Jump to content

EXIT 007


Guest sinister

Recommended Posts

  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prodigy je opravdao ocekivanja, ALI.... masa? PA LJUDI BRE STA JE ONO BILO? KAKVI SU ONO MOZGOVI BRE? ONO GURANJE, "SHUTKE", STA GOD BRATE... ALOOOO!!!! to mi je jako pokvarilo utisak, zao mi je samo onih devojaka koje su se nasle u svoj toj guzvi. seljacine proklete

hns, kao sto je neko davno rekao "ovde dolaze samo zli ljudi" :)

jbt psy trance, lepo ga je bilo cuti, pogotovu uz jednog majstora kao sto je John Fleming.

i da, da ne zaboravim.... ARENA JE JAKO JAKO JAKO SEXY!!! ljubav

kako su je sredili, znaci ochi su mi ispale. jako lepo.

richie smarac na pocetku, posle tu i tamo pokazao nesto.

plaza :ljubav: visio tamo do 9am.

btw. treba, mora, exit da uvede neki limit na te posetioce. ogromne guzve prave haos.

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

jbt psy trance, lepo ga je bilo cuti, pogotovu uz jednog majstora kao sto je John Fleming.

OMG...

bem ti platu kada ne legne na vreme....

PS:Shto vishe engleskih svinja i ostalih zivotinja to vishe eura,funti,dinara pa se vi cheshite Srbi shto znate za red i kulturu bez prebijene pare! [}:)]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Prodigy vrh.

Richie vrh.

J00F jako dobar.

Ekv revisited je krsh.

Tokeni su najveca glupost univerzuma.

Ugazen sam posle Prodigy-a. Dobio sam bar 5 laktova u glavu.Ne kapiram ljude,ok je da skace,igra sta god,ali sta mu treba da udara druge i gura,blah.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Jebote uzas

Ne mislim uzeli kao "oteli"...

edit:Idem da spavam... Unapred sam iznerviram jer vec vidim da ce sutra na Snoop Doggu da bude guzva veca nego i na jednom main stage performansu do sad, jedina uteha mi je sto nece biti jebenih sutki vec ce tr00 masa samo mahati rukama u vazduhu...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Longleyy sto si tolika sisa (lol dvojaki penal) mislim ono ko malada devojcica si: "neko me je udario u rame kme" budi muskarac pokazi im te hiljade i hiljade sklekova za sta su radjeni sav taj krv znoj i suze u godinama teretane sta oni tebi 2 zeca 3 zeca budi musko!

Link to comment
Share on other sites

Longleyy sto si tolika sisa (lol dvojaki penal) mislim ono ko malada devojcica si: "neko me je udario u rame kme" budi muskarac pokazi im te hiljade i hiljade sklekova za sta su radjeni sav taj krv znoj i suze u godinama teretane sta oni tebi 2 zeca 3 zeca budi musko!

Ne volim jer sam kratak na zivcima, znam da je to uobicajeno za takve koncerte, ali mene nervira kad me neko tako gura i josh vise kad me zabode a da se ne nadam i to me presece, tako sam se par puta potukao pa izbegavam sutke, vec kuliram u masi....

Link to comment
Share on other sites

evo me na robiji, izlazim ranije i dolazim da se polupam!

polupao sam se [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Frankie Knuckles je objasnio samo tako. Mislim da je najbolje odradio set od svih DJ-eva... Ali jebiga kada su ljudi brdjani i nikada nisu chuli za njega... 5+ matori! [:D]

Roger je prvih sat vremena odradio vrh, posle se neshto pogubio pocheo da izbacuje remixe starih stvari da bi dig'o masu ali dzabe kada nije imalo svoj "flow" kao kod Knuckles-a. (I pushtao je bash komercijalne stvari)

Ms. Lauren Hill posle Knuckles-a je bila po mom mishljenju najbolja u trecem danu. Znachi toliko energije je izbacila, svaka joj chast!

Basement Jaxx je vrlo zanimljiv live (prvi put sam ih slushao/gledao live) ali su me smorili posle 40ak minuta i otishao sam na Dance Arenu :)

Takodje do jaja je bilo na Urban Bug stage-u sa nekim anonimusima [:D]

Sve u svemu nije bilo loshe [:)] Zadovoljan sam! [:D]

P.S. Ako nekog zanima imam negde ceo tracklist shta je pushtao Sanchez pa cu ga okachiti kasnije :)

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

PENDULUM PENDULUM PENDULUUUUUUUUM.Znaci pocetak (Prodigy) i kraj (Pendulum) su mi bili do jaja,sve izmedju mi je bilo sranje tako da u sustini sam razocaran ovim exitom ali sta da se radi,bice bolje valjda sledece godine.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...