Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

Nisam uopste proveravao ovu tvrdnju, jel stvarno tako tesko ? Lvlujem se i gledam friend listu, niko nije u Areni... Bese mi cudno, ali ako je tako tesko doci do itema, onda mi je jasno.

recimo da je prosecan arena points za 5x5 800 arena per week ...

itemi kostaju od 1100 do 1800 za armor i 2 hander je 3600 ako se ne varam ... tesko se uzima da .

Medjutim arena je super imba ... jer mozes nedeljno da odigrash 20 partija i da imas tih 700 800 900 poena isto kao i da si odigrao 220 partija ... tako da je totalno casual , mozes da igras pre ili posle raidova itd .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Joj ja sam 2 dana radio questove kod taurena na pocetku i u Stonetalon i isao RFK i RFD i SM za sve elitne questove, morao sam isto kodoa da nabacim na belfa pa to ti je [:D] Kad sam radio u Stonetalon, ubijam sve iz udarca, iza mene more leseva, ide lik i kad je video sta radim wispa me "GO AWAY FROM HERE, I NEED MOBS FOR QUEST" [:D]

=o)))

kako bre 2 dana?

ja sam na 57om bio exalted sa orgrimarom, uc i smc, onda se sve prelivalo trolcima i taurenima, tako da kad sam konachno uzeo 150 riding samo sam morao red cloud mesu da uradim, 8 minuta mi trebalo za 2k rep, pre toga valley of trials za 3k, tako da sad mogu sve da jashe mal kupio sam samo kodU =o))

on a side note paladin, pogotovo BE, pogotovije inzhenjer je nebalansiran preterano, ako dobijam shadowpriesta veceg levela od sebe, bez granata, i glavim se po obijektima nasred thralmara kad me firuje i opet prezhivim...smeh =o) (a nosim leveling opremu, proklete imperial bracere sam imao tokom duela, 45 min nakon toga sam ih konachno zamenio =o))

@scion - i tebe ne nervira chinjenica da te teraju da igrash minimum 4 meseca bez obzira na frekfenciju igre da bi imao ceo set/oruzhje/iteme koje zhelis? =o)

Link to comment
Share on other sites

jebeni wow europe ne radi nikad ...

btw dobio sam ubber ideju

zamislite kada bi postojao bilo koji oblik free respec

na fazon svakih mesec dana barem

ako ne i manje

ili da cena respeca uopste ne postoji

ljudi bi mogli, uzimam maga za primer

jedan dan specujes se na arcane za arenu

drugi dan frost za grind

treci dan fire za pve ownage (samo primeri bez sranja koji spec je bolji za sta)

igra bi postala dosta vise dinamicnija i zaniljivija

pve only clasama bi bio lepsi zivot

warriora i svi ostali healeri

mogli bi jedan grind spec fury/shadow

drugi dan se vrate na prot/holy i disc

i tako ...

nebi morali ljudi da rolaju altove kojima nadoknadjuju zabavu koja ne postoji dok radis nesto korisno za guild kao bot :/

GIVE peticiju

Link to comment
Share on other sites

jebeni wow europe ne radi nikad ...

btw dobio sam ubber ideju

zamislite kada bi postojao bilo koji oblik free respec

na fazon svakih mesec dana barem

ako ne i manje

ili da cena respeca uopste ne postoji

ljudi bi mogli, uzimam maga za primer

jedan dan specujes se na arcane za arenu

drugi dan frost za grind

treci dan fire za pve ownage (samo primeri bez sranja koji spec je bolji za sta)

igra bi postala dosta vise dinamicnija i zaniljivija

pve only clasama bi bio lepsi zivot

warriora i svi ostali healeri

mogli bi jedan grind spec fury/shadow

drugi dan se vrate na prot/holy i disc

i tako ...

nebi morali ljudi da rolaju altove kojima nadoknadjuju zabavu koja ne postoji dok radis nesto korisno za guild kao bot :/

GIVE peticiju

realno gledano

hibrid klase bi pawnovale sve sfere igre onda.

shaman prepodne elemental 41 resto 21 PVP own, popodne resto healing spec PVE own

tako da nema leba

Link to comment
Share on other sites

hmmm svaka hibridna klasa to vec radi . Naravno kosta 100 g ... ali sta je 100 g sada ... za 1 sat izgrindujes to .

