Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

druid jeste bolji tank od warriora jebo sunder kad ima 20000 armora u dire bear formi i kada u talentima kaze da mu napadi prave threat... sam se leci za gomilu helta svakih par min i da ima jebacki resist.

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Kod mene na serveru igra sada neka nolife/hc guilda (nolby pride) - lik je za 3 >>RL<< dana dosao do 70. a paladin je dingovo 70 u subotu...

Realno da nije 3 dana nista drugo nego igrao radio nema sanse, tako da kenja. Znaci da je za 3 ingame dana uradio 1-70. Ok, ako uzmes u obzir da je cela guilda vukla sto pre jednog lika sa 60-70 i to za 1dan i nesto sitno, onda kapiras da je nemoguce da je za 2 ingame dana uradio 60.

Ovo vazi samo ako sam dobro razumeo tvoj post da je neki lik sa horde paladinom dingovo na 70 za 3 ingame dana. Ako je slucaj da je to neki lik koji je isao 60-70 za 3 ingame dana, onda je to realno ok, no-lifer je ali moze :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

da ali jedno je kada neko igra sam,a drugo je kada on samo taguje a 30 ljudi ubije moba [:D]

anyway,ja trenutno 1vs1 kao paladin(53lvl) nisam ni za kurac...u principu,ocekivao sam da su pale mnogo vishe imba,ili ja ne znam da igram (shto je nemoguce) [:X]

*edit*

druidima treba opasan nerf =)

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Ovo vazi samo ako sam dobro razumeo tvoj post da je neki lik sa horde paladinom dingovo na 70 za 3 ingame dana. Ako je slucaj da je to neki lik koji je isao 60-70 za 3 ingame dana, onda je to realno ok, no-lifer je ali moze :)

Ne. :) Liku je za 60-70 trebalo 3 rl dana, a pala je do 70. stigao za 11 rl dana.

druidima treba opasan nerf =)

die!

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

paladin je naj gear dependant klasa ... jer da bi bio dobar u pvp ... treba ti sve isto sto i warrioru , samo josh povrh toga , spell dmg , i intelect ... znati izbalansirati te statsove je umetnost ...

a da bi to i bilo moguce treba ti imba gear .

Inache za sada ... main tankovao sam sve lvl 70 5 man instance ... sutra krecemo heroic mod . Tankovao sam kao offtank u karazahanu . Takodje sam bio jedini healere u svim instancama lvl 70 ;P .

So far so good . 90 % opreme sam zamenio .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...