Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nema leka za ovo...ja godinu dana nisam igrao i o5 mi se igra... [V]

Kako bre nema leka? Prodas igricu i cao. Zaboravis da je postojala. Bavis se drugim stvarima.

Evo za par dana izlazi SUPCOM. i eto resenja. Odigras dve partije po sat i-po i milina.

Posle u grad sa devojkom, a mozes i sa njom u mrezi SUPCOM., pa posle zajedno u grad.

Ako nemas bicikl, kupi od prodatog WOW-a i malo vozi, kada je lepo vreme.

Onih 13 jura svaki mesec sebi u dzep pa na pivo, rostilj ili kupi neku dobru knjigu.

Link to comment
Share on other sites

pazi, ja imam u ovom momentu x aktivnosti koje jedu vreme i koje me zanimaju, i nisam bas u nekoj pozici da ne znam sta cu sa sobom ili da moram nesto da igram, al opet - igra mi se wow :)

a znam da ako ga uplatim, da cu opet da zajebem faks, tako da se jos drzim ...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

pazi, ja imam u ovom momentu x aktivnosti koje jedu vreme i koje me zanimaju, i nisam bas u nekoj pozici da ne znam sta cu sa sobom ili da moram nesto da igram, al opet - igra mi se wow :)

Taj rad!

Pre nego shto sam prestao da igram (pre godinu dana) nisam igrao 2 meseca (zbog telefona) i kad sam o5 krenuo igrao pola sata i smorio se...tad sam prestao skroz, ali izashao TBC, oqsio sam Outland i igra mi se ali se suzdrzavam. Shto kasnije mi stigne ADSL bolje za mene. [:D]

.

Link to comment
Share on other sites

Postavio sam pitanje tamo,ali sumanjm da ce biti odgovora. Bolje ovde: zna li ko iz kog guilda i sa kog servera je dosao lik iz Finske da se upozna sa gildasima u BG-u?

I wish it need not have happened in my time,' said Frodo.'So do I,' said Gandalf, 'and so do all who live to see such times. But that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Link to comment
Share on other sites

hteo sam da nadjem neki guild

ali kada sam bolje razmislio trenutno ne zelim da sebi nabijam obavezu da moram da se pojavim online u neko odredjeno vreme

kada bi radije otisao u igronicu na dotu u lanu ili slicno glupost :/

pvp da nepominjem koliko je jadan i koliko si itemi bednu u odnosu na pve

tako je uvek i bilo al sad je vrhunac doziveo

valjda ce sledeca expanzija biti zanimljivija i do tada ce valjda da mi se vrati zelja za igranjem

iz ovog ^ zelja da menjam/prodam acc ;o

Link to comment
Share on other sites

wtf je ono crveno iza uveta ??!?!

btw u petak pocinje leader arena

jel ste sklopili imba teamove i pripremili taktike [:D]

meni se to tako igra

ali znam da ako budem poceo da 2 meseca necu prestati da igram bukvalno

na wow-europe imate sav info kako kad i zasto itd

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

wtf je ono crveno iza uveta ??!?!

btw u petak pocinje leader arena

jel ste sklopili imba teamove i pripremili taktike [:D]

meni se to tako igra

ali znam da ako budem poceo da 2 meseca necu prestati da igram bukvalno

na wow-europe imate sav info kako kad i zasto itd

ma nek se nosi arena,ja sutra uzimam 70. a od pvp-a sa paladinom sam video(odigrao) 3 duela

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...