Evo mi ga tanking gear atm .

http://armory.wow-europe.com/character-she...mp;n=Stormscion , karazan ide lepo , ali jedini problem je sto mi treba josh recimo 700-800 hpa unbuffed za nesto ozbiljnije .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

kako bre 2 dana?

Pa lepo, lvling sam odradio 50% kroz questove a 50% kroz instance, mrzelo me da radim non stop questove, kad sam dingao 60 bio sam na 9k/21k sa TB pa sam onda lepo jedno pre podne radio pocetne, pa onda uvece malo Stonetalon i onda drugi dan elitne iz instanci i to je to [:D] Sve u svemu runeta sam mozda predao oko 2-3k, ostalo sve na brzinu... A usput sam odradio i ceo barens, tako da sam sa OG na 17/21 i troll 7/21 (a nisam ni zavirio kod orca na pocetak) [:D]

Jedva cekam 70, gib arenu [:D] I.... must.... not.... enter.... instance.... till.... 70....

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Elem, posle brojnih kombinovanja, ubedljivo najbolji setup za sve non-heroic 5 man: Druid tank, 2 arms warra, resto shaman, holy pala. Kroz sve se prolazi kao kroz sir. Bez preterivanja, jedno tri puta brže nego neki "normalan" setup. Gear je ništa posebno - 5 man plavci + poneki kara ili crafted epic. Ma, prava uživancija.

Link to comment
Share on other sites

igrao sam 3v3 arenu 2h

score 29-7

najbolji u alijansi i 5. na serveru :/ 1800 rating

ja, kao ms warrior, tier4 warlock i holy paladin

kknp

4 puta nas je pobedio isti team sa frostmena 2 warlocka i shadow prista jednostavno nemoguce dobiti ih ...

probali smo ja i lock da nukujemo prvo shadow prista i dok crkne 2 warlocka nas bafuju do smrti

imaju konstant heal od prista i healthstonove :\ = ne umiru -.-

WTB Gorehowl PLX GIVE EPAX :c

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Recite paladinu da izvadi paladin class BWL trinket , ako ga nema onda ne mozete da ih dobijete .

najbolje je kada je pala tank. onda je samo(eventuali) rogue visak, zato sto svi ostali piju posle borbe :):):)

pa realno pre cu da pijem posle svakog pula i pobijem sve bez ijednog wipea i uzivam nego da se lelemudam sa wajpovima .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Kili, te arene to se igra za neku vrstu honora? I jel vredi bacati vreme tu, jel moze neki dobaa opremma da se uzme? I jel ima mesta za warriora tu?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

igraju se za arena poene sa kojiima kupujes gladiaor set i gladiator oruzija

(glavni pvp iteme za sad u igri) koji ce koliko sam razumeo da se unapredjuju vremenom kao i pve itemi ...

ne vredi da igras ako ne pobedujes

svako mora da zna svoju klasu, ima arena spec i dobre iteme i da ima mnogo iskustva u duelima i pvp-u uopste i na kraju komunikacija vent/chat

najvise moze da se dobija oko 1.5k arena poena nedeljno ali to je samo ako u i u 5v5, 3v3 i 2v2 imas imba score

sto mu dodje jedan item nedeljno sto je mnogo zajebano i tesko

set ima 5 dela i postoje oruzija od 4k poena

pa racunaj koliko je to meseci igranja

jedino sto je tu dobro je sto je potrebno jedan dan nedeljno igranja

jer je samo bitno imati sto bolji score i sto vise pobeda nego poraza a ne igrati sto vise kao sto je ranije bio fazon ili sad za honor poene za ove socijalne pvp iteme

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...