Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm... evo naleteh na YouTube-u neki klip o klincu "navuchenom" na WoW... i ono, keva plache i kuka, mali psuje i lomi zidove po kuci (prosechan igrach WoW-a, zar ne?) [:D]

E da, lik dojaja podseca na Killyja.

E da, sve mi ovo deluje kao masna sprdnja i pokushaj da tuze Blizzard ili neshto slichno.

Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

@lowre: ko ti kriv kad verujesh kiliju umesto da imash poverenja u blizard i njihov provereni sistem da navlache ljude da igraju mesecima za malo bolju opremu...pa onda sve ispochetka...kada bi ti dali hwl opremu za dzh/bez honora i tokena ti bi se brzo smorio ;o))

Ma ja sam i onako batalio shamana, paladin rox, cisto sam se interesovao... Ali skoro 100% sam znao da blizz nema sanse da da nesto dzabe, osim sto alijama daje dzabe tokene iz AV [:D]

Secam se svojevremeno, bio sam vec vise od pola godine HWL, i Blizz ubaci nove iteme za HWL castere... Lepo ja pozovem GM-a i kazem mu kako sam zabagovan i kako nemogu kao bivsi HWL da kupim novu opremu, kad lik opusteno "Working as atended, if you want new weapons go and make again rank14"... Izlogovao sam se iste sekunde i nisam se logovao 3 meseca... Verujem da sam mu bilo sta odgovorio da bi mi zauvek banovali account [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Slazem se da to sto su uradili je bilo stvarno bezobrazno ... kao i mnogo drugih stvari ... ali sta ces , moze im se .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Za leveleing imash 2 "dobra" puta.

Idesh Affliction ili Demonology. Moj predlog ti je da probash sa oba, pa koji ti vishe lezi.

Imash dobar info ovde.

Moj build za lvlovanje je ovaj. Taktika sa ovim buildom je sacrifice Void-a, dot-ujesh 3-4 moba i drain tank. Regeneracija health-a je nenormalna jer imash Fel Stamina + Syphon Life + Drain Health. To ti je oko 400-500hp svake 3 sec.

Nema potrebe da pijesh vodu, i posle svakog fight-a si 90%hp i mane. Bukvalno 0sec downtime zahvaljujuci Life Tap-u.

Tip: Ensave-uj one krilate demone na Hellfire Peninsula dok grindash ili questujesh u blizini.

Probaj mozda i Demonology do do Felguard-a... kazu da ima dobar dps i drzi aggro kao lud. Ostalo spucash u Affliction.

Destruction nije bash mana efficient za lvlovanje. Brzo ubijash mobove ali imash dosta downtime-a tako da si generalno sporiji.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

MAKE THE GAME MORE CASUAL PLZ FFS

hahahahhahahahahhaha:)))

I wish it need not have happened in my time,' said Frodo.'So do I,' said Gandalf, 'and so do all who live to see such times. But that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Link to comment
Share on other sites

arenu mi ne pada na pamet da farmujem naredne 2 godine da bi dobio 2 dela seta ...

Nisam uopste proveravao ovu tvrdnju, jel stvarno tako tesko ? Lvlujem se i gledam friend listu, niko nije u Areni... Bese mi cudno, ali ako je tako tesko doci do itema, onda mi je jasno.

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

lol ja sam izashao zanchi par minuta pre pada servera, divno poshtedeo sam se nerviranja =o))

also uradih konachno na 64om epic pala quest...oko 650 su me izasle sve one gluposti sto se skupljaju...ali morao sam josh 90 da calnem za great white kodoa....120% buldozher ftw =o))

Link to comment
Share on other sites

  10	 7 ms	 7 ms	16 ms  82.208.193.1

 11	15 ms	 9 ms	14 ms  213.137.104.37

 12	21 ms	11 ms	16 ms  212.200.23.165

 13	21 ms	10 ms	13 ms  212.200.232.13

 14	24 ms	19 ms	20 ms  bpt-b2-link.telia.net [213.248.96.157]

 15	21 ms	23 ms	17 ms  bpt-b1-pos2-0.telia.net [213.248.96.93]

 16	42 ms	38 ms	35 ms  ffm-bb1-link.telia.net [213.248.65.85]

 17	47 ms	44 ms	45 ms  prs-bb1-pos7-0-0.telia.net [213.248.64.110]

 18	59 ms	46 ms	49 ms  prs-b2-pos15-0.telia.net [213.248.65.222]

 19	67 ms	63 ms	51 ms  prs-tc-i2-link-telia.net [80.91.250.34]

 20	 *		*		*	 Request timed out.

 21	 *		*		*	 Request timed out.

 22	 *		*		*	 Request timed out.

 23	 *		*		*	 Request timed out.

 24	 *		*		*	 Request timed out.

 25	 *		*		*	 Request timed out.

Joj ja sam 2 dana radio questove kod taurena na pocetku i u Stonetalon i isao RFK i RFD i SM za sve elitne questove, morao sam isto kodoa da nabacim na belfa pa to ti je [:D] Kad sam radio u Stonetalon, ubijam sve iz udarca, iza mene more leseva, ide lik i kad je video sta radim wispa me "GO AWAY FROM HERE, I NEED MOBS FOR QUEST" [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Nisam uopste proveravao ovu tvrdnju, jel stvarno tako tesko ? Lvlujem se i gledam friend listu, niko nije u Areni... Bese mi cudno, ali ako je tako tesko doci do itema, onda mi je jasno.

nije teshko ako imash dobar tim.drugar igra 10 arena nedeljno (rofl) i ima neki besan standing ili kako se vec zove.tako da...mada za huntere nema mesta u arenama,bg se ne igraju tako da sve ide u prilog mom bataljivanju wow-a =)

nema pvp-a,nema ni onog filinga kada je pun orgrimmar ljudi,pa kada su svi popodne na cepelinima predvece u badlandsu,pa gankovanje u brm-u,pa prazan hall of brave,igram bg-e sa/protiv totalno nepoznatih ljudi a da ne pricam koliko je to sve pointless sada.onda glupi lfg sistem,vizuelno uzasavajuci karazhan itd itd.sada ne mogu ni da stojim u onom shattrah citi-ju na miru od retardiranih npc-ova koji se smeju non stop

ali ko zna zashto je to dobro.postacu i ja "casual" /spit

Link to comment
Share on other sites

Nisam uopste proveravao ovu tvrdnju, jel stvarno tako tesko ? Lvlujem se i gledam friend listu, niko nije u Areni... Bese mi cudno, ali ako je tako tesko doci do itema, onda mi je jasno.

U mojoj gildi rade 2 5v5 tima i svi imaju već bar jedan deo. Fora je da bi uzeo iteme, mora

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...