

hehe inache imba build .

Primevile koji si lvl jesi li 70 yet ?

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Licno sam hteo da igram neke nove classove, cak sam jedno vreme razmisljao i da krenem da levelujem od pocetka, al na kraju racunam da sad, kad bi poceo sa TBC uzeo bi svog gimped troll warriora koji mi je jedini ostao.

Nekako ga mnogo gotivim :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Licno sam hteo da igram neke nove classove, cak sam jedno vreme razmisljao i da krenem da levelujem od pocetka, al na kraju racunam da sad, kad bi poceo sa TBC uzeo bi svog gimped troll warriora koji mi je jedini ostao.

Nekako ga mnogo gotivim :)

Evo ja sam posle izlaska TBC batalio sve druge charove, krenuo od pochetka i nisam se zajb'o. =) Samo svaki dan brojim lvl-e do 58. kada tju motji da udjem u Outland.. [:D]

Link to comment
Share on other sites

edit : evo da se vidi da u tbc blizzard misli i na nas no lifere FFS !!11111

http://img.photobucket.com/albums/v240/Sto...0407_094948.jpg

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Jo..joo.joooosh.. par lvl-a i OUTLAND! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa shta bih dao da se vreme zaustavi na nedelju dana dok ja igram WoW.. rofl =)

Killy prestao sa WoW-om? Hahahahahahahhaahahhhahahahahah muhaha rofl. Shto nas lazesh bre? Verovatnotja da ti prestanesh sa WoW-om je ista koliko i da nas horda africhkih slonova pregazi dok prelazimo peshachki prelaz! Nemoj da se zajebavash, znam te - znash me i te fore! [:D]

edit : evo da se vidi da u tbc blizzard misli i na nas no lifere FFS !!11111

http://img.photobucket.com/albums/v240/Sto...0407_094948.jpg

Hmmm ?!? Ne kapiram! =)

Link to comment
Share on other sites

desi ti na therionu izdajnice metala !

ne znam ni sam sta cu povodom wow-a

to vam je kao definicija ludila, za mene barem,

kad svaki put krecete da radite nesto ponovo over and over again

u nadi da ce se nesto novo i zanimljivo desiti

tako ja rolam nove likove i samo gubim vreme i nista ne dobijam

a ne igra mi se jedan lik sve vreme :c

a imam dovoljno likova da ne znam koga bi pre igrao tako da za sada sam izabrao najlakse resenje

da ne igram nista [:D]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...