Jump to content

Dieta


Recommended Posts

Znaci zanimaju me iskustva o diatama kojih se treba pridrzavati a da posle nje kilogrami naglo ne pocnu da se vracaju . Ja sam na primer drzao sledecu :

1.krece se iskljucivo ponedeljkom i to u ponedeljak sme da se pojede samo 9 tvrdo barenih jaja

2.utorak samo 9 barenih virsli

3.sreda 9 bana i

4cetvrtak 3 jajeta 3 virsle i 3 banane

znaci posle toga sigurno 3-4 kg izgubim ali za nedelju dana se vrate ako ne drzim ponovo od ponedeljka

stim da naglasim da je jako tesko za izdrzati

tako da me zanima nesto manje tesko a efikasno ,da naglasim da ne jedem beli hleb jedem iskljucivo integralni i trudim se da jedem sto manje masnih proizvoda tipa pavlaka jogurt sve grickalice itd ali slabo to deluje

tako da cujem neke predloge

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Virsle djubre

Banane dobre ali umereno jer fruktoza nije pozeljna u preteranim kolicinama na dijeti.

Jedi Meso slobodno samo nemoj masno neko pilece curece junece...

Prosti secerei su ti isto kao i masti njih zaobilazi

i naravno neki kretanje(neki sport ili teretana)

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

1.krece se iskljucivo ponedeljkom i to u ponedeljak sme da se pojede samo 9 tvrdo barenih jaja

2.utorak samo 9 barenih virsli

3.sreda 9 bana i

4cetvrtak 3 jajeta 3 virsle i 3 banane

Mogao si i napisati :

1. Smrt od holesterola

2. Smrt od hemikalija

3.jebi ga, proliv.

Cuo sam mnogo glupih dijeta, ali ovo pored toga sto zvuci idiotski, zvuci i opasno po zdravlje.

Ako si genetski debeljuskast, budi debeljuskast i srecan i ljudi ce da te vole :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa ovo je ona najgora manekenska dijeta,

uništićeš sebe sa njom,

bumerang efekat dobijaš zato što si usporio metabolizam i kada si se vratio na stari režim tvoje telo je svu tu hranu "uskladištilo" kao rezerve, a te rezerve su salo!

već imaš jedan dobar topic o svemu ovome, go!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mogao si i napisati :

1. Smrt od holesterola

2. Smrt od hemikalija

3.jebi ga, proliv.

Cuo sam mnogo glupih dijeta, ali ovo pored toga sto zvuci idiotski, zvuci i opasno po zdravlje.

Ako si genetski debeljuskast, budi debeljuskast i srecan i ljudi ce da te vole :)

od banana mozesh samo zatvor da dobijesh, sobzirom da se vare po nedelju dana ;)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Pa imash klasicnu dietu koja je veoma popularna a i poprilicno efektivna. Naravno , moraces da cekas neko vreme ali , tesko da ce tezina da ti se vrati odmah!

Pravila diete:

1.Dorucak (do 12 h) SAMO VOCE (Izbegavati banane)

2.Rucak moze biti neko meso (svinjetinu izbegavaj) i bez hleba i dodataka kao sto su Mayo i Ketchup.

3.Vecera , najvazniji obrok za ljude koji drze dijetu. Vecera mora da bude do 19:00h a posle toga nema nista da se jede.

Vecera moze biti malo monotona ali jbg sastoji se od Tunjevine , a kada ti dosadi tunjevina mozes da jedesh kupus salatu.

Znaces da dieta ima efekta ako se budesh budio uzasno gladan ujutru, posto su i kupus i tunjevina imaju ogromnu moc absorpcije masti kao i da ih vrlo lako vari organizam.

Probaj ovu dijetu i za jedno 2 nedelje ces primetiti razliku!

Edited by Malatrolapunakontrolora

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

evo sta sam hasao na leto kad sam skinuo neku kilazu:

Bifidus 0.5l 200 cal

2 jaja 160 cal

85g hleba 192 cal

--------------------------

dorucak 552 cal

pilece grudi (400g) 464 cal

100g sargarepe 22 cal

100g grasak 53 cal

100g pecuraka 25 cal

--------------------------

rucak 564 cal

veceras kurac od ovce, nesto bash lagano, i popunis ostatak sa:

jabuka 50 cal

bonzita 150 cal

itd, itd...

nije bas da ostanes gladan..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

kruova preporuka ftw, nisam siguran da je bonzhita samo 150 ali u principu to je to

fazon sa "dijetama sa razdvajanjem" je da preopteretish organizam jednom vrstom namirnica da ne mozhesh da apsorbujesh/iskoristish/metabolishesh sve sto si uneo pa veliki deo kalorija propadne

takodje fazon sa tvrdo kuvanim jajima je da za njihovo varenje treba vishe energije nego sto sadrzhe tako da si automatski u minusu sa njima

protein-only diete su jako, jako shtetne, po nervno tkivo najvishe ali i po jetru i bubrege i treba ih izbegavati

i tako...

lichno preporuchujem "sklek dijetu" koja trazhi samo chvrst karakter ;o)

tj jedesh normalno doruchak, ruchak i vecheru, a kad ti se izmedju prijede - a ti na patos i 10 slekova. pa ako si josh gladan - josh 10...i tako sve dok ne kolabirash/zaspish ili ne dodje sledeci obrok ili pak ne prodje zhelja za hranom - GARANTOVANI REZULTATI! =oD

Link to comment
Share on other sites

Najbolji predlog do sada realno :))

Btw pomaze dosta i izbacivanje sokova i mlecnih proizvoda i prebacivanje na vodu...u pocetku je zajebano ali posle 3-4 dana se naviknes da pijes samo vodu.

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Posto znam po sebi da ne mogu da jedem te zelenise i ne poludim, dijetu sam prilagodio sebi i smrsao 30kg...znaci jeo sam obilan dorucak, mini rucak i ukinuo sam veceru...izbacio slatkise i pio kiselu vodu umesto sokova...poenta je da se NIKAKO ne jede nakon 6 po podne i naravno sport 2-3 puta nedeljno.

fml

Link to comment
Share on other sites

koji vam pajvan.... kile se skidaju KROZ ZNOJ macani... ne mozete sedeti

kutji uveravajuci sebe da ce vasa nova ishrana uciniti da vam debela bulja

nestane preko notji... samo ZNOJ !!! Krvavi rezim vezbi !!!

Sad dok je zima obucite se dobro pa u park i cepajte cuku vremena...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...