Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

Igram rogua , pa mi recite koji je scrolling combat text bolji za mene, onaj sct koji dosta njih koristi ili onaj scdt ili tako nesto ?

Odjebi , nije debilno pitanje nego pitam nekoga ko je koristio da mi kaze razliku , ti ako neces da odgovoris ne moras ali nemoj da smaras sa idiotskim komentarima . . .gg

nemoj da pustash muda, jer nam to ne treba. zezanje je zezanje, ali psovanje nesto drugo. nije da branim killyja, nit ga znam, nit ga nesto preterano gotivim, al lepo ti je reko.

nisi se potrudio ni da izguglas

http://www.wowinterface.com/downloads/fileinfo.php?id=4913

lepo ti pise sta je sct a sta sctd. ti moras da imas sct da bi ti sctd uposte radio. sctd je addon za addon

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hunter > sve u wow-u,po svim pitanjima.nakon neuspeshnog reroll-a na karazhanu,napustio sam mog be paladina i vratio se na boulderfist i to ne rogue-u nego hunteru [:X]

hunter je jedina klasa sa kojom nema nerviranja kad se fura "inferiorna" oprema...mada sve vishe mi idu na k BM-bio-bot-farmeri u svakoj zhivoj zoni....smor nevidjenog kalibra...

on a side note sa prosechnom opremom BE pala engineer je zabavan neverovatno za igranje =o)

Link to comment
Share on other sites

Paladin je najgear depenant klasa .

Paladin je najbolja klasa.

StormScion je krajnje subjektivan .

Ayreona zabole kara .

Sabili smo sada karazahan :P . U 2 dana sam se sa gearom za healing i tanking toliko napunio da sada pre karazana i ukljuciujuci karazan nemam vishe nista za heal i tank .

Paladin je najzanimljivija klasa .

Napolju ( u bg ) mnogo duva vrti mi se u glavi kako me je produvalo dok sam se vracao iz kgba gde smo pawnovali karazahan .

Svako ko me bude pljuvao neka my otpadnu jaja :P .

Ja sam veliki imbalance u ovoj igri .

Ako je zensko moze da me pljuje /lick .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pazi odgovorio bi ti onako masno ali ce onda kole da me spenkuje tako da cu da te pustim da prodjes sa ovom nadasve zapanjujucom uvredom !!!

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

da rofl , ali NJEZNO ... lol ... izgleda krhko kako i treba da izgleda , moras da budes ti nezan ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

dash mi je ovde de je prazno ...

samo mi se ubagovalo od kad sam "respecovao" peta ...

koristim samo claw, mada nisam ni ja siguran da li je bolji od bite-a ali mi se cini da je bite vise kao 2h oruzije :D sporo i vise dmg-a a claw brze i manje i dmg-a a vise volim brze udaranje :\

pre je imalo koristi da je bite za petove koji imaju spor as dok nisu nerfovali sve petove na isti attackspeed

ali opet bm talenti sjebu to i sa serpent swiftnessom se dobije 20% as-a i kad lupi crit, sto je veoma cesto imas frenzy koji daje jos 30% as-a

i onda ima 0.5sec as koji kida ^^

Link to comment
Share on other sites

Btw kiligore , pored sirokog melee asortimana hunteri poseduju i ranged oruzja . I hope it helps .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

OMG YAY WHEE, stigla mi expanzija konachno. Trenutno nemam vremena da igram, a i nemam mesta na hardu da je instaliram, tako da cu izgleda morati da brishem kolekciju midget prona. Bagro, vidimo se uskoro ;)

Droga je smrt, bavite se sportom.

"Whatever you are, be a good one."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...