Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

kako u manualu nigde ne pominju promenu jezika chekiraj u optionsima kao i na char menadzhment sajtu

ja rekoh pre pet dana, no eto...ko nema u glavi...cvili na forumu dok ga neko ne provede za ruchicu...

ccc

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da, nije radio armory danas, samo nisam spomenuo! oprema ti je >>.mine tako da nemam sta da komentarisem...ja sam samo vise casual i poceo sam da pikam bc pre mesec dana...mozda samo kasnim! a build nije ni najmanje cudan,nema ko sta da ti prigovara za to ja bih ga samo malo modifikovao u nesto ovako

lock talents i imas jedan spare talenat...ovako je malo vise pvp orijentisan build ali kako tebi odgovara :D i nadam se da sa ovim talentima ne pikas arenu na sta sumnjam zbog low standinga :D jednostavni si da kazemo to ublazeno...beskoristan za ekipu ako imaju pametne hilere :D

samo moje mishljenje

eh da ako oces jos neke komentare slobodno mi pusti poruku na PM jer ne zelim da smaramo ljude sa ovim lock sranjima...secam se kako je bilo kad je bio mohi...phuking druid nisi mogao da se okrenes a da ne vidis trikilometarski posto o druidu :D

ma Mohi ftw :D a Arenu odigram tek toliko da bi imao nesto poena svake srede, sve ti jasno onda :) sinoc i ring uzeo...PvE whore [:D]

ok je build koji si stavio, mozda cu ga isprobati ovih dana al' prvo da se oporavim od trosenja para i da izgrindam malo primale :)

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

gde nalazite te burzuje?

Priestovi sa Kz opremom vrede max 300-400 evra i sad se tebi nasao neki kralj sa 800? aj objasni kako.

Nije u pitanju uopshte Priest, ali "kralj" hotje da ima i Priest-a.

Lv70 Druid sa solidnom DPS/Tank opremom (half epic/half blue/crafted), full Kz/Gruul/Heroic healing oprema, solidna Moonkin oprema (takodje half blue/half epic) i josh sve enchantovano sa 81 healing/40 spellpower/35 agi/ostali enchantovi i takodje gemovano uz takodje full banku materijala za enchanting i odlichnim Enchanting receptima, reputacija sa CE, HH, Scryers, Sha'tar, Kur, Lower City na Exalted + Priest sa best pre Kz healing opremom (ako ga izlevelujem) + WoW TBC CE + uplatjeno 6 meseci (:P) + mi lik veruje i zna da ga netju zajebati + nisam koristio transfer + imam sve podatke (izvorno je moj acc od samog pochetka), sve to ne vredi 800e? Ajde da se ne lazemo, imho vredi.

Link to comment
Share on other sites

Ok pitanje jedno,

Ajde illidana da ubijemo pa i moz da prodje, ali event protiv Keal'Thasa :(

Nisam igrao Blood Elf al kakva je prica ispala na kraju, znam da su se okrenuli prema hordi i da u onom gradu gore pocetnom cekaju povratak Keal'Thasa, ne kapiram sad ako oni cekaju koj ku*ac regrutuju blood elf paladine da idu da ga ubijaju :)

Ako ima neka prica zanima me sta se desilo sem onoga u Warcraft 3 i TFT :P to znam sve al ne znam malo sam trenutno pogubljen...

BTW Event Kill Keal'Thas:

http://www.warcraftmovies.com/stream.php?id=40589

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

ma taj PvE je otisao u kurac ....prvo zabaguju bossa ....pa ga onda odbaguju i istog dana 10 gildi ga ubije (Lady Vashj) ....a da ne govorim sto su Hyjal i Black Tample (osim Illidana) vec ociscen od strane nekih profi gildi na PTR. Koja je poenta world first killa onda?

edit :

evo i Forte sa kazzaka roknuo Kael'thas Sunstrider-a .....a i prvog boss u Hyjalu kao i Nihilum....a garant ima jos 5-6 gildi koje su uradile isto samo sto nije updatovano

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

batalite se corava posla ljudi,kazem ja =)

duvajte,kupajte se,vatajte devojcice za guze i kada bash ne znate shta da radite igrajte neke opushtene igre tipa nfs lol

jebesh sranje i wow

sada da me neko pita uvek bi pre preporucio drogiranje lakim drogama nego igranje wow-a

hvala na paznji,pusa [:X]

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

pa ga ipak igras? :))

ne, realno wow raidovanje je smorilo

full rested levelovanje i posle toga Arena 2 sata dnevno je glavna fora sada...

I jos zavaljas lika sa arena setom.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

ma ne igram vec vishe od mesec dana

nego imam problema da prodam lika via western union...

valjda ne ulivam ljudima poverenje ovako virtuelno

da,cenim da je prodaja lika sa full arena setom dobar posao

mada ja cu slatko da uzmem i 300e za moje likove i necu da se osvrcem

mozda burazer pusti neku suzu,ja necu,boli me kurac =)

mislim,odigrao bi ja jedan premade wsg,priznajem

ali samo jedan

to je isto kao shto bi' i otishao u vojsku opet na jedan dan

ali samo jedan

da vidim staru ekipu

lol

ne bi se mlatio sa "stop dps ffs","nub ovenuked","lol 2 afks","im 13 but very mature"."brb eating sec!","oom lol" i ostalim sranjima

berem ja cvece za potione... #$@^%$%

ma zezam se,ako vam se svidja igrajte lol

ja necu,al' cu da smaram ovde

poshto ne mogu da nadjem ravnog u counteru

a ortaku stalno puca age kada igramo online

ako neko hoce neka se zakaci na neki od no steam servera

nick je laydown

dobije bonu ako me ubije

[:X]

Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

"im 13 but very mature"

Ahahaha da sjajno :)

Ima i hunter koji u sred instance kaze omg sry i forgot ammo, realy sry bye :)

Ja obicno pisem i am 33 but very inmature :)

@killy : na prvoj slici je zastita od zlih druida koji secu po krovovima orgrimara :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

lol nashao si da ispravljash velikog maga engleskog i gutterspeaka? ccc sve sto igor napishe je 100% gramatichki tachno ;oP

a to za ljude bez strala/municije/whatever je kiminal i oma kik i ignore, pa bre ako nemash 100g worth of consumables kad idesh u akciju nisi mushko =o))

Link to comment
Share on other sites

ovo inmature je na foru "owako je bas kul" "e dobila sam peMziju i tako" :)

Al ajde da ucinimo zeni, ah jao zajebao sam se. ;)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...