Jump to content

Grind House


Guest

Recommended Posts

4. april 2007.

tarantino i rodrigez

grindhouse06.jpg

grindhouse11.jpg

"omnibus", zapravo dva filma sa zajedničkom temom/glumcima/štaveć. planet terror (rr) i death proof (qt)

Danny Trejo

Freddy Rodriguez

Rose McGowan

Kurt Russell

Zo

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ali riba sa smajserom umesto noge, ovo ne moze a da ne valja... kakva li cemo jos

iznenadjenja videti u samom filmu, niko ne moze ni da pretpostavi.

Ja samo mogu da garantujem da cu plakati od smeha, obozavam Tarantinov humor...

Morace da isprica neki vic i u ovom filmu!

E da, casting obecava, uvek jako pazljivo bira

glumce za svoje uloge.

E da (2), sta mislite oce opet da trpaju nekoga u gepek u ovom filmu? ;)

U svakom do sad je bilo nekog trpanja (zivih ili mrtvih) u gepek i onda shot iz gepeka (Tarantinov potpis)

Edited by nervozni
Link to comment
Share on other sites

i btw i ja imam osecaj da vec malo preteruje

pre je bio umereniji u glupiranju

Kad smo vec kod umerenosti:

"You can say anything you want cause I've heard it all before. All you can do is pray for a quick death, which you ain't gonna get."

rece Mr White i krene da sece uvo panduru [8D]

Link to comment
Share on other sites

mislim da ce biti poslastica za sve ljubitelje tresha

sad, drugo je pitanje zasto je qt izgubio muda da se skoro 15 godina prihvati neceg iole ozbiljnog

zasto bi? sam je svestan da nakon dogsa i pulpa nece nikad napraviti priblizhno dobar film, a i ovako dobija kesh, bole ga uvo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

@sty - ocesh da kazhesh da dvoj luxhello znachi "jupi brus"? pa da je iko pre tebe postovo tako nesto ti ga ne bi napushio? =o) mislim ono, na ovom forumu ipak imash odredjeni standard postova koji zhelim da ispostujesh jer realno imash sta da nauchish okolinu o filmu a ne da bacash "drugarske onelinere/smajlije"

@mara - ovo je offical GH topic, mergovan tvoj sa njim

@topic

2 things:

- rani rewieovi filma su "rodrigezov deo je nesto najbolje sto je on ikada snimio, tarantinov deo je suv prosek koji zato sto se glega neposredno nakon rodrigezovog filma deluje loshije nego sto jeste"

- comment na slike - otkad sam prvi put video deni trehoa govorim koliki je on car, chak i u spy kids gde je blago retardiran je zakon =o). dalje, ova plava visoka iza gfredi rodrigeza - brate ona je stunt dublerka ume thurman, ali izgleda bole od ume za sve pare. i za kraj - rosario i rose... fascinantna slika, em sto sam ja likcno naklonjen belkinjama em sto rose ima lepshe telo po svim stavkama koje mozhete da smislite, ali opet rosario izgleda sooo much hotter...neverovancija =o)

Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod umerenosti:

"You can say anything you want cause I've heard it all before. All you can do is pray for a quick death, which you ain't gonna get."

rece Mr White i krene da sece uvo panduru [8D]

To je rekao Mr.Blonde a ne Mr.White. Mr.White je za to vreme sa Mr.Pink-om i Nice Guy Edi-em ishao

po dijamante.

@topic

Tarantino mi je jedan od top rehzisera zbog Pasa,Prica i Cetiri Sobe.U "Kill Bill" kecu mi se malo

vratila nada.Ali za ovo se plashim da ce biti jedan big fucking bullet festival i nishta vishe.

Ali pogledacu svakako.

Edited by Cell

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

Posto nije zadovoljan kako je film prosao po premijeri, Harvi Vajnstajn - producent Grindhouse-a planira da film podeli na pola :)

"Movie mogul Harvey Weinstein is planning to re-release Grindhouse as two separate films - after the double-bill flopped at the box office. The film, a double-feature directed by Quentin Tarantino and Robert Rodriguez made just $11.6 million in its opening weekend in the US. Producer Weinstein is disappointed - and thinks Tarantino's Death Proof, starring Kurt Russell, and Rodriguez' Planet Terror, with Rose McGowan, will perform better on their own. He tells PageSix.com, "I don't think people understood what we were doing. The audience didn't get the idea that it is two movies for the price of one. I don't understand the math, but I want to accommodate the audience.""

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Death proof-

Keva!

Razgovor prve cetri ribe je fenomenalan, muzika u kaficu je vrh, dijalozi sabijaju, ceo film navodi ka nekoj opustenoj, providnoj prici na neobican nacin.

Nagli preokret-OMFG XD. Scena dozivljaja sudara iz ociju sve 4 ribe je tako dobro napravljen, u tako dobrom momentu da nisam verovao ka cemu film ide.

Drugi deo filma [mislim na isti film] je jos bolji! Jurnjava, jurnjava, jurnjava, jurnjava...prevrtanje i Kurtov krik. Aaaaaa koliko sam se smejao na tu scenu jebo te.Ma xtra!

Desetka od mene. [:D]

Planet terror-

A mislio sam da je From Dusk Till Dawn bezpotrebno sniman... O_o

Sta je koji racq ovo?

Sestica - samo zbog komicnih scena.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Planet teror je djubre i po, znaci nisam mogao da odgledam do kraja koliko je glup film.shiiiiiiiiiiiiiiiiit

Death proof je extra providan i glup i glupi su razgovori i glupi su likovi i ruzne su glumice osim one Jungle Julie, ali ima par dobrih scena pa i moze da se pogleda. Ne znam koji je kurac Tarantinu kad pravi sad ovakva sranja posle onako dobrih filmova.

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